Qunclay 6 пакет чиста акрилна рамка за слика Магнетна фото рамка со двојна рамка за рамка за десктоп рамка за десктоп рамка за лебдечка фото рамка за печат за печат 4 x 6, 5

Qunclay 6 пакет чиста акрилна рамка за слика Магнетна фото рамка со двојна рамка за рамка за десктоп рамка за десктоп рамка

-110 %

DEN 815.84

Свеж

Достапно.

Комбинација со повеќекратна големина : ќе добиете 6 парчиња акрилни рамки за слики, вклучете 4 x 6, 5 x 7, 8 x 10 инчи во 3 големина, 2 за секоја големина, кои можат да ги задоволат вашите различни потреби, да покажат различни фотографии до содржината на вашето срце . Квалитетен материјал : Овие акрилни рамки за слики се изработени од акрилни чаршафи со дебелина од 10 мм од обете страни, а фиксирани од 4 пара магнети, не се лесни за кршење или деформирање, исклучителни во изработката; Големината на сликата е помала од големината на рамката за да се создаде лебдечки визуелен ефект. Детали за дизајнирање : Designисточен дизајн и чист акрилик, кој може да прикаже две фотографии; Секоја рамка за фотографии има 2 плочи, само ставете фотографија во рамката за фотографии, 2 -те панели автоматски ќе бидат привлечени близу до магнетите, исклучително погодно за промена на фотографиите. Затегнување на пакувањето : Површината на акрилната рамка е покриена со слој на заштитен филм, може да го заштити производот во складирање на транзит не е изгребан и да ги заштити сликите од бледнее; Сервисирање долго време за вас. Широка апликација : Овие акрилни фото рамки се погодни за фотографии со сувенири, фотографии за дипломирање, семејни фотографии, фотографии за бебиња, разгледници, валута или други; Можете да ги користите за себе или да им дадете како подароци на вашите пријатели во Божиќ, Денот на благодарноста, роденденот. Карактеристики : Дебелината на фото -рамката е околу 10 мм, овозможува рамката да застане вертикално самостојно, без дополнителна поддршка, идеално за семејство, пријатели, погодна за печат, слика, занаетчиство, детска уметност и сл. Спецификации : Материјал : Акрилик и магнетколор : Clear Size : Околу 4 x 6 инчи, 5 x 7 инчи, 8 x 10 инчи пакет вклучуваат : 6 x акрилни рамки на слика : рачно мерење, ве молиме, оставете мали грешки на големината. Бојата може да постои мала разлика како резултат на различните прикази на екранот.

Избор на клиенти

Комплет од 5 замрзнувања, магнетна рамка за фотографии од 4 x 6. Направено во САД Свеж
Комплет од 5 замрзнувања, магнетна рамка за фотографии од 4 x 6. Направено во САД

Одличен начин да ги прикажете вашите фотографии Формат : 4 "x 6" Сликите лесно се лизгаат Сет на вредност...

DEN 175.84
Chunniao сина магнетна рамка за слика 4x6 за фрижидер 10 пакет, ракави на фото магнети Свеж
Chunniao сина магнетна рамка за слика 4x6 за фрижидер 10 пакет, ракави на фото магнети

Сини магнетни рамки за фотографии за слики 4 на 6 инчи, сет од 10 Рамката за слика на магнет со транспарент�

DEN 135.84
Колекцијата Глен Jeanан Колиџ Роуз Фото -закачалка полица, бело Свеж
Колекцијата Глен Jeanан Колиџ Роуз Фото -закачалка полица, бело

Направено во САД Координира со колекцијата на Rose Cottage Колекција на Глен Jeanан Колиџ Димензијата на пакет�

DEN 1201.44
Раксвалкер магнетски колаж Рамки за слики за фрижидер, 2 пакети има фотографија од 4x6, 2x3 инчи Свеж
Раксвалкер магнетски колаж Рамки за слики за фрижидер, 2 пакети има фотографија од 4x6, 2x3 инчи

Ќе трае вечно ✔ Висок квалитет Силен зафат, цврсто се држи до фрижидер, кабинет за датотеки, машина за м�

DEN 265.44
А & Р 5 пакет 8x10 акрилни рамки, магнетна рамка за слика, двострана самостојна рамка за фотографии 10 + 10 мм дебела Свеж