Симпатични бувови на филијала што може да се употреби ладен кафеав кафе со рачка Неопрена чаша ракав за сода, лате, чај, пијалоци, пиво

Симпатични бувови на филијала што може да се употреби ладен кафеав кафе со рачка Неопрена чаша ракав за сода, лате, чај, пијалоци,

DEN 182.40

Свеж

Достапно.

【Трајлив материјал】 Овој замрзнав ракав за кафе е изработен од издржлива неопрена со висока густина со флексибилно шиење што може да издржи на истегнување и може да се склопи. Дизајнот на рачката ја прави вашата чаша полесна за држење, лесна за чистење и брзо се суши и помага да ги одржувате ладените пијалоци подолго време. 【Спречете истури, кондензација и хаос】 Овие ракави за кафе ги задржуваат рацете топли и суви, ракавот за изолација од чаши ве спречува да се навлажни со капки вода откако вашиот пијалок ќе се кондензира, избегнувајте капење на облека, автомобили, мебел, итн. Уживајте во пијалокот Слободно без да се грижите за тоа колку брзо се топи. 【Добро истегнување】 Нашите ракави за пијалоци се протегаат за да одговараат на најразлични замрзнати пијалоци за кафе, други популарни брендови со шишиња со вода и гушачи. 【Повторно употребувајте се збогум со потрошените ракави за чаши за еднократна употреба со нашите стилски и еднократни ракави за кафе. Лесно е да се исчисти со едноставно фрлање во машината за перење или да се исплакне во мијалникот. 【Идеални подароци】 Можете да ги чувате за себе или да ги споделувате со пријателите, семејството или колегите! Тоа е идеален подарок за родендени, Божиќ, Денот на мајката, Денот на вineубените, итн. Функција : 1. Мека 2. Лесна за зафаќање на рачката. Мек и удобен зафат 3 истегнување 4. Лесно за инсталирање 5. Зашиени еластични полите над 6. Набори рамни за лесно складирање во чанти, торби, централни табли за автомобили, итн. Големина и вклопување : Мал ракав за кафе со рачка (се вклопува 18 - 20 мл), приближно висина : 4,6 "/11.7cm, долен дијаметар : 2,8" /7.1cm Среден ракав за кафе со рачка (одговара 24 - 28 мл), приближна висина : 6.22 "/15.8cm, долен дијаметар : 2,8" /7.1cm Голем ракав за кафе со рачка (одговара 30-32 мл), приближна висина : 7,5 "/19cm, долен дијаметар : 2,8" /7.1cm.

Избор на клиенти

Тоа Е Она Што Таа Го Рече Магнетниот Тенок Може Да Се Олади Свеж
Тоа Е Она Што Таа Го Рече Магнетниот Тенок Може Да Се Олади

Магнетите од задната страна го одржуваат пијалокот безбеден за металните површини, дури и кога е полн И�

DEN 1.00
3дроза племенска морска желка во маорски симбол на сонцето на островот. - Може Ли Поладно Шише Заврши Свеж
3дроза племенска морска желка во маорски симбол на сонцето на островот. - Може Ли Поладно Шише Заврши

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 0.33
МЛБ Сент Луис Кардинали Црвено Неопренови Шише Кузи Свеж
МЛБ Сент Луис Кардинали Црвено Неопренови Шише Кузи

Неопренови Изграден Од Неопренови гума Целото дно држи во кондензација Затворањето на патентот го олес

DEN 566.40
Тенка Сребрена Линија Американско Знаме Кузи Пријатна Жива Материја Корекција Офицер Подароци ПИВО РАКАВИ ЦРНА Свеж
Божиќна Шема 06 Еднократно Ладен Ракав За Кафе Со Рачка Ракав Од Неопренови Чаши За Сода, Лате, Чај, Пијалоци, Пиво Свеж
3дроза Слика на Ознака за 75-ти Роденден, Кекс, Свеќа. - Може Ли Поладно Шише Заврши Свеж
3дроза Слика на Ознака за 75-ти Роденден, Кекс, Свеќа. - Може Ли Поладно Шише Заврши

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 1424.00