Beaupretty црна ламба сенка на подната ламба сенка црна средна ламба сенка декоративна ткаенина за лабави шуплива цветна абажур за подни ламби табела за десктоп ламба т

Beaupretty црна ламба сенка на подната ламба сенка црна средна ламба сенка декоративна ткаенина за лабави шуплива цветна абажур

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

✨ Неверојатен подарок за вашите пријатели или семејство на домаќинство, Божиќ, Нова Година, Денот на благодарноста, итн. - Оваа покривка на ламбата може да ја направи светлината помека, да ги натера очите да се чувствуваат поудобно. ✨ Оваа абажур може да ја чува вашата светлина од и инсектите, да ја одржува вашата светлина чиста и светла за некое време. ✨ Одликувајќи се со едноставен и модерен дизајн, оваа сенка на ламбата изгледа толку привлечна, шик и шармантна. ✨ Шармантен декор за спална соба, студиска соба, трпезарија, дневна соба, кујна, ходник, итн. ✨ Неверојатен подарок за вашите пријатели или семејство на домаќинство, Божиќ, Нова Година, Денот на благодарноста, итн. Светлосни помеки, направете ги очите да се чувствуваат поудобно. ✨ Оваа абажур може да ја чува вашата светлина од и инсектите, да ја одржува вашата светлина чиста и светла за некое време. ✨ Одликувајќи се со едноставен и модерен дизајн, оваа сенка на ламбата изгледа толку привлечна, шик и шармантна. ✨ Шармантен декор за спална соба, студиска соба, трпезарија, дневна соба, кујна, ходник, итн. Опис Големата абажур е брз и лесен начин да ја свртите вашата здодевна светлина во поглед на око. Ова светло покритие е лесен за инсталирање и отстранување, во голема мерка зачувајте го вашето време и напори, донесете многу повеќе погодности. Издржлив за употреба, а не лесно да се избледи, пука, деформација или, може да ви служи на долгорочно. Карактеристики- боја : црна.- Материјал : ткаенина. Соба, дневна соба, кујна, ходник, итн.- Неверојатен подарок за вашите пријатели или семејство на домаќинство, Божиќ, Нова Година, Денот на благодарноста, итн.

E27.:
- Featuring Simple And Modern Design, This Lamp Shade Looks So Attractive, Chic And Charming.:
- This Lampshade Can Guard Your Light From And Insect, Keep Your Light Clean And Bright For A Time.:
- This Lamp Cover Can Make The Light Softer, Make Your Eyes Feel More Comfortable.:
- A Charming Decor For Bedroom, Study Room, Dining Room, Living Room, Kitchen, Hallway, Etc.:
- An Amazing Gift For Your Friends Or Family On Housewarming, Christmas, New Year, Thanksgiving, Etc.:

Избор на клиенти

Надградба на светлина од 8 инчи постелнина дното на империја ламба сенка Свеж
Надградба на светлина од 8 инчи постелнина дното на империја ламба сенка

Димензии : горниот дел од 5 инчи, дно од 8 инчи, висина од 7,5 инчи Тип на фиттер : Клип за месинг на сијалица �

DEN 0.33
Aspen Creative 32425a, Транзициска империја во облик на градежна сенка во сива, 9 широка 9 Свеж
Aspen Creative 32425a, Транзициска империја во облик на градежна сенка во сива, 9 широка 9

1 пакет преодна сенка за замена на империја за империја за империја Текстурирана ткаенина во сива 5 "горе

DEN 496.16
Алабастер стаклена сенка на bellвончето-1-5/8-инчен фиттерски отвор Свеж
Алабастер стаклена сенка на bellвончето-1-5/8-инчен фиттерски отвор

15 / 8инчен фиттер за отворање стаклена сенка во форма на bellвонче со стакло од алабастер Стаклото мери 61 / 4

DEN 3.33
Royal Designs, Inc. Pleated Empire Chandier Shade CS-111BG, беж, 2,5 x 5 x 4.25 Свеж
Royal Designs, Inc. Pleated Empire Chandier Shade CS-111BG, беж, 2,5 x 5 x 4.25

Димензија : Оваа сенка на лустерот за клипмерила ги мери првите 3 инчи, долниот 5 инч, висината 4,5 инчи...

DEN 1.00
Меривил сет од 5 природен клип за прицврстување на нијанси на лустер, 3,5-инчи од 4,5-инчи од 4,5-инчи Свеж
Aspen Creative 31301a Современа тапан ламба сенка 8 горе x 8 дното x 11 висина од бела w/црна цветна дизајн пајак фиттер Свеж
Aspen Creative 31301a Современа тапан ламба сенка 8 горе x 8 дното x 11 висина од бела w/црна цветна дизајн пајак фиттер

1 пакет преоден тапан / цилиндер за замена на ламбата за замена Теторон памучна ткаенина во исклучена бе�

DEN 0.67