Зесус метал чадор стојат со куки чадор решетката за внатрешна декорација/црна внатрешна декорација/црна

Зесус метал чадор стојат со куки чадор решетката за внатрешна декорација/црна внатрешна декорација/црна

DEN 1092.80

Свеж

Достапно.

Материјал : Овој држач за чадор што е изграден со цврста метална мрежа што ќе трае со наредните години. Металната мрежа им овозможува на вашите чадори или стапче/трска да се исуши побрзо. Отворете го дизајнот за вашето задоволство од гледање, сега е полесно од кога било да се најде Вашите додатоци. Натпревари на сите соби : Стабилот на чадорите може да биде одличен организатор дома, канцеларија, вили, хотели, ресторани или кафулиња. Доволно стабилно : Направено од метален материјал, колекционерот на чадори е доволно стабилен, така што нема лесно да се врти. 100% гаранција за задоволство : Ние сме убедени во нашите производи и стоиме зад нив 100% . Само што ни посетуваме со какви било прашања или проблеми и со задоволство ќе помогнеме за помалку од 24 часа!. Димензија : (Diaxh) 7,9 x 17,7 (20 x 45cm). Материјал : Овој држач за чадор што е изграден со цврста метална мрежа што ќе трае со наредните години. Металната мрежа им овозможува на вашите чадори или стапче/трска да се исуши побрзо. Отворете го дизајнот за вашето задоволство од гледање, сега е полесно од кога било да се најде Вашите додатоци. Натпревари на сите соби : Стабилот на чадорите може да биде одличен организатор дома, канцеларија, вили, хотели, ресторани или кафулиња. Доволно стабилно : Направено од метален материјал, колекционерот на чадори е доволно стабилен, така што нема лесно да се врти. 100% гаранција за задоволство : Ние сме убедени во нашите производи и стоиме зад нив 100% . Само што ни посетуваме со какви било прашања или проблеми и со задоволство ќе помогнеме за помалку од 24 часа!. Димензија : (Diaxh) 7,9 x 17,7 (20 x 45cm). Спецификација : Боја : Црна, Виттематеријал : Метал Продукција Димензија : (Diaxh) 7,9 "x 17,7" (20 x 45cm) Тежина на испорака : 2kg (4.4) (приближно) Нема потреба од Карактеристики на склопување : Оваа прекрасна решетка за држачи за чадори е идеален колекционер за Оние производи во форма на стапчиња дома, канцеларија, вили, хотели, ресторани и кафулиња. Изработено метален материјал, колекционерот на чадори е доволно стабилен, така што нема лесно да се надмине. Содржина на пакувања : 1 x Стенд за чадор (предмети прикажани во фотографии на производи Не се вклучени) Забелешка : Оваа решетка за чадори е погодна за чадори со општа големина и мала големина. Ве молиме, не поставувајте преголеми чадори.Во услугата : Ако има делови што недостасуваат при примање или кој било друг проблем, ве молиме, kindубезно кажете ни прво, ние ќе ќе Да ви дадете решение, ве молиме, не грижете се на некои фактори, како што се поставките за технологија за снимање и прикажување на светлина, ќе има мала разлика во бојата, ве молиме разберете го вистинскиот производ! Доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не од нас Е -пошта, секогаш сме подготвени да ви служиме! Периодот на гаранција за нашите производи е 30 дена откако ќе се потпише приемот на купувачот. Производите што надминуваат 30 дена нема да бидат вратени или вратени!.

Color: Black,White
Material: Metal
Product Dimension: (Diaxh)7.9 X 17.7(20 X 45Cm)
Shipping Weight: 2Kg(4.4)(Approx)
No Need for Assembly:
Main Features:
This Beautiful Umbrella Stand Rack is an Ideal Collector for Those Stick Shaped Products at Home,Office,Villas,Hotels,Restaurants and Cafes.:
Made of Metal Material,The Umbrella Collector is Steady Enough So That Won`T Easily Tip Over.:
Package Content:
1 X Umbrella Stand (Items Shown in Product Photos Are Not Included):
Note:
This Umbrella Rack is Suitable for Umbrellas of General Size and Small Size.Please Do Not Place Oversized Umbrellas.:
Quality Service:
If There is Any Missing Parts When Receiving or Any Other Problem Please Kindly Tell Us First,We Will Provide You the Solution,Please Don'T Worry.:
Due to Some Factors Such As Shooting Technology Settings and Light Display,There Will Be Slight Color Difference,Please Understand the Actual Product!:
If You Have Any Questions,Please Feel Free to Contact Us by Email,We Are Always Ready to Serve You!:
the Warranty Period for Our Products is 30 Days after the Buyer's Receipt is Signed.Products Exceeding 30 Days Will Not Be Returned or Refunded! :

Избор на клиенти

Lsdjgdde креативен чадор штанд дома ковано железо барел ретро складирање производи трајни Свеж
Lsdjgdde креативен чадор штанд дома ковано железо барел ретро складирање производи трајни

Процес : Рачно изработена, електростатска боја на спреј, боја на висока температура Одржување : Изматете

DEN 4321.44
Мултифункционална мултифункционална врата за внатрешно железо во затворен простор за ходникот Свеж
Мултифункционална мултифункционална врата за внатрешно железо во затворен простор за ходникот

Материјал : Галванизирана железна плоча докажана од 'рѓа, не е лесна за деформација, издржлива Капацитет

DEN 3.00
Чадори за чадори Дмуниз стојат затворени фоаје, креативно железо подлога, едноставно преклопување/а Свеж
Чадори за чадори Дмуниз стојат затворени фоаје, креативно железо подлога, едноставно преклопување/а

Материјал : Тоа е со занает од ковано железо, убава и издржлива, без деформација, без гравитација на 'рѓа �

DEN 2.33
Paifa чадор стои, држач за чадор за влез, плоштад шупнат, слоевит дизајн, стабилна рамка, штанд за чадор/бело Свеж
Paifa чадор стои, држач за чадор за влез, плоштад шупнат, слоевит дизајн, стабилна рамка, штанд за чадор/бело

Компактен и здрав чадор се залага за чадори со целосна големина и за преклопување Шуплив дизајн, не само

DEN 3.33
Задолжител на чадор за челик Neochy Stainlss со држач за капење долг/краток држач за чадор со куки/J12 Свеж
Задолжител на чадор за челик Neochy Stainlss со држач за капење долг/краток држач за чадор со куки/J12

Со елегантен изглед, овој штанд за чадор лесно ќе комплиментира многу видови на внатрешни декор и бои на

DEN 598.40
Wxxgy чадор стои ковано железо 12 решетки за независно складирање на чадори водоотпорни и искривени од изолации/A/36x13xm Свеж
Wxxgy чадор стојат геометриски водоотпорни и антирусна шуплива чадор корпа што содржи долги и кратки чадори Свеж
Wxxgy чадор стојат геометриски водоотпорни и антирусна шуплива чадор корпа што содржи долги и кратки чадори

Големина : 24x58cm, ве молиме бидете сигурни да купите, штанд за чадори ќе ве направи задоволни, ако имате ка�

DEN 1155.20
Тешка метална метална метална решетка со тркала, заклучен за трска, стапчиња за одење/24 Свеж
Тешка метална метална метална решетка со тркала, заклучен за трска, стапчиња за одење/24

Супериорен квалитет : Издржлива метална конструкција и обложена завршна обработка, отпорна на корозија

DEN 1198.40