Woeoe мека африканска глава завиткана црвена истегнување на шал ткаенина ткаенина за дишење турбан капа за жени и девојчиња

Woeoe мека африканска глава завиткана црвена истегнување на шал ткаенина ткаенина за дишење турбан капа за жени и девојчиња

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

100% полиестер. 1. Затворање на влечење. Само миење на рацете. Турбанска капа за капаче за жени модни капи е изработена од полиестер со висока кула, многу лесен и удобен за носење. Обемот на главата е околу 19,6 - 25,9 инчи (50 - 66 см); Цветовите жени со шамија на шамија на шамија има добра еластичност, погодна за повеќето жени и не прават да се чувствувате премногу тесни или главоболка и друга непријатност. Овие капи во Индија го прават чувствителниот скалп ладен во топли денови и се загреваат во студените денови; Овие капи се многу удобни за носење и погодни за сите сезони и прилики. Шапката за завиткување на главата е лесна за носење, еластичен дизајн, не е лесен за лизгање. Шапката е врзана и нема потреба повторно да се врзува. Ако имате какви било прашања, можете да испратите е -пошта до нас и ние ќе ви помогнеме, убијте ги што е можно поскоро. Добредојдовте на WOEOE, го сакаме она што го правиме, со цел одлична услуга на клиентите и се стремиме да им обезбедиме на клиентите најдобро искуство за купување. Заедно, ние строго го контролираме целиот процес на производство на турбанот за да се обезбеди квалитетот на секој турбан. Досега, нашиот турбан привлече многу клиенти со својата одлична квалитетна и прифатлива цена и го продаде на целиот свет. Боја : Како што е прикажано во големината на сликите : костум за жени и девојчиња, големината го исполнува обемот на главата на повеќето луѓе и може да се купи со леснотија. Прилики : Совршен за танцова тема и перформанси. Или само спарете се со вашата омилена облека. Одлично за многу сезони. Прави одличен подарок. Најдобар турбан за да носите во секојдневните одговори на животот на често поставуваните прашања : 1. Нашиот турбан е изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, со одличен процес на производство, без бледнее, трајно и удобно. 2. по приемот на турбанот, ве молиме измијте го пред да го носите. 3. Ве молиме, миење на рака и користете обична течност за перење, прав за перење, сапун, итн. Не користете омекнувач или белило. Со цел да се избегне деформација или обезбојување на лентата за глава. 4. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. Гаранција за враќање : Подлогата за глава е 30-дневна политика за враќање без ризик. Ако имате какви било прашања, можете да испратите е -пошта до нас и ние ќе ви помогнеме, да ги решите што е можно поскоро.

Избор на клиенти

Oyoangle Women's Cut Out Crisscross без грб со цврста јога спортска тенок фит резервоар за култури на врвот Свеж
Oyoangle Women's Cut Out Crisscross без грб со цврста јога спортска тенок фит резервоар за култури на врвот

90% полиамид, 10% еластан Увезени Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : 90% полиамид, 10% ел�

DEN 319.84
Замена на батеријата NABC B15SC03 3,6V 1800mAh никел кадмиум батерија еквивалентен Свеж
Замена на батеријата NABC B15SC03 3,6V 1800mAh никел кадмиум батерија еквивалентен

Атрибут не се применува за производ Атрибут не се применува за производ Батеријата 3,6 волти 1800 m Ah Замена

DEN 470.24
Заштитник на екранот за Garmin Enduro 2 UltraperFormance GPS SmartWatch + силиконски анти-прашини приклучоци [4 пакет], лесна Свеж
Заштитник на екранот за Garmin Enduro 2 UltraperFormance GPS SmartWatch + силиконски анти-прашини приклучоци [4 пакет], лесна

Дозволете оптимално, природно искуство за гледање Дозволете оптимално, природно искуство за гледање...

DEN 1.33
Go Industries 1694Ext Extender lug Свеж
Go Industries 1694Ext Extender lug

Тежина на пакет : 2,32 фунти Висина на пакетот : 2.03 " Должина на пакетот : 6,77" Ширина на пакетот : 4.81 " Тежина н�

DEN 1.67
1 парчиња сферично вметнување лежиште w/јака за заклучување SA204-12 3/4 Bore 3/4 x47mm 225-680 компатибилен со QBBC-PJO179 Свеж
1 парчиња сферично вметнување лежиште w/јака за заклучување SA204-12 3/4 Bore 3/4 x47mm 225-680 компатибилен со QBBC-PJO179

Willе добиете 1 парчиња сферично вметнување лежиште w / јака за заклучување SA20412 3 / 4 "Bore 3 / 4" X47mm 225680 компатиб�

DEN 1.33
Површински влошки за климатизација Свеж
Површински влошки за климатизација

10 пакувања од 2 "дијаметар, средна завршница на кука и јамка за климатизација на површината Користете со

DEN 1.67
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми Свеж
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми

Пад на замена за Wilden® AODD пумпите со еквивалентни Make and Size Пумпите со двојна дијафрагма управувана со воз�

DEN 0.67
Сирп магичен тепих со долга патека за лизгање - 1600мм или 5,2 стапки, се потребни капаци на магичен тепих на Сирп и превоз Свеж
Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање Свеж
Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање

Полиестер, руно Само миење на рацете Целосно поставена Странични џебови Вратот на екипажот Лого Speedo на �

DEN 3.00
Комбиња, капа за млади - една големина Свеж
Комбиња, капа за млади - една големина

Полиестер и памучни ткаенини Увезени Затворање на привремено Место чисто Класичен дизајн Конструкција

DEN 529.12
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus, Свеж
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus,

MFI овластен USB C во молња кабел 2 пакет, вграден MFI овластен чип, обезбедете целосно работа за системот i OS з

DEN 255.84
Покин плус цврста ребра-плетена тела Свеж
Покин плус цврста ребра-плетена тела

【Квалитет】 мазен, истегнување, брзо сушење и дишечки материјал со висок квалитет на ткаенина со одличн

DEN 453.60
Редихејт HP162 загреан систем за испорака на пица, 16 торба со 5 пита, 17,5 должина x 17,5 ширина x 12 висина, црна Свеж
Редихејт HP162 загреан систем за испорака на пица, 16 торба со 5 пита, 17,5 должина x 17,5 ширина x 12 висина, црна

Квалитетна термичка торба, специјализирана изолација дизајнирана да ја избрише влагата Издржлив греја

DEN 1.67
Х-алатка за рака со рака 75мм x 22mm x 3mm 72 Peg Teeth HSS Slitting Saw (Herramienta de 75mm x 22mm x 3mm 72 d_i_entes de clavija Свеж
Bandai 007 EVA-01 Тип на тест Евангелион, HG Evangelion Свеж
Bandai 007 EVA-01 Тип на тест Евангелион, HG Evangelion

Овој комплет за модели се составува во артикулирана обоена фигура Asy да се привлече заедно и да се облик�

DEN 2.00
381028-02 381028-08 Комплетна четка за јаглерод за Dewalt DW368 DW708-M35 CB35 MITER SAW Свеж
381028-02 381028-08 Комплетна четка за јаглерод за Dewalt DW368 DW708-M35 CB35 MITER SAW

4пакувања 38102802 четки за јаглерод Заменува Dewalt P / N 38102808, 38102802, го враќа животот на вашите алатки за напоју�

DEN 202.88
Маица за кратки ракави на Најк Јога Дри-ФИТ Свеж
Маица за кратки ракави на Најк Јога Дри-ФИТ

74% полиестер, 18% лиоцел, 8% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Лабаво вклопување за

DEN 639.20
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl Свеж
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Поли / памучна

DEN 696.00