ЗЗХХБ Мрзливи Мрзливи Водоотпорни Влажни Торба Еднократно Ткаенина Пелена Влажна Сува Торба Со Патент Џеб За Патување Плажа Базен Теретана Јога Костим За Капење Т

ЗЗХХБ Мрзливи Мрзливи Водоотпорни Влажни Торба Еднократно Ткаенина Пелена Влажна Сува Торба Со Патент Џеб За Патување Плажа

DEN 403.20

Свеж

Достапно.

Двоен Патент : Две прегради со патент чувајте ги влажните и сувите крпи одвоени во иста кеса. Затворањето на патентот го содржи мирисот прилично добро. Може да ставите валкани платнени пелени, валкана облека во теретана и влажни костими за капење во влажна кеса. Повеќенаменски Кеси : тие можат да се користат како пелени влажни суви кеси, патни торби, вреќи за складирање, козметички кеси, чанти, торби за организатори, влажна сува торба за делови од пумпата за гради. Овие чанти прават одлични организатори за играчки, додатоци, тоалети, електроника, патувања и многу повеќе. Еднократно и Водоотпорно : нашите влажни кеси за бебиња се направени од двослојна водоотпорна ткаенина со тпу водоотпорна мембрана што дише. Бел внатрешен слој и печатен надворешен слој. Нашата кеса за пелени од влажна ткаенина може да биде машина или рачно измиена во ладна или топла вода. Ниско сушење или сушење на сонце. Вклучен пакет : една торба со голема големина и една торба со мала големина.Демензијата на големата влажна кеса е 14,1(Л)х 11,8 (В) инч што може да собере до 10-12 пелени. Доволно соба за организирање платнени пелени, костими за капење, облека за теретана и многу повеќе.Демензијата на малата влажна кеса е 8,7 (Л)х 3,1 (В) инч, што може да ги складира вашите тоалети, парчиња и долна облека, козметика, чорапи и други работи. Лесен За Носење : рачката прифаќа предвремен дизајн и може да се отвори. Тоа може да биде погодно прицврстување на вашата пелена торба или шетач, куфер, рачка на вратата, пешкир бар, задниот дел на седиштето на автомобилот. ЗЗХХБ влажна торба за пелени од сува крпа е направена од водоотпорен 100% полиестер, што може да биде торба за складирање патувања, торба за костими за капење, влажна торба за пелени од ткаенина, торба за бикини, торба за костими за капење. Нашата влажна торба за пелени се користи за дневен престој, чување пелени за одмор, складирање играчки, торба за ноќевање, мама крпа, делови за пумпање, влошки за нега, козметика и многу повеќе!Карактеристики Водоотпорен Материјал За Перење : влажната кеса ЗА патување ZZXXB е направена од водоотпорен 100% полиестер,машина за перење.Џеб со двоен Патент : патент со влажна крпа затворањето на кесата за пелени може да ги задржи влажните и сувите работи одвоени.Лесен За Носење : цврстите ремени на рачката со прицврстување ви овозможуваат да ја закачите влажната кеса на количката или да висат на кое било место, како копчиња на вратите, прачка за крпи.Димензии : две различни димензии влажна сува кеса За складирање голема Влажна Кеса : 14,1(Л)x 11,8(W) инчи Мала Влажна Кеса : 8,7(Л)x 3,1(W) инчи повеќе функционални Кеси Тие можат да се користат Како влажни суви кеси за пелени, перални за влажни кеси за патување, торби за плажа за базен за костим за капење, торба за валкана облека во теретана, торби за складирање тоалети, козметички Кеси, чанти.Забелешка : Влажните предмети мора да се исцедат пред да се стават во кесата за пелени и ве молиме не чувајте наопаку, вишокот вода може да истече од шевовите и патентите.

Избор на клиенти

Мешунки За Пелени Од Мама Коала, Преносливи Перални За Еднократно Перење Кеси За Пелени За Бебиња, 2 парчиња Средна Големина Свеж Попустот