Сет од 3 полици за складирање на wallидови, лебдечки полици, полици за монтирање на аголни полици за вашата кујна спална соба дневна соба кујна кујна канцеларија или с

Сет од 3 полици за складирање на wallидови, лебдечки полици, полици за монтирање на аголни полици за вашата кујна спална соба

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Допрете го приклучокот за експанзија во завртката за експанзија со цементна нокти за стабилизирање на завртката за експанзија во дупката, а потоа извадете ја ноктот за цемент. ☆ Разновиден и необичен изглед : Имате можност да ги обесувате полиците заедно или да висат одделно, што ќе одговара на секој декор на домот. шрафцигер, чекан. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе одговориме што е можно поскоро во рок од 8 часа. ☆ Разновиден и необичен изглед : Имате можност да ги обесувате полиците заедно или да висат одделно, што ќе одговара на секој декор на домот. ☆ Опис на производот1. Инсталирајте ги завртките за експанзија целосно (во дупките) . Ако сакате да ставите тешки предмети, користете завртки за експанзија. ☆ Во алатките поврзани со боксер и инсталацијата. Користете ја партицијата за да ја поправите положбата за удирање на wallидот и обележете ја. Откако ќе ја поправите завртката за експанзија, инсталирајте ја невидливата заграда и зашрафете ја во завртката за експанзија. Инсталирајте ги двете нокти што не се обележуваат во обележаната позиција. ☆ Совети за испорака : Обично испорачуваме во рок од 1-3 дена, времето за испорака е 15-20 работни дена. Комплетот вклучува детални упатства со висина, мало ниво и хардвер за лесно монтирање. Боја : црна4. ☆ Инсталација : Овие полици се лесни за виси. ☆ Notethis производот е обезбеден без нокти. Материјал : Панел2. Во положбата означена на идот, користете чекан за да ги заковате невидливите нокти на пластиката (ве молиме нежно тропајте) .☆ Едноставни полици за прикажување : Едноставен дизајн лебдечки полици изработени од панел, совршени за прикажување и држење колекционери, мали растенија, полнети животни со вино и повеќе. ☆ Применлива сцена : Прекрасна полица за лебдечки wallидови што одговара на скоро секој декор за вашиот дом, спална соба, дневна соба, бања, кујна, канцеларија или просторија за домови за цвеќиња. Капакот е вметнат во невидливата заграда и инсталацијата е завршена. Оптоварување со оптоварување : 22 фунти / полица. ☆ Применлив сценски декор за вашиот дом, спална соба, дневна соба, бања, кујна, канцеларија или просторија за домови. ☆ Нашата услуга : Вашето задоволство е целта на нашата продавница. ☆ Применлива сцена : Прекрасна полица за лебдечки wallидови што одговара на скоро секој декор за вашиот дом, спална соба, дневна соба, бања, кујна, канцеларија или просторија за домови за цвеќиња. Инсталација на нокти безжични алатки : Хамер. ☆ Нашата услуга : Вашето задоволство е целта на нашата продавница. Комплетот вклучува детални упатства со висина, мало ниво и хардвер за лесно монтирање.

Избор на клиенти

TJLSS 3 Tier Triagular Matte Black Metal Display Display, решетката поставена со wallидови Свеж
TJLSS 3 Tier Triagular Matte Black Metal Display Display, решетката поставена со wallидови

♥ Големина : 80см*70см*18см ♥ Материјал : железна полица за бања ♥ Карактеристики : Метал материјал со пове�

DEN 3048.16
GPAIHOMRY Црн wallид монтирани полици, виси украсни wallидни полици за дневна соба, бања, кујна, канцеларија, мала модерна и Свеж
Дусаса лебдечки wallидни полици за спална соба/бања, 2 пакувања метални полица за висина за дневна соба/кујна/перална, полици Свеж Попустот