Колумбија Прибор за Јадење 12 во. Назабен Црн Леб Нож

Колумбија Прибор за Јадење 12 во. Назабен Црн Леб Нож

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. 12 инчен Црн Леб Нож-Брич Остри Назаби. Ќе Парче Преку Леб без Напор. Брич Остри Рабови-5" Црна Рио Фиброкс Рачка. Тоа е многу Удобно И Безбедно За Миење Садови 1" Ширина Во Основата на Ножот. Ножот Е Лесен, Но Издржлив. Дизајниран е За Комерцијални Кујни Со Голем Волуменсерациите се Оддалечени 1/4" и Остри, Одлични за Сечење Сендвичи и Хамбургери на Половина. Заштедете со Пакување 3-Не Трошете Пари На Прескапи Ножеви За Леб. Ова Е Голема Вредност и Ќе Ја Заврши Работата. Комерцијална Кујна Пријателски-Машина За Миење Садови Безбедно ,onomономски, Способни да го издржат третманот на Комерцијална Кујна. 100% Загарантирана-Гарантирано Задоволство 30 Ден Слободен Враќа. Ако не сте 100% задоволни со вашето купување, едноставно контактирајте не и ние ќе ја замениме или вратиме нарачката. Колумбија Прибор за Јадење 12 инчен Црн Леб нож.

Избор на клиенти

Водич За Сечење Леб За Печење На Г-Ѓа Андерсон Со Фаќач На Трошки, 12,5 Инчи х, Кафеава Свеж Попустот
Водич За Сечење Леб За Печење На Г-Ѓа Андерсон Со Фаќач На Трошки, 12,5 Инчи х, Кафеава

Водич За Сечење Леб На ГЃа Андерсон со фаќач на трошки за сечење совршено униформен исечен леб на рамном

DEN 339.04
Кангшан Тц Серија 1020984 шведски 14c28n Челик Фалсификувани 10.25-Инчен Леб Нож И Дрво Обвивка Во Собата Свеж
Кангшан Тц Серија 1020984 шведски 14c28n Челик Фалсификувани 10.25-Инчен Леб Нож И Дрво Обвивка Во Собата

Рачно изработени целосни танг ножеви фалсификувани од ситнозрнест, шведски Челик 14 C28 N ЗА неверојатна и

DEN 239.20
Декстер На Отворено 8 Фалсификувани Фалсификувани Парчиња Леб Свеж
Декстер На Отворено 8 Фалсификувани Фалсификувани Парчиња Леб

Комерцијален декстел високојаглероден, високолегиран нерѓосувачки челик за зголемена острина Суперио

DEN 1.67
Хуск Готвач Назабен Нож За Леб За Домашен Пакет Леб Со Јапонски Кујнски Нож Со Висок Јаглероден Челик Свеж
Хуск Готвач Назабен Нож За Леб За Домашен Пакет Леб Со Јапонски Кујнски Нож Со Висок Јаглероден Челик

●Уметничко дело●Нашите ножеви за готвачи Хуск се мешање на традиционалната изработка со модерни техн�

DEN 2.33
Тејлор Око сведок 6-инчен Kitchenономски Кујнски Нож, 1-Брои Свеж
Тејлор Око сведок 6-инчен Kitchenономски Кујнски Нож, 1-Брои

6Инчен нож Убаво дизајнирани ergономски рачки, квалитет дефиниран со удобност и функција Високо јаглерод

DEN 2.00