Amober Microfiber што може да се преклопи за проширување на прашина за прашина, четка со телескопски столб за автомобилски канцелариски автомобил

Amober Microfiber што може да се преклопи за проширување на прашина за прашина, четка со телескопски столб за автомобилски канцелариски

DEN 36.64

Свеж

Достапно.

Материјал : Ченил. ✿ Големина : 63см, преклопена должина (приближно) : 28 см/11.02 ''. ✿ Chenille предиво, силна апсорпција на вода, без нарушување или капка коса. ✿ Дизајнот што може да се прошири го олеснува чистењето на повисоки или подлабоки агли. Stick Стап од не'рѓосувачки челик е удобен за задржување и издржлив за употреба. ✿ Може да се користи за чистење на куќа, автомобил, компјутерски клупи и фустани, итн., Свитката на главата е ефикасна за да се избрише прашина на местата што не се достапни. Материјал : Ченил. ✿ Големина : 63см, преклопена должина (приближно) : 28 см/11.02 ''. ✿ Chenille предиво, силна апсорпција на вода, без нарушување или капка коса. ✿ Дизајнот што може да се прошири го олеснува чистењето на повисоки или подлабоки агли. Stick Стап од не'рѓосувачки челик е удобен за задржување и издржлив за употреба. ✿ Може да се користи за чистење на куќа, автомобил, компјутерски клупи и фустани, итн., Свитката на главата е ефикасна за да се избрише прашина на местата што не се достапни. Карактеристики : Материјал : Chenillequantity : 1pcsize : 63cmchenille предиво, дастер, силна апсорпција на вода, без искривување или капка коса. Несакан челик стап е удобен за задржување и траен за употреба. Избришете прашина на местата што се достапни до достапни места. Може да се користи за чистење на куќа, автомобил, компјутерски клупи и фустани, Etctype : прашина Шанфолд должина (приближно) : 28cm/11.02in Список на пакување : 1 x прашина Шан.

Избор на клиенти

Коквез33 повлечен флексибилно отстранување на ченил ER четка за чистење на микрофибер роза црвена Свеж
Коквез33 повлечен флексибилно отстранување на ченил ER четка за чистење на микрофибер роза црвена

Предиво од ченил, силна апсорпција на вода, без нарушување или капка коса Стап од не'рѓосувачки челик е у

DEN 367.84
Zerodeko 1set Crevice Brush Cleaning Brush Blinds Duster Cleaning Duster Windows Cleaner Hand-held Crevice Cleaner Cleaning Свеж
Zerodeko 1set Crevice Brush Cleaning Brush Blinds Duster Cleaning Duster Windows Cleaner Hand-held Crevice Cleaner Cleaning

Четка за пука за дома Четката е изработена од материјал, издржлива и безбедна за употреба Четка за јаз и�

DEN 744.00