BESPORTBLE 3 Парчиња Тешки Кука Пешкир Кука Метал Облека Решетката Куки Ѕид Куки Тешки Ѕид Закачалки Легура Кука За Дома Виси Кука Чанта Виси Џеб Кука Ѕид Монтирани Ред К

BESPORTBLE 3 Парчиња Тешки Кука Пешкир Кука Метал Облека Решетката Куки Ѕид Куки Тешки Ѕид Закачалки Легура Кука За Дома Виси

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

КРПА РЕШЕТКАТА ЕДНА КУКА Фин дизајн на процесот, мазна површина, без штета на кожата. Едноставен дизајн, може да биде како ѕид виси и специјална декорација. КУКИ за ВИСИ краеви Изработени од легиран метален материјал кој е тврд и . Не е лесно за ' рѓа и деформација. ЕДИНЕЧНА КУКА што може ДА се ПРЕКЛОПИ користи уникатен и шармантен допир, палто, капа, крпа или чанта. ЛЕГУРА ОБЛЕКА кука со додатоци за завртки, лесно може да се состави на ѕидот или таблата, со работен век. ПРЕКЛОПЕН ЅИД кука Лесен За Инсталирање : нашите куки монтирани на ѕид доаѓаат спакувани со завртки и сидра за инсталација. Инсталирањето е едноставно направено со вежба на саканата локација, а сидрата ќе бидат посилни кога ќе се инсталираат преклопните ѕидни куки на гипс картон. Пакет Листа 3 х Хард Кука Карактеристики-Големина : околу 7 х 7 х 2 новина ѕид кука. - Боја : Црна, Златна, сребрена преклопна метална кука. - Материјал : кука за заштеда на простор од алуминиумска легура. - Преклопен дизајн од 90 степени го прави заштеда на простор и убава закачалка за крпа за кука за домашно палто. - Едноставен дизајн, може да биде како ѕид закачалка, како и специјална декорација Преклопен Ѕид Кука. - Финиот занаетчиски дизајн го прави да доаѓа со мазна површина и нема да ви наштети на кожата повлекување ѕид кука. - Со додатоци за завртки, лесно може да се состави на ѕид или дрвена табла за трајна употреба ѕидна кука. - Изработен од легиран метален материјал кој е издржлив и издржлив. Не е лесно да ' рѓа и деформира виси кука. куки за палто-Додава уникатен и шармантен допир, вашиот капут, капа, крпа или чанта ѕидни куки.Информации за стокиѕид преклопна кука преклопен дизајн од 90 степени го прават заштеда на простор и убава закачалка за крпа за дома.тешка решетка за облека со додатоци за завртки, лесно може да се состави на ѕид или дрвена табла за трајна употреба.Преклопен Капут кука изработен е од материјал од легура на алуминиум кој е издржлив и издржлив.Кука за преклопување На вратата оваа ставка е дизајнирана како ѕидна закачалка, како и специјална декорација.

Избор на клиенти

Азееда Расчистување На Шумите 200мм х 72мм Закачалка За Врата Свеж
Азееда Расчистување На Шумите 200мм х 72мм Закачалка За Врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм од одржливи извори Дизајн отп�

DEN 1.33