DTGN 30MMX38MMX1.5mm Платен бакар запечатување на бакар - 10 пакет - добро за индустриски машини M30 завртки - Заптивка за рамен прстен од бакар

DTGN 30MMX38MMX1.5mm Платен бакар запечатување на бакар - 10 пакет - добро за индустриски машини M30 завртки - Заптивка за рамен

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Исто така, може да се примени во повеќето мебел, рачно изработени проекти за DIY, итн. за да се намали триењето помеѓу завртките и навртките за да се направат поцврсто фиксирани. Тој е отпорен на корозија и може да се прицврсти долго време во различни средини. Исто така може да се примени во повеќето мебел, рачно изработени проекти за DIY, итн. Детали за производот : Боја : Бакар томатеријал : Коперттална големина : 30мм x 38mm x 1,5мм / 1,18 "x 1,5" x 0.[Платен бакар за запечатување на бакар] : Пакетот доаѓа со 10 парчиња рамни мијалници за запечатување на бакар во 30мм x 38mm x 1,5мм / 1,18 "x 1,5" x 0. Исто така, може да дистрибуира оптоварувања и да ја зголеми површината на лежиштето, обезбедувајќи добра врска со машините. Исто така, може да дистрибуира оптоварувања и да ја зголеми површината на лежиштето, обезбедувајќи добра врска со машините. [Карактеристики] : Станот за миење садови за запечатување на бакар е широко користен за да се намали триењето помеѓу завртките и оревите за да се направат поцврсто фиксирани. [Добар избор] : Добри делови за замена за употреба во повеќето индустрии за машини, како што се разни пумпи, приклучоци за сума, домашен и канцелариски апарат, опрема за автоматизација, електронска опрема. Исто така, може да се примени во повеќето мебел, рачно изработени проекти за DIY, итн. Исто така, може да дистрибуира оптоварување и да ја зголеми површината на лежиштето, обезбедувајќи добра врска со машините. NOTICE - Ве молиме, потврдете го дијаметарот на мијалниците за запечатување на рамен бакар пред да го набавите.06 "(внатрешна диа*надворешна диа*дебелина). Тој е отпорен на корозија и може да се прицврсти долго време во различни околини.06 "(Внатрешна диа*Надворешна диа*дебелина) Содржина на пакет : 10pcs x рамен бакар запечатување на бакар - материјал за запечатување на рамен бакар - мијалник за запечатување на рамен бакар е изработен од издржлив бакарен материјал, кој има добра цврстина и не е лесен за деформирање. Примена - добри делови за замена за употреба во повеќето машински индустрии, како што се разни пумпи, приклучоци за сума, дома и Канцелариски апарат, опрема за автоматизација, електронска опрема.

Избор на клиенти

Месинг рамен мијалник цврст месинг целосен асортиман Свеж
Месинг рамен мијалник цврст месинг целосен асортиман

Цврсти месинг рамни мијалници Рамните мијалници се тенок, рамен, кружно печат со централно лоцирана дуп

DEN 1177.60
Sineky 10/20/50/100PCS црн челичен раменски рамен мијалник за миење садови M1.6 M2 M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M16 M18 Свеж
45pcs m3.3 m3.4 графит најлон запечатување прстен за миење садови рамни мијалници запечатени прстени меки дихтунзи - Свеж
Капа глава алуминиум мијалник M2 M2.5 M3 M4 M4 M5 Anodized Aluminum Washer за хексадеци Свеж
Капа глава алуминиум мијалник M2 M2.5 M3 M4 M4 M5 Anodized Aluminum Washer за хексадеци

Внатрешен дијаметар : M3 10 парчиња, боја : злато Материјал : Алуминиум Големина : M2 M2.5 M3 M4 M5 M6...

DEN 2.67
Одделение 8,8 м2 м2,5 м3 м4 м5 м6 м8 м8 м10 м12 јаглероден челик црн рамен мијалник обичен мијалник за миење садови за миење Свеж
Цинк обложен челик УСС мијалник, за 1/2 Големина на завртката, 0,562 ID, 1,375 OD Свеж
Цинк обложен челик УСС мијалник, за 1/2 Големина на завртката, 0,562 ID, 1,375 OD

Тип на материјал : Низок јаглерод Производител : Свртете брзо Направено во Кина Димензии на пакетот : 2,5 "L

DEN 374.88
500 п.п. Свеж
500 п.п.

Овие дихтунзи се изработени од материјал од не'рѓосувачки челик, искривен и антикорозија, цврста и издр�

DEN 1128.00
мијалници за мијалници, мијалници од не'рѓосувачки челик, метални мијалници, метални мијалници M1.6 m2 m2.5 m3 m3,5 m4 m5 m6 Свеж
Мијалници за рамна поправка на Yiwango 304 мијалник од не'рѓосувачки челик 0,5мм дебелина за метрички завртки и завртки Свеж
CSEAO 50PCS 3/8 X 1 OD 1,8мм дебелина рамни мијалници SAE, 304 не'рѓосувачки челик / 18-8, обична завршница Свеж
CSEAO 50PCS 3/8 X 1 OD 1,8мм дебелина рамни мијалници SAE, 304 не'рѓосувачки челик / 18-8, обична завршница

【?】 Име на производот : 3 / 8 "рамен мијалник; 【?】 3 / 8" завртки или завртки M10 ;; 【?】 Id = 11mm, OD = 25mm, дебелина од

DEN 159.84
Месинг рамен мијалник цврст месинг целосен асортиман Свеж
Месинг рамен мијалник цврст месинг целосен асортиман

Цврсти месинг рамни мијалници Рамните мијалници се тенок, рамен, кружно печат со централно лоцирана дуп

DEN 505.60
X-Gree Spring Spring Screw Не'рѓосувачки челик M22 Flater Spacer Spacer Prosper 30 парчиња (Tornillo de Resorte de Acero Inoxidable Свеж
X-Gree Spring Spring Screw Не'рѓосувачки челик M22 Flater Spacer Spacer Prosper 30 парчиња (Tornillo de Resorte de Acero Inoxidable

Име на производот : рамен мијалник; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Тежина : 484g; Содржина на пакет : 30 па�

DEN 3.00
X-Gree 10pcs 0,5 mm Дебелина M3 алуминиумска легура рамен Fende-R завртка за миење садови сребрена сива боја (10 парчиња 0,5 Свеж
X-Gree 10pcs 0,5 mm Дебелина M3 алуминиумска легура рамен Fende-R завртка за миење садови сребрена сива боја (10 парчиња 0,5

Име на производот : Алуминиумска легура FENDE_R мијалник; Содржина на пакетот : 10 парчиња x Алуминиумска лег�

DEN 1.67
OCHOOS 10 PCS DN8/10/15/20/25/32/40 SILICONE GASCET FLATER SILLING SPARER за 1/4 3/8 1/2 3/4 1 1-1/4 1-1 /2 bsp npt фитинг - Свеж
OCHOOS 10 PCS DN8/10/15/20/25/32/40 SILICONE GASCET FLATER SILLING SPARER за 1/4 3/8 1/2 3/4 1 1-1/4 1-1 /2 bsp npt фитинг -

Големина : DN8 Материјал : Силикон Облик : рамен заптивка Стандарден или нестандарден : стандард...

DEN 2.67
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман

Рамни мијалници од не'рѓосувачки челик Направено од 188 аустенитски не'рѓосувачки челик глава на завртка

DEN 2.33