BWE 8 инчи широко распространета тапа за бања модерна со склопување на мозоци со прелевање и водопад LED водопад 2 рачки 3 дупки бања за лаваторски миксер за мијалник Chro

BWE 8 инчи широко распространета тапа за бања модерна со склопување на мозоци со прелевање и водопад LED водопад 2 рачки 3 дупки

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

1 x тапа. 5 x топло и ладно флексибилни црева. 1 x pop-up одводот со прелив. Хардвер за монтирање. Упатство за инсталација. Елегантен и стилски дизајн : Широко распространетата тапа за бања BWE има четкана никел финиш со современ дизајн кој додава допир на елеганција и стил на кој било декор на бања. Функција LED водопад : Тапата доаѓа со уникатна карактеристика на LED водопад што создава релаксирачка и смирувачка атмосфера во вашата бања. Лесен и удобен за употреба : Дизајнот со двојна рачка го олеснува прилагодувањето на протокот на вода и температурата, а склопот на одводнување со прелив обезбедува мазна и ефикасна дренажа на вода. Солидна тапа за бања со висок квалитет на олово, градежни тешки градежни материјали за сигурна и издржлива. Касетата усвојува технологија за керамичко запечатување, ги намалува точките на протекување и обезбедува непречен проток на вода. Лесно за инсталирање : Со својата инсталација со три дупки и вклучена линија за снабдување, оваа тапа е лесна за инсталирање на повеќето мијалници за бања и суети. Исто така е компатибилен со широк спектар на стилови на бања и дизајни. Елегантен и стилски дизајн : Широко распространетата тапа за бања BWE има четкана никел финиш со современ дизајн кој додава допир на елеганција и стил на кој било декор на бања. Функција LED водопад : Тапата доаѓа со уникатна карактеристика на LED водопад што создава релаксирачка и смирувачка атмосфера во вашата бања. Лесен и удобен за употреба : Дизајнот со двојна рачка го олеснува прилагодувањето на протокот на вода и температурата, а склопот на одводнување со прелив обезбедува мазна и ефикасна дренажа на вода. Солидна тапа за бања со висок квалитет на олово, градежни тешки градежни материјали за сигурна и издржлива. Касетата усвојува технологија за керамичко запечатување, ги намалува точките на протекување и обезбедува непречен проток на вода. Лесно за инсталирање : Со својата инсталација со три дупки и вклучена линија за снабдување, оваа тапа е лесна за инсталирање на повеќето мијалници за бања и суети. Исто така е компатибилен со широк спектар на стилови на бања и дизајни. Проверете ја големината на тапата ако може да одговара на мијалникот пред да го купите. Распространетата тапа за бања доаѓа со појава на мозоци со прелив, ако вашиот мијалник има дупка за прелевање, ве молиме изберете ја. Ако вашиот мијалник нема дупка за прелевање, ве молиме изберете Pop Up Drive без прелевање, и можете да ја купите тапата и да се појавите одвоени одделно. Ве молиме, проверете без прелевање на одлив : B071 Z1 L7 N8 и тапа : B08 BRQ5 SJC.

Избор на клиенти

Elkay LKHA4032CR Хармонија Хармонија Хром единечна рачка за влечење на спреј за спреј Свеж Попустот
Elkay LKHA4032CR Хармонија Хармонија Хром единечна рачка за влечење на спреј за спреј

Во согласност со АДА : Фаут е во согласност со АДА Додаток за олово : Сертифициран на NSF / ANSI 61 и 372 за да ги �

DEN 2298.40
Хардвер за потписи 920348 Ултра 1,2 gpm единечна тапа за бања со склопување на мозоци Свеж
Хардвер за потписи 920348 Ултра 1,2 gpm единечна тапа за бања со склопување на мозоци

Опфатени под 25 годишно ограничено на производителот Конструиран од цврст месинг Месингот е многу отпор

DEN 3.33
Faucet xyyxdd, тапа со единечни дупки во слив над бројачот топла и ладна тапа ретро бронзена единечна рачка Свеж
Faucet xyyxdd, тапа со единечни дупки во слив над бројачот топла и ладна тапа ретро бронзена единечна рачка

Име на производот : тапа на сливот Материјал : бакар Оваа тапа е погодна за повеќето мијалници, а прецизн�

DEN 536.00
ABS пластична единечна ладна тапа вода од чешма за кујна мијалник за бања додатоци G1/2 алатка Свеж
ABS пластична единечна ладна тапа вода од чешма за кујна мијалник за бања додатоци G1/2 алатка

Спецификација : Опис : Оваа единечна тапа за вода од типот е совршена за употреба во мијалник во кујната,

DEN 0.33
DANZE DA6130888NBR Стандарден комплет за аератор за машка тапа, 1,75 gpm, расипана бронза Свеж
DANZE DA6130888NBR Стандарден комплет за аератор за машка тапа, 1,75 gpm, расипана бронза

Стандарден комплет за аератор за машка тапа Овозможува стапка на проток на 1,75 галони во минута...

DEN 189.44
Walfront G 1/2 Faucet faucet wallид на ладна вода, монтирање на целосна бакарна единечна машина за перење чешма за миење хардвер Свеж
Кингстон месинг KS3542CG Фулер со една рачка за бања со притисок, полиран месинг Свеж
Кингстон месинг KS3542CG Фулер со една рачка за бања со притисок, полиран месинг

Опсег на стапка на проток : 1,0 1,2 gpm @ 60 psi Достапна Компатибилност на дупката за тапа : 1 или 3 Опсег на расчи

DEN 1.33
Водопад тапа за бања со единечна рачка за мијалник за бања, суета тапа модерна фауза Свеж
Водопад тапа за бања со единечна рачка за мијалник за бања, суета тапа модерна фауза

Лесно за инсталирање : Еднодената структура ве тера да ја инсталирате директно со водовод Рачката горе �

DEN 960.00
T&S Brass BL-5700-09 Вакуумски прекинувач за замавници за замав на залепена лабораторија за мешање тапа со 4-инчен склоп на Свеж
Pfister Pasadena 8 in. Широко распространета тапа за бања со 2 рачки во чеша Свеж
Pfister Pasadena 8 in. Широко распространета тапа за бања со 2 рачки во чеша

Севкупна должина : променлива Дупки за монтирање : 8 in (203мм) до 15 внатре (381мм) Севкупна висина : 525 / 32 in...

DEN 1232.00
Бања за мијалник за мијалник во водопадот Спут единечна рачка бања тапа од месинг тапа со палуба со палуба Свеж
Бања за мијалник за мијалник во водопадот Спут единечна рачка бања тапа од месинг тапа со палуба со палуба

Оваа уметничка тапа за мијалник за бања е изработена од висококвалитетен цврст месинг и не'рѓосувачки ч

DEN 2.67