Омилен детски за деца од 55in, црвен зашивање на надворешни капаци на облик на ламба, мини рунда внатрешна мрежа, внатрешна мрежа

Омилен детски за деца од 55in, црвен зашивање на надворешни капаци на облик на ламба, мини рунда внатрешна мрежа, внатрешна

DEN 1230.40

Свеж

Достапно.

1. Материјал : Сина замрзната и пластика и сунѓер и еластична жица и сунѓер Оксфорд крпа. 2. Боја : жолта и зелена боја. 3. Големина на производот : 62,99 " / 160см (висок), 55" / 140см (во дијаметар). 4. Единствена количина на случаи : 1 парчиња. 5. Големина на пакетот : (30,71 x 12,60 x 9.06) " / (78 x 32 x 23) cm (L x W x H). Количина на единечен случај : 1pc. 5. Големина на пакетот : (30,71 x 12,60 x 9.06) " / (78 x 32 x 23) cm (L x W x H). 6. Нето тежина : 27.56lb / 12,5 кг. 7. Максимална тежина капацитет : 110lb / 50kg.

Избор на клиенти

Beiake вода надувување на 2 милиони брануваа со 1,5 милиони слајд рекреативно трескање под рампа за возрасни, деца Свеж
Beiake вода надувување на 2 милиони брануваа со 1,5 милиони слајд рекреативно трескање под рампа за возрасни, деца

Бидејќи водената брануваа е нова, може да има лут мирис Наменето за забавна игра Ова е нормално и треба д

DEN 10175.84
Платформа за пливање во Beiake со слајд и јаже скалила Вода брануваа лето лето на отворено опрема базен спортови 3М Свеж
Ragstone Kids Trampoline Protable & преклоплива брануваа со трајна рамка за градежни метали, обвивка за рамка и мека лента за Свеж
Ragstone Kids Trampoline Protable & преклоплива брануваа со трајна рамка за градежни метали, обвивка за рамка и мека лента за

Наменето за деца : Децата имаат тенденција да бидат енергични и активни Нашата брануваа е добра играчка

DEN 1279.84
Bluerise Trampoline 55in 6ft 8ft 10ft 12ft 12ft 14ft затворен брануваа за деца на отворено игра за деца приврзаност за кошарка Свеж
Bluerise Trampoline 55in 6ft 8ft 10ft 12ft 12ft 14ft затворен брануваа за деца на отворено игра за деца приврзаност за кошарка

【Задебелување на сите цевки од железо од брануваа】 Ние ја задековме секоја железна цевка за детска бра

DEN 1439.84
Merax 12ft & 14ft брануваа со безбедносно куќиште нето кошаркарско обрач и скалила 660/800lb ASTM одобрена рекреативна брануваа Свеж
Скокајќи ја пролетта на брануваа од брануваа Свеж
Скокајќи ја пролетта на брануваа од брануваа

Должина на пакетот : 11,8 см Ширина на пакетот : 16,5 см Висина на пакетот : 16,9 см Тип на производ : Спортски пр�

DEN 110.40
ZSMLB Трајни замена за безбедност на просторот Нето Надворешно опкружена мрежа за безбедност на брануваа Свеж
ZSMLB Трајни замена за безбедност на просторот Нето Надворешно опкружена мрежа за безбедност на брануваа

Стабилен влез : Влезот е двојно зашиен на страна Може лесно да се отвори со помош на патент и кука за зат�

DEN 1297.60
Skywalker trampolines 16-метри овален брануваа со куќиште Свеж
Skywalker trampolines 16-метри овален брануваа со куќиште

Издржливост : Уживајте во бесконечна семејна забава на вашата брануваа со поддршка на галванизирана че�

DEN 2.67
XXJJ Трамплин нето замена за безбедност за безбедност на мрежата за 6/8/10/12/13/14 ft/6/8 директно столбови Свеж
XXJJ Трамплин нето замена за безбедност за безбедност на мрежата за 6/8/10/12/13/14 ft/6/8 директно столбови

[Одлична заштита] : Нето мрежната мрежа за куќиште може да послужи како одлична безбедносна бариера, што

DEN 2.67
LED светла на брануваа, Bluetooth Trampoline Rim LED светла Далечински и контрола на апликации за брануваа, Iridescence Colors Свеж
LED светла на брануваа, Bluetooth Trampoline Rim LED светла Далечински и контрола на апликации за брануваа, Iridescence Colors

Над 200 режими на мешана светлина : LED светлата за брануваа имаат долготрајна осветленост, дизајнирана со

DEN 3.00
XLH 6FT, 8FT, 10FT, 12FT, 13FT, 14FT, 15FT, 16FT TREMOLINE PAD PREGET COVER TREMOLINE EDGE UNIVERSAL PADDING SPRICL Свеж
XLH 6FT, 8FT, 10FT, 12FT, 13FT, 14FT, 15FT, 16FT TREMOLINE PAD PREGET COVER TREMOLINE EDGE UNIVERSAL PADDING SPRICL

Премиум материјал : Површината на овој раб на капакот е изработена од стабилен, водоотпорен ЈП...

DEN 1131.20