Stobok 1 Постави мини пораки Blackboard Black Decor Decor Black Chalkboard Desktop Decoks Graffiti на одборот Мал креда од табла Детска табла пораки табла за декоративни пораки табли со креда табла

Stobok 1 Постави мини пораки Blackboard Black Decor Decor Black Chalkboard Desktop Decoks Graffiti на одборот Мал креда од табла

DEN 303.84

Свеж

Достапно.

Стенд на таблата со креда : Зачудувачки и мазни рабови Дизајн, високо украсен и оваа пригода, одлични подароци. Знак на табла за креда : Оставете пораки едни за други, да цртате слики и цртани филмови, за правење знаци и за илјадници други намени. Одбор за знаци на табла : Погоден за сите видови на прилики, како што се роденден, свадба, украсување дома, канцеларија, продавница и повеќе места. Знаци на табла за креда : Производот е погоден за табла за табли, табла со мени, табла за приказ и декорација на таблети во кафе, ресторан и пекара. Знак на креда со штанд : Потписи за табла за пораки Ова е мал знак на табла, што ви го олеснува споделувањето пораки со вашите гости во стил. Пакетот вклучува 1 x табла за пораки 1 x Eraser 3 x Chalks Карактеристики -Која : како што е прикажано мини знак на табла со штанд - Големина : 21.00x15.00x3.00cm/8.25x5.89x1 Табела. -Материјал : Дрво мини креда -производот ќе биде добар помошник наскоро кога ќе треба да ги искористите за нив за време на табла. -Подетски производител на сеќавања за употреба на какви било места и прилики, како кујна, градина, роденденска забава, свадба или друг празничен табла за деца. -Со цврста основа, така што таблата може да застане на вашата спална соба, дневна соба или на други места мини знак за табла. -Вертичен дизајн, постабилен дисплеј, лесна инсталација и употреба. Едноставен и дарежлив дизајн, може постојано да се наоѓа знак на табла за домаќинства. - Оставете пораки едни за други, да цртате слики и цртани филмови, за правење знаци и за илјадници други намени Декоративни табли за креда. За практична табла? Овој производ ќе биде најдобриот избор за вас. Преносна табла за цртање на знаци на Chalkboard со компактна големина, издржлива и практична.

Избор на клиенти

Doodledude Рустично дрво врамена магнетна chидна картон - Декоративна табла за билтен на магнет Свеж
Doodledude Рустично дрво врамена магнетна chидна картон - Декоративна табла за билтен на магнет

Рачно изработено во Медисон, WI Рамката на цврсто дрво има потресена завршница што го истакнува дрвото ж�

DEN 2.67
Американски металкрафт TBabla7 табела на табелата со табела, 4-1/8 ч Свеж
Американски металкрафт TBabla7 табела на табелата со табела, 4-1/8 ч

Производите се најатрактивни и издржливи наоколу Кина дизајниран производ Лесен за користење Димензии

DEN 466.56
10 сетови мини креда со дрвена рамка правоаголник табла за украси за забава за роденденски роденден Свеж
10 сетови мини креда со дрвена рамка правоаголник табла за украси за забава за роденденски роденден

Употреба : Можете да напишете пораки, белешки, молитви, број на табела, име на гости, име на храна, цени на

DEN 2.00
Знак за приказ на тротоарот 36 x 24 црна креда од двострана рамка од тврдо дрво виолетова Свеж
Знак за приказ на тротоарот 36 x 24 црна креда од двострана рамка од тврдо дрво виолетова

Слободен знак на табла со пурпурна рамка од дрво Се одликува со избришана табла со креда од секоја стран

DEN 271.84
Didiseaon 1pc Божиќна пораки табла Детски накит де мини украси Мал chalkboard sign tabletop Порака табла за пораки на табла Свеж
Didiseaon 1pc Божиќна пораки табла Детски накит де мини украси Мал chalkboard sign tabletop Порака табла за пораки на табла

Topper на биро вашиот дом ќе има нов изглед Исто така, ќе имате добро расположение, а исто така е и реквизит �

DEN 1.67
Луози 10 парчиња дрвени пораки од табли за мемориски табли табла таблети таблички табли Свеж
Луози 10 парчиња дрвени пораки од табли за мемориски табли табла таблети таблички табли

Ова се мали знаци на табла, што го прави лесно да споделувате пораки со вашите гости во стил Доброто рабо

DEN 196.80