3 парчиња сребрен тон 10 заби страничен чешел клип за коса чешел цвет винова лоза цирус метална фиба

3 парчиња сребрен тон 10 заби страничен чешел клип за коса чешел цвет винова лоза цирус метална фиба

DEN 371.20

Свеж

Достапно.

Големина : 5x6,2 см (2x2,4 инчи). Материјал за пин за коса : легура. Пакет : 3 парчиња декоративни чешли од страна на косата. Совршен за превез. Одлично за држење на косата безбедно и цврсто на место без никаква непријатност. Совршен додаток за невеста и деверуша. Одлична декорација на коса за вашата забава или секојдневно носење. Погодно за многу прилики : свадби, матурска, патна комеморативна, родендени, комеморации на награди, танци, годишнина. Големина : 5x6,2 см (2x2,4 инчи). Материјал за пин за коса : легура. Пакет : 3 парчиња декоративни чешли од страна на косата. Совршен за превез. Одлично за држење на косата безбедно и цврсто на место без никаква непријатност. Совршен додаток за невеста и деверуша. Одлична декорација на коса за вашата забава или секојдневно носење. Погодно за многу прилики : свадби, матурска, патна комеморативна, родендени, комеморации на награди, танци, годишнина. Бродови од Хонг Конг. Рачно изработени чешли за коса. Висок квалитет и грациозен дизајн чешел за коса за вашето облекување. Овој прекрасен чешел за коса прикажува женска убавина и елеганција и ќе биде совршен за привлекување внимание. Ова е одличен акцент на секоја облека и совршен ако барате гроздобер чувство. Модните чешли на косата се додаток за убавина за жените. Совршен за создавање лесни фризури. Идеално за свадба, матурска, церемонија, забави, матурзи, враќање на одмор, празник, специјални прилики, вечерен банкет, роденден, Денот на вineубените, Денот на мајката или подароците за годишнината. Исто така одлично за секојдневниот живот.

Избор на клиенти

Gxbpy Три-димензионално олеснување дрво чешел преносен пакет чешел чешел чешел чешел женски чешел Свеж
Gxbpy Три-димензионално олеснување дрво чешел преносен пакет чешел чешел чешел чешел женски чешел

Измазнете ги јазлите и измазнете ја косата Не го повредувајте скалпот, не ја повредувајте косата Измазн

DEN 2.33
1 парчиња маса масажа за масажа на перница за масажа на чешел со масажа Меридијан чешел за кадрици долга коса за жени Свеж
Lxxsh Негативен дигитален дисплеј за четка за коса Артефакт негативна коса затегнувач Електрична права коса чешел Свеж
Pa Mai African Combs Combs / Дрвен чешел Афро избор за жени / фини заби избор, плетенка за плетенка / разделување 3 чешел за Свеж
Veewoode AG115 Magic Magic Hair Combled Double Struge Delement Delice Elastic Women Clips фризури Womenените Свеж
Veewoode AG115 Magic Magic Hair Combled Double Struge Delement Delice Elastic Women Clips фризури Womenените

Совршено одговара за секоја возраст жени и тинејџерки Специјалниот дизајн ќе биде лесен за употреба и с

DEN 1.33
Менс чешел 3 парчиња мазна коса изберете чешел широка коса изберете чешел афро чешел за коса бербер чешел афро избор Свеж
Jydqm керамика директно чешел за коса со чешел за коса со двојна намена за внатрешна намена мини анти-скалинг дизајн Свеж
Anion PTC чешел за зацврстување Свеж
Anion PTC чешел за зацврстување

Важен информативен материјал : Пластика, други големини на пакетот : 358 x 80 x 55 mm Информации за производот :

DEN 3.33