висесани Бели Патки и Меур 2 парчиња Влажна Торба Со Џебови Со Патент Што Може Да Се Перат За Повеќекратна Употреба Пространа За Патување,Плажа,Базен,Дневен Престој

висесани Бели Патки и Меур 2 парчиња Влажна Торба Со Џебови Со Патент Што Може Да Се Перат За Повеќекратна Употреба Пространа

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Со рачка за прицврстување, прицврстете ја торбата каде и да ви треба – количка, маса за пресоблекување или куфер. Затворањето на патентот содржи протекување и мириси. НАЈДОБРО од с, тоа е одлична платнена пелена влажна торба за подарок за туш за бебиња!. Користи слатки дизајни со најквалитетни шевови и изработка влажна торба. Двоен Патент - Голем Со ДВЕ прегради со Патент за чувајте ги влажните и сувите работи одвоени што содржи" влажен " дел што е зашиен и запечатен без фитил или протекување. Еко-пријателски, избришани, перат, еднократно влажна кеса, миење раце и сушење на воздух се препорачуваат за продолжување на животниот век на оваа крпа пелена влажна торба бебе влажна торба. Користи слатки дизајни со најквалитетни шевови и изработка влажна торба. 9in) влажна торба со 1 Џеб со патент, исто така, може да собере многу работи. Малата торба е погодна за некои коефициенти и краеви, како што се долна облека, тоалети, чорапи и козметика. ВИСЕСАНИ влажни суви кеси се направени од водоотпорен 100% полиестер, ставете валкани платнени пелени во влажна кеса. ❥Големи 30см х 36см (прибл. Овие крпа пелена бебе влажна торба се совршени за држење нешто од платнени пелени до валкана облека до влажни костими за капење. Во исто време, тоа се залага и за оптимистичкиот став и страста кон животот.9ин (В) Влажните кеси се одлични за носење пелени, валкана облека за вежбање и влажни костими за капење. Овие крпа пелена бебе влажна торба се совршени за држење нешто од платнени пелени до валкана облека до влажни костими за капење. Најдобра крпа пелена влажна торба бебе влажна торба!. ♔Исто така, оваа влажна торба е одлична за патување, можете да ја организирате вашата чиста или валкана облека, долна облека, чорапи, костими за пливање и други работи во оваа влажна торба за бебиња.8 инчи) влажната кеса со 2 џебови со патент може да собере приближно 5-7 платнени пелени.

Избор на клиенти