300 Слика Свртете Копче Сврзувачки Елементи Фото Рамка Хардвер и 300 Завртки За Занает, Виси, Цртање, Црно

300 Слика Свртете Копче Сврзувачки Елементи Фото Рамка Хардвер и 300 Завртки За Занает, Виси, Цртање, Црно

DEN 143.84

Свеж

Достапно.

Пакетот вклучува - 300 парчиња Копче За Вртење Слика, 300 Парчиња Завртки и 10 парчиња крпа за прашина. Широка примена : тие се применуваат во многу прилики, како што се висат слики на ѕидот домашни рамки, фотографии, цртање и уметнички дела или прават некои уметнички дела со овие мали предмети. Одговара за различни големини слики, Секоја работа бара најмалку 4 комплети копчиња за вртење на рамката. Копчето за вртење на рамката и завртките се направени од железо, тврдо и издржливо, со боја обложена на површината, тешко им е да станат ' рѓосани. Големина -0.7*0.4 во. Погоден за повеќето рамки за слики. 300 Слика Свртете Копче Сврзувачки Елементи Фото Рамка Хардвер и 300 Завртки За Занает, Виси, Цртање, Црно.

Избор на клиенти

Coufce 54mm x 30mm / 2.1 инчен x 1.18 Инчен Z-Клипови Рамна Држач За Монтирање, Рамка За Слика, Испреплетена Кука За Рамка За Свеж
Coufce 54mm x 30mm / 2.1 инчен x 1.18 Инчен Z-Клипови Рамна Држач За Монтирање, Рамка За Слика, Испреплетена Кука За Рамка За

Пакетот Вклучува : 12 x Zклипови рамна држач за монтирање, големина : 54mm x 30mm x 5mm / 2.13 "x 1.18" x 0.2 "(L * W * H), Два вида

DEN 1462.40
MroMax 10PCS Прстен Рамка За Слика Тока 2.09 x 0.55 Црн Тон Асортиман Комплет За Домашна Декорација Рамки За Слики Фото Виси Свеж
136 парчиња / 68 Поставете Тешки Закачалки За Слики, 10/20/30/50/100 Фунти Куки За Слики За Тврди Ѕидови Нерѓосувачки Челик Свеж
Симпсон Силна Вратоврска SDWS16212QR150 -.160 x 2-1/2 Завртка За Кадрирање На QuikGuard 150ct Свеж
Симпсон Силна Вратоврска SDWS16212QR150 -.160 x 2-1/2 Завртка За Кадрирање На QuikGuard 150ct

Голема глава за миење со подземни кутии обезбедува зголемено лежиште во структурните апликации и обезб

DEN 559.68
Хардвер За закачување слики СО ЖИЦА-РОБУСТЕН Комплет За Закачување Слики од 91 парчиња, Ѕидни Куки за Закачување Слики со Жица, Свеж Попустот
3м Закачалка За Слика НА Гипс Картон СО Привремен Маркер На Самото Место, Избрани, 8 Закачалки, 8 Маркери/Пакување Свеж Попустот
Оок 50471 Делукс Плоча Закачалка Со Челик Про Поддржува до 30 Фунти, 7-Инчен до 10-Инчен Свеж Попустот
Оок 50471 Делукс Плоча Закачалка Со Челик Про Поддржува до 30 Фунти, 7-Инчен до 10-Инчен

Производот е многу издржлив Производот е добар за употреба Произведени Во Кина Производот е многу издр�

DEN 112.64
Лафеја Двоглава Мечка Канџа Слика Виси Завртка, 4 во 1 Завртка Кука, Работа Во Гипс картон И Дрвени Столпчиња Свеж
Лафеја Двоглава Мечка Канџа Слика Виси Завртка, 4 во 1 Завртка Кука, Работа Во Гипс картон И Дрвени Столпчиња

Пакетот вклучува : двоглав завртка (две големини 20 пакет, вкупно 40 пакет) Различната должина на вратот на

DEN 142.08
100 Парчиња Слика Куки Со Нокти Ѕид Виси Комплет 30lb &засилувач; 50lb Тешки Слики Рамка Закачалки На Дрвени Ѕид Drywall Професионални Свеж Попустот
Слика Виси Алатка Со Ниво Лесно Рамка Слика Закачалка Ѕид Виси Комплет Свеж
Слика Виси Алатка Со Ниво Лесно Рамка Слика Закачалка Ѕид Виси Комплет

Лесна Рамка Алатка за Означување Позиција и Мерење На Суспензијата и Хоризонталниот Ѕид на Покривот...

DEN 207.84
Антрадер 25мм Диа. Метал Круг Тип Клучалка Полица Загради Закачалки За Слика Рамка Виси Со Завртки, Сребро, Пакет од 24 Свеж
Рамна Длабочина - Офсет Монтажа Платно З Клипови За Слика Кадрирање - 6 Х 3/8 Пан-Глава Завртки Вклучени-Стр Свеж
Рамна Длабочина - Офсет Монтажа Платно З Клипови За Слика Кадрирање - 6 Х 3/8 Пан-Глава Завртки Вклучени-Стр

Безбедно држете ги вашите уметнички дела во отворената задна рамка со Нашите Метални Офсет Клипови Наш�

DEN 2.67
ООК 55220 Притисни Закачалки За Слики, Огледало Виси За Гипс картон, 35 килограми, Челик Свеж
ООК 55220 Притисни Закачалки За Слики, Огледало Виси За Гипс картон, 35 килограми, Челик

ИНСТАЛАЦИЈА БЕЗ АЛАТКИ : Производот не бара алатки за монтирање Едноставно пробијте дупка во гипс карто

DEN 0.33