Симпатична Флеш Мрзливи Глувчето Рампа за Работа 12х10 Инчи Канцеларија Игри Аниме Мрзливи Ме Глувчето

Симпатична Флеш Мрзливи Глувчето Рампа за Работа 12х10 Инчи Канцеларија Игри Аниме Мрзливи Ме Глувчето

DEN 926.40

Свеж

Достапно.

【?Трајни Зашиени Рабови€ Деликатни рабови кои можат да спречат абење. Обезбедете продолжена употреба без деформација и дегумирање. 【?Екстра Голем Дизајн● Ви Дава повеќе простор за да постигнете различно движење. 【?Широка Применливост, ултра-мазна Површина, Мека површина Е достапна за сите видови глувци, ЛАСЕРИ И ОПТИЧКИ. 【?Нелизгачка гумена основа ● Густо засенчување и природна гумена основа против лизгање може цврсто да ја зафати работната површина. 【?Дизајн што може да се пере И Бледнее Спречете Го Тоа .. Здраво, Јас Сум Флеш!. 【?Трајни Зашиени Рабови€ Деликатни рабови кои можат да спречат абење. Обезбедете продолжена употреба без деформација и дегумирање. 【?Екстра Голем Дизајн● Ви Дава повеќе простор за да постигнете различно движење. 【?Широка Применливост, ултра-мазна Површина, Мека површина Е достапна за сите видови глувци, ЛАСЕРИ И ОПТИЧКИ. 【?Нелизгачка гумена основа ● Густо засенчување и природна гумена основа против лизгање може цврсто да ја зафати работната површина. 【?Дизајн што може да се пере И Бледнее Спречете Го Тоа .. Здраво, Јас Сум Флеш!. Со извонредно мазна површина и природна гумена основа против лизгање, оваа подлога за глувци е дизајнирана да помогне и да ги подобри перформансите на глувчето. Идеален избор за игра, канцелариска работа или секојдневна употреба. ●Екстра Голем● оваа подлога за глувчето е 2 инчи поголема од обичната подлога за глувци. Тоа ви дава повеќе простор за да постигнете различно движење. €Непречено Движење Q премиум-текстура и голема големина површина обезбеди целосно движење и прецизно позиционирање. Глувчето може да се движи брзо и непречено. €Издржлив Дизајн● Деликатни армирани зашиени рабови за да се спречи абење, деформација и оштетување. Дизајн за безбедност и издржливост} Анти-лизгачко Дно Направени Од природна гума, основата може да биде цврсто прикачена на работната површина и да спречи лизгање на подлогата. €Лесно За Чистење Q Течните дамки на површината може да се измијат. По сушењето, подлогата може да продолжи да се користи. ●Природен Материјал За Заштита На Животната Средина природниот гумен материјал е сертифициран Од Рохс и нема опасност по здравјето. Спецификација Боја : FF Црна Мега Големина На Производот : 300€250€2mm/12€10 € 0.8 Во Пакет Вклучени : 1 €Глувчето Мат.

Избор на клиенти

3дроуз доо 8 х 8 х 0,25 Инчи Ветерница Остров Парк Лалиња Холандија Мичиген Дејвид Р Фрејзер Глувчето Рампа Свеж
3дроуз доо 8 х 8 х 0,25 Инчи Ветерница Остров Парк Лалиња Холандија Мичиген Дејвид Р Фрејзер Глувчето Рампа

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

DEN 306.40
Ergономска Подлога За Глувче Со Поддршка За Зглоб Мемориска Пена Подлога За Глушец Со Одмор На Зглобот Свеж
Ergономска Подлога За Глувче Со Поддршка За Зглоб Мемориска Пена Подлога За Глушец Со Одмор На Зглобот

DESIGNОНОМСКИ И УДОБЕН ДИЗАЈН ЗА ОДМОР НА ЗГЛОБОТ : мекиот мемориски потпирач за зглоб исполнет со пена одг

DEN 1.33
3дроуз доо 8 х 8 х 0,25 Инчи Глувче Рампа, Симпатична Слон Свеж
3дроуз доо 8 х 8 х 0,25 Инчи Глувче Рампа, Симпатична Слон

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

DEN 1.00
Лисом Дизајн Чаша За Чај - Дизајнер Порцелан Кафе Кригла или Чај Чаша, 12-Унца, Број 1 Наставник Свеж
Лисом Дизајн Чаша За Чај - Дизајнер Порцелан Кафе Кригла или Чај Чаша, 12-Унца, Број 1 Наставник

ПОРЦЕЛАНСКА КРИГЛА : Наскоро ќе станете чаша што ја посегнувате од време на времевисококвалитетна и изд

DEN 2.67
Про Ретро Грамофон Диџеј Миксер Куќа Хип Хоп Музика За Танцување Подлога За Глувци Подлога За Глувци P37 Свеж
Про Ретро Грамофон Диџеј Миксер Куќа Хип Хоп Музика За Танцување Подлога За Глувци Подлога За Глувци P37

Сите наши производи се направени од еколошка гума Големина : 7.22 x 5.91 во (22x 18cm) или 8.53 x 6.89 во (26 x 21cm) или 9.85 x 8

DEN 0.67
Светла Аква Сина Тиркизна Геодна Минерална Камена Подлога За Глувци, Сина Подлога За Глувци Свеж
Светла Аква Сина Тиркизна Геодна Минерална Камена Подлога За Глувци, Сина Подлога За Глувци

Големина на глувчето : 9,5 "х7, 9" ( 240мм х 200мм х 3мм), вклучен Пакет : 1* подлога за Глувчето Природна гумена осн

DEN 1153.60