Irolskdnfh 4 пакет 1,65 инчен кабинет копчиња за фиока за фиоки, волк завива полна месечина шума ноќ, кујнски рачки за влечење, украсни хардверски копчиња за шкаф за гардер?

Irolskdnfh 4 пакет 1,65 инчен кабинет копчиња за фиока за фиоки, волк завива полна месечина шума ноќ, кујнски рачки за влечење,

DEN 239.68

Свеж

Достапно.

Нежната површина нема агли и е многу безбедна за децата. Материјал : Површината на копчето е изработена од кристално стакло, а рачката е изработена од ABS материјал, кој е многу издржлив. За вас се достапни две должини на завртки. Краток 1,1 инч/2,8 см, долг 1,37 Inc/3. Уникатен дизајн : Нашите копчиња за фиоки се отпечатени со декоративни обрасци под стаклената површина, изгледа убаво и нежно. Вклучен пакет : рачка на копчето за фиоки 4 x, завртка од не'рѓосувачки челик 8 x (4 кратко+4 долги).Премиум материјал : Копчињата на кабинетот се состојат од висококвалитетна база на ABS и површината на кристалното стакло и е завршена во форма на правоаголник. Повлечете ја големината на рачката : дијаметар 1,65 x 1 инч (4,2 см x 2,6 см), висина : 0,9 инчи (2,3 см). Копчињата за ормани изгледаат кул и елегантни со дизајнот на формата на правоаголник и одговараат на кој било декор. Можете да изберете соодветна должина според дебелината на мебелот. Широко користете : Нашите кабинети влечења се неверојатен додаток за дома, кој може да се користи каде и да се потребни рачки за влечење, како што се ормани, фустани, фиоки, гардероби, шкаф, градите, вратата. Широко користете : Нашите кабинети влечења се неверојатен додаток за дома, кој може да се користи каде и да се потребни рачки за влечење, како што се ормани, фустани, фиоки, гардероби, шкаф, градите, вратата. Декоративен изглед : Рачката со различни отпечатоци од теми го прави вашиот дом да изгледа нов и модерен. Уникатен дизајн : Нашите копчиња за фиоки се отпечатени со декоративни обрасци под стаклената површина, изгледа убаво и нежно.

Избор на клиенти

Make-2-Fit PL 7921 Повлечете јазичиња, 1-1/16 инчи достигнете x 15/16 инчи W, црна Свеж
Make-2-Fit PL 7921 Повлечете јазичиња, 1-1/16 инчи достигнете x 15/16 инчи W, црна

Бела пластична конструкција Црна во боја 15 / 16 in X 11 / 16 in Инсталира во Spline Channel За понатамошни димензионал�

DEN 1.00
Моја std Monstera Leaf Knobs and Culls, лево антички месинг влечења/фиоки за лисја од желка влече гардероба влечејќи канцеларии Свеж
Risbay 2 парчиња 4,57 Сребрен нерѓосувачки челик модерен шупнат лак скриени рачки за кабинет, фиока Свеж
Risbay 2 парчиња 4,57 Сребрен нерѓосувачки челик модерен шупнат лак скриени рачки за кабинет, фиока

? Пакетот вклучува : 2 парчиња шупливи рачки со лисја со завртки од 4 парчиња ? Направено од висококвалите�

DEN 3.00
Врвни копчиња TK547BLK MERCER COLLECTION 12 HOLLAND PULL, рамно црно Свеж
Врвни копчиња TK547BLK MERCER COLLECTION 12 HOLLAND PULL, рамно црно

Центар до центар : 12 "(305мм) Севкупна должина : 123 / 4" (324мм) Ширина : 3 / 32 "(2мм) Проекција : 13 / 16" (30мм) Преоден ст�

DEN 0.33
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за спална соба хипстер Свеж
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за спална соба хипстер

1 Димензии : Рачка : 1.18x0.82x0.78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31x1.1 во / 8x28 mm; Печатен материјал за рачка : АБС и стакло; М�

DEN 2.67
Baldwin 0465.112 Edge Pull, венецијанска бронза Свеж
Baldwin 0465.112 Edge Pull, венецијанска бронза

Лесна инсталација Во комбинација со своите повеќе од педесет години посветеност да ги направат своите �

DEN 416.00
Yanxia 12 пакет антички месинг кујнски кабинет бар влече, декор инспириран од гроздобер, 12-5/8 центар до центар Свеж
Yanxia 12 пакет антички месинг кујнски кабинет бар влече, декор инспириран од гроздобер, 12-5/8 центар до центар

【Уникатен изглед】 Антички рачки од месинг имаат посебен и привлечен изглед што додава допир на софист�

DEN 2.67
Cosmas 10 пакет 14777-64BG четкано злато модерна рачка за хардвер на кабинетот-2-1/2 Центри за инчи дупки Свеж
Cosmas 10 пакет 14777-64BG четкано злато модерна рачка за хардвер на кабинетот-2-1/2 Центри за инчи дупки

Висококвалитетна четкана златна завршница Центри за дупки : 21 / 2 "(64мм) Целокупната должина : 213 / 16"...

DEN 455.68
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за спална соба леопард цвет Свеж
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за спална соба леопард цвет

1 Димензии : Рачка : 1.18x0.82x0.78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31x1.1 во / 8x28 mm; Печатен материјал за рачка : АБС и стакло; М�

DEN 3.33