Гроздобер Хипл Мандала Јога Мат Торби Целосна Поштенски Јога Носење Торба За Жени Мажи, Вежба Јога Мат Превозникот Со Прилагодливи Лента

Гроздобер Хипл Мандала Јога Мат Торби Целосна Поштенски Јога Носење Торба За Жени Мажи, Вежба Јога Мат Превозникот Со Прилагодливи

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Големина : голем-34" долг х 6.7 "дијаметар; мали21" долг х 6.3" дијаметар. доволно пространа за повеќето јога, Пилатес или фитнес душеци. Достапни се две големини, одговара на повеќето душеци. Материјал : Изработен од 100% висококвалитетни Оксфордски Ткаенини, издржливи и отпорни на вода. Оваа торба за носење јога мат ќе ве придружува за многу тренинзи во блиска иднина. (Јога мат не се вклучени). Дизајн во форма на Буквата у : големиот отвор во Форма На буквата У и дизајнот со двоен патент ви олеснуваат да ја вметнете и извлечете јога подлогата во торбата и да ја одржувате чиста и организирана. Ременот за рамо е прилагодлив за да одговара на вашата висина и претпочитаната положба за носење, хуманизирана и удобна. Лесно за носење, без замор на рацете и рамената. Прилики : Шарени, млади и енергични, користени во различни прилики, оваа јога чанта е совршена за подлога, костум за час, на отворено, пасишта, крајбрежје, парк и сл. Максимизирајте Го Вашето Јога Искуство со нашите нови Чанти за Јога Мат. Со својот голем Дизајн Во Форма На Буквата У и двоен патент, можете да бидете сигурни дека ќе пристапите до вашата јога мат со леснотија во известувањето за моменти. Со својот издржлив материјал од 100% платно, зошто да купувате на друго место за Вашата Торба За Јога Мат, веќе сте го нашле најдоброто. Нашата Торба За Носачи На Јога мат е совршен придружник за вашата јога пракса и одговара на начинот на живот. Уживајте во вашата јога пракса. Спецификации : Голема Големина : 6, 7х34ин/17х86 см Мала Големина : 6, 3х27ин/16х69 См Материјал : Оксфордската Ткаенина Треба Да Се Ремени : Прилагодливиот Пакет Вклучува : 1x Јога Мат Кеси.

Избор на клиенти

Гранџ Ноќта На Вештерките Тиква Јога Мат Носач Торба Со Ремен За Рамо Јога Мат Торба Теретана Торба За Плажа Свеж
Хипи животински свет, мандала цвет јога мат носач торба со рамо од лента за јога мат торба торба торба плажа торба Свеж
Розова Љубов Срца Шема Црвена Позадина Јога Мат Носач Торба со Ремен За Рамо Јога Мат Торба Теретана Торба За Плажа Свеж
Уметно сончогледово масло сликање јога мат носач торба со лента за рамо од јога мат торба торба торба плажа торба Свеж