Пет starвездени салфетки памук коктел салфетка, 100-пакет, 4,5 x 4,5, антрацит сива

Пет starвездени салфетки памук коктел салфетка, 100-пакет, 4,5 x 4,5, антрацит сива

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Подигнете го вашето искуство со клиентот - Нашите салфетки за текстилни коктел со еднократна употреба создаваат чувство за луксуз за вашите гости. Студиите откриваат дека 75% од гостите ги поврзуваат памучните салфетки со подобро целокупно искуство. Разновидни - Нашите памучни салфетки доаѓаат во различни отпечатоци, ткаенини, бои и големини. Луксузните брендови треба да се разликуваат на конкурентен пазар и употребата на вистинска памучна салфетка за коктел е едноставен начин да го воздигнат нивното гостинско искуство. Неспоредлив квалитет - Нашите салфетки за ткаенини се направени од 100% памук што ги прави дополнителни апсорбирани. Памукот може да апсорбира до 25% од својата тежина во течност. Сега со 50% повеќе памук од другите врвни брендови за салфетки од памук!. Елегантно стокмено - ние ја комбинираме елеганцијата на фини постелнина и стручно занаетчиство за да создадеме совршена памучна салфетка. Биоразградливи и рециклирани - памучни салфетки за салфетки се 100% биоразградливи и рециклираат. Колекцијата за салфетки за потписи претставува прифатлива, стилска и елегантна алтернатива на хартија. Повторно замисленост на памучната салфетка. Како меѓународно признат и награден лидер во луксузни салфетки, салфетки со потписи 100% памучна салфетка е најпосакуваниот забавен избор за забави за коктели, поминати коњи, мали плочи и храна со прсти. Ние ја комбинираме елеганцијата на фини постелнина и стручно занаетчиство за да создадеме совршена памучна салфетка. Салфетки со потписи, реимагирани памучни салфетки се избрани од страна на Водичот за патувања „Форбс“ како официјални салфетки за коктел од памук од 2019 година.

Избор на клиенти

Производи Од хартија Дизајн Мода Салфетки За Пијалоци Од Лимон, 5 х 5, Жолта Свеж
Производи Од хартија Дизајн Мода Салфетки За Пијалоци Од Лимон, 5 х 5, Жолта

Направено од рециклирана пулпа и печатено со нетоксични мастила растворливи во вода Секоја поединечно

DEN 2.00
Дизајн дизајн богата традиција на салфетка за пијалоци, разнобојно Свеж
Дизајн дизајн богата традиција на салфетка за пијалоци, разнобојно

Стил и удобност : Уживајте во користењето на оваа табела додаток со својот шик дизајн и удобна текстура;

DEN 1432.00
Софистиплат Салфетки За Крпи За Гости Слични На Постелнина, 45 Пакувања, Мудрец Свеж
Софистиплат Салфетки За Крпи За Гости Слични На Постелнина, 45 Пакувања, Мудрец

Совршен за елегантни и шик празнични забави, невестински тушеви, родендени или годишнини Поставете Ја В

DEN 244.32
Аранжман Колекции Пијалаци/Коктел Хартија Салфетки, 5 х 5-Инчи, Реков Така Свеж
Аранжман Колекции Пијалаци/Коктел Хартија Салфетки, 5 х 5-Инчи, Реков Така

САЛФЕТКИ ЗА ПИЈАЛОЦИ ОД ФОЛИЈА : Прославете со стил со овие слатки салфетки за пијалоци; деталите за вре�

DEN 96.00
Бостон Интернешнл ИХР 3-Слоеви Хартиени Салфетки, 20-Брои Големина На Ручек, Скапи Лен Свеж
Бостон Интернешнл ИХР 3-Слоеви Хартиени Салфетки, 20-Брои Големина На Ручек, Скапи Лен

3СЛОЈНИ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ : Пакет од 20 хартиени салфетки со врвен квалитет РУЧЕК, ВЕЧЕРА, ДЕСЕРТ : Салфет�

DEN 1.33
Аранжман Колекции Аранжман Колекции-20-Брои Хартија Пијалаци/Коктел Салфетки, 5 х 5-Инчен, Среќен Роденден Свеж
Аранжман Колекции Аранжман Колекции-20-Брои Хартија Пијалаци/Коктел Салфетки, 5 х 5-Инчен, Среќен Роденден

АКЦЕНТИ НА ФОЛИЈА : Класична И шарена шема со точки на бела позадина со рачно напишано злато што гласи : "�

DEN 174.08
Хартија бес, само се надевам дека и двата тима се забавуваат смешни фудбалски коктел салфетки - 25 пакувања Свеж
Хартија бес, само се надевам дека и двата тима се забавуваат смешни фудбалски коктел салфетки - 25 пакувања

25 коктел / салфетки за пијалоци по пакет луксузен квалитет од 3 подножје Секоја салфетка е 4,75 "x 4,75" Цело�

DEN 0.67
Салфетки за пијалоци од елки за елки, сет од 40, 3 парчиња, 5x5 склопени Свеж
Салфетки за пијалоци од елки за елки, сет од 40, 3 парчиња, 5x5 склопени

Снупи со салфетки за пијалоци за елка Преклопена салфетка од 5x5 инчи квадратни со големина, 25 см x 25 см 40 с

DEN 1000.00
Бостон Интернационал IHR 3-пар 20-броеви за пијалоци за салфетки за пијалоци, 5 x 5-инчи, зеле Свеж
Бостон Интернационал IHR 3-пар 20-броеви за пијалоци за салфетки за пијалоци, 5 x 5-инчи, зеле

Салфетки со хартија со 3 хартии : Пакет од 20 салфетки за хартија со врвен квалитет За забави за коктел и п�

DEN 117.44
Забавување со Каспери слави! Сет од 20 салфетки за коктел од хартија, слонова коска Свеж
Забавување со Каспери слави! Сет од 20 салфетки за коктел од хартија, слонова коска

20 5инчни квадратни салфетки по пакет Одлично за лесно забава Направено од хартија со трокреветна употре

DEN 1.67