Симпатична Флеш Мрзливи Глувчето Рампа за Работа 12х10 Инчи Канцеларија Игри Аниме Мрзливи Ме Глувчето

Симпатична Флеш Мрзливи Глувчето Рампа за Работа 12х10 Инчи Канцеларија Игри Аниме Мрзливи Ме Глувчето

DEN 926.40

Свеж

Достапно.

【?Трајни Зашиени Рабови€ Деликатни рабови кои можат да спречат абење. Обезбедете продолжена употреба без деформација и дегумирање. 【?Екстра Голем Дизајн● Ви Дава повеќе простор за да постигнете различно движење. 【?Широка Применливост, ултра-мазна Површина, Мека површина Е достапна за сите видови глувци, ЛАСЕРИ И ОПТИЧКИ. 【?Нелизгачка гумена основа ● Густо засенчување и природна гумена основа против лизгање може цврсто да ја зафати работната површина. 【?Дизајн што може да се пере И Бледнее Спречете Го Тоа .. Здраво, Јас Сум Флеш!. 【?Трајни Зашиени Рабови€ Деликатни рабови кои можат да спречат абење. Обезбедете продолжена употреба без деформација и дегумирање. 【?Екстра Голем Дизајн● Ви Дава повеќе простор за да постигнете различно движење. 【?Широка Применливост, ултра-мазна Површина, Мека површина Е достапна за сите видови глувци, ЛАСЕРИ И ОПТИЧКИ. 【?Нелизгачка гумена основа ● Густо засенчување и природна гумена основа против лизгање може цврсто да ја зафати работната површина. 【?Дизајн што може да се пере И Бледнее Спречете Го Тоа .. Здраво, Јас Сум Флеш!. Со извонредно мазна површина и природна гумена основа против лизгање, оваа подлога за глувци е дизајнирана да помогне и да ги подобри перформансите на глувчето. Идеален избор за игра, канцелариска работа или секојдневна употреба. ●Екстра Голем● оваа подлога за глувчето е 2 инчи поголема од обичната подлога за глувци. Тоа ви дава повеќе простор за да постигнете различно движење. €Непречено Движење Q премиум-текстура и голема големина површина обезбеди целосно движење и прецизно позиционирање. Глувчето може да се движи брзо и непречено. €Издржлив Дизајн● Деликатни армирани зашиени рабови за да се спречи абење, деформација и оштетување. Дизајн за безбедност и издржливост} Анти-лизгачко Дно Направени Од природна гума, основата може да биде цврсто прикачена на работната површина и да спречи лизгање на подлогата. €Лесно За Чистење Q Течните дамки на површината може да се измијат. По сушењето, подлогата може да продолжи да се користи. ●Природен Материјал За Заштита На Животната Средина природниот гумен материјал е сертифициран Од Рохс и нема опасност по здравјето. Спецификација Боја : FF Црна Мега Големина На Производот : 300€250€2mm/12€10 € 0.8 Во Пакет Вклучени : 1 €Глувчето Мат.

Избор на клиенти

Сјајна Џек КОМПЈУТЕР ГЛУВЧЕТО РАМПА Свеж
Сјајна Џек КОМПЈУТЕР ГЛУВЧЕТО РАМПА

Мазна површина за лесно лизгање Мери 9 "х 8" х 1 / 8 " инчи Нелизгачка црна гумена основа Одличен подарок за х

DEN 120.00
3дроза Наутро Пијам Кафе И Ги Проверувам Моите Далии-Влошки За Глувци Свеж
3дроза Наутро Пијам Кафе И Ги Проверувам Моите Далии-Влошки За Глувци

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

DEN 78.08
3дроуз доо 8 х 8 х 0,25 Инчи Подлога За Глувче, Печатење На Вештачко Дрво Свеж
3дроуз доо 8 х 8 х 0,25 Инчи Подлога За Глувче, Печатење На Вештачко Дрво

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

DEN 1.67
3дроуз доо 8 х 8 х 0,25 Инчи Подлога За Глувче, Виолетова Уметност За Очи Убави Бои И Трепки Свеж
3дроуз доо 8 х 8 х 0,25 Инчи Подлога За Глувче, Виолетова Уметност За Очи Убави Бои И Трепки

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

DEN 310.72
МАСНОТИИ Траволта Оливија Њутн ЏОН КОМПЈУТЕР ГЛУВЧЕТО РАМПА Свеж
МАСНОТИИ Траволта Оливија Њутн ЏОН КОМПЈУТЕР ГЛУВЧЕТО РАМПА

Голем музички театар колекционерски Мери 9,25" х 8 "х 1 / 8" инчи нелизгачка црна гумена основа Мазна површин�

DEN 332.80
БУ АЦЕ 2б Пп Аниме Влошки За Глувци СО Одмор НА Зглобот ИГРИ НА СРЕЌА 3Д Подлошки за Глувци 2веј Кожа Свеж
БУ АЦЕ 2б Пп Аниме Влошки За Глувци СО Одмор НА Зглобот ИГРИ НА СРЕЌА 3Д Подлошки за Глувци 2веј Кожа

Големина : 22*26см / 8.6*10.2 инчи Материјал : Оригинална Ткаенина ОД 2 ПАТИШТА со висока резолуција и лесна за ч

DEN 0.67