DNG Професионална електрична звучна четка за четки за заби, за полнење на ултра белење на заби, четка за заби со 2 дупки за замена на четки за четки за возрасни и деца з

DNG Професионална електрична звучна четка за четки за заби, за полнење на ултра белење на заби, четка за заби со 2 дупки за

DEN 3503.84

Свеж

Достапно.

Shareе ја споделите loveубовта со секој заб!. Тој е водоотпорен, така што можете безбедно да го користите на туш. Нека прецизниот електронски систем на DNG ја заврши работата. Добијте поздрава гума за џвакање, посвеж на здив и побели заби користејќи ја оваа звучна четка за заби. [Четка за заби за секого] Тенок рачка со лесен зафат и брза, но сепак ефикасна глава за четки за секого! Dupont Tynex Tristle може да го забрза процесот и да го направи четкањето поудобно. [2 минути тајмер и технологија за внатрешни работи] Доаѓа со 2-минутен тајмер со систем за предупредување од 30 секунди со цел да ве потсетам да четкате различен квадрант од устата. [2 минути тајмер и технологија за внатрешни работи] Доаѓа со 2-минутен тајмер со систем за предупредување од 30 секунди со цел да ве потсетам да четкате различен квадрант од устата.[До 40000 Sonic vibrations во минута електрична четка за заби] обезбедува исклучително чистење, белење и полирање на емајлот на забите. Сонични вибрации со висока фреквенција (30,000 - 40,000 движења во минута) 3 режими на чистење - Бело : Исклучително чистење на забите и непцата - чисто : темелно чистење за чувствителни области - Масажа : Нежна стимулација на непцата Смарт LED автономија и индикатор за полнење Супер водоотпорност (IPX7 стандард) и рачка за нелизгање до 4 недели четкање во едно полнење заменлива глава за четка Преносна и удобна за носење, лесна и удобна за употреба дома или патување. Значи, нема потреба да го гледате часовникот кога ќе четкате со DNG. Значи, нема потреба да го гледате часовникот кога ќе четкате со DNG. Користејќи оптимални 40,000 осцилации на четки во минута, забите никогаш нема да се чувствуваат подобро или заблескани посветли. Секое 30 секунди ќе почувствувате нежна вибрација за да ве потсети да се преселите во друг дел од устата. Микро-меурчиња создадени од овие звучни вибрации ја користат течноста во устата, не само влакната, за да ги исчистите забите и непцата поефикасно од рачното четкање. Секое 30 секунди ќе почувствувате нежна вибрација за да ве потсети да се преселите во друг дел од устата. Shareе ја споделите loveубовта со секој заб!. Интелигентна безжична индуктивна технологија за полнење, ставете четка за заби на основата за полнење. Идеално е за оние тешко достапни области и ги отстранува дури и најтешките дамки за да ги оставите забите природно побели! Со еден од најмоќните мотори на пазарот, DNG ќе ви даде најдлабоко чисто без да ги оштетите непцата. Оптимизираните влакна на Smart Clean нудат совршена рамнотежа : тие се доволно силни за да ги исчистат и избелат забите, а сепак нежни на непцата. Не ризикувајте премногу агресивно четкање - вообичаен проблем со рачни четки за заби што можат да ги ослабнат забите. Добијте поздрава гума за џвакање, посвеж на здив и побели заби користејќи ја оваа звучна четка за заби. Докур за безжично полнење ја наплаќа вашата четка за заби полесно и безбедно. Пакет Вклучен : Електрична звучна четка за заби *1 (бела) база за полнење *1 Sonic четка за заби. После четкање за стоматолог одобрено 2 минути, четката ќе ви биде четка Автоматски исклучете се. Рачката е опремена со светло за индикатор за полнење што ќе ви помогне да ја задржите четката за заби.

Избор на клиенти

Електрични четки за заби во Bruush - Премиум сет електрична четка за заби: 3 Глави за четки за заби за замена Свеж Попустот
Електрични четки за заби во Bruush - Премиум сет електрична четка за заби: 3 Глави за четки за заби за замена

Black & Pink Bundle : Brüush ја користи најдобрата технологија за орална хигиена на орална хигиена, испорачувајќи 31

DEN 2415.68
Винтела тенка четка за заби, магента Свеж
Винтела тенка четка за заби, магента

Преносен и удобен 22.000 удари со четки во минута Донесете ја Sonic функцијата со вас во движење Маскара во ст

DEN 575.20
Dnsly Електрична четка за заби за возрасни со 5 режими Sonic Cleaning, Белење на четки за заби со полнење со 2 минути паметен Свеж Попустот
Сет за електрична четка за заби Carepik Kids, Sonic четка за заби со напојување, дополнителни меки влакна, 2 глави за замена Свеж
Panasonic EW-DP36 Doltz High одделение модел 3 режими Bluetooth електрична четка за заби AC100-240V испратен од Јапонија објавен Свеж
Panasonic EW-DP36 Doltz High одделение модел 3 режими Bluetooth електрична четка за заби AC100-240V испратен од Јапонија објавен

Method Метод на вибрација : Вибрација на звучен бран ● Фреквенција на вибрации : хоризонтално полирање при�

DEN 3691.04
Goyisee Power Speach Speach, електрична четка за заби што може да се надополнува со сензор за притисок Свеж Попустот
Goyisee Power Speach Speach, електрична четка за заби што може да се надополнува со сензор за притисок

【Ултразвучна електрична четка за заби за возрасни и тинејџери】 Ултразвучна вибрација до 35.000 пати во м�

DEN 175.84
Вланг Sonic Electric Bleaking Bleaking Speach Chonge за возрасни и тинејџери, вклучени 4 глави со четки, DuPont Soft Spristles, Свеж
Вланг Sonic Electric Bleaking Bleaking Speach Chonge за возрасни и тинејџери, вклучени 4 глави со четки, DuPont Soft Spristles,

Моќно чистење со 36.000 микро четки во минута, обезбедувајќи темелно чистење, со намален шум, отстранува д�

DEN 671.84
Електрична четка за заби на Etekcity со скала на храна Свеж Попустот
Електрична четка за заби на Etekcity со скала на храна

Ete Kcity ETBC031KSonic електрична четка за заби Точно мерење : тежете до 5 кг / 11 lb прецизно во 1 g зголемувања...

DEN 670.08
Pursonic S450 Deluxe Plus Полнење на Sonic Electric Chould за заби со вграден UV Sanitizer и Bonus 12 вклучени глави на четки, Свеж
Pursonic S450 Deluxe Plus Полнење на Sonic Electric Chould за заби со вграден UV Sanitizer и Bonus 12 вклучени глави на четки,

Вклучените глави на четки се во разновидни бои за лесна идентификација Двоминутен тајмер со сигнали од

DEN 575.84
POP Sonic Pro 2.0 Електрична четка за заби, ултразвучна четка за заби | 45.000 VPM | Електрична четка за заби за возрасни и Свеж
POP Sonic Pro 2.0 Електрична четка за заби, ултразвучна четка за заби | 45.000 VPM | Електрична четка за заби за возрасни и

Четка за заби за полнење : Pop Sonic розова електрична четка за заби што се надополнува, го носи оралното здр�

DEN 2.67
Волк T6421 Ултра Белење четка за заби со сензор за притисок и 5 режими за четкање, 8 глави на четки за четки, куќиште за премија Свеж Попустот
7 Am2m Sonic електрична четка за заби со 6 глави на четки за возрасни и деца, едно полнење за 90 дена, IPX7 водоотпорен, 5 режими Свеж Попустот
Triple Tristle Go | Преносна батерија Sonic четка за заби за патување | Три моќни режими | Меки најлонски влакна | Исто така Свеж
Серија за вистинитоста M-Teeth Електрична четка за заби црно-бело комбо 90 дена батерија век на траење Sonic заби за заби за Свеж
Anycover Sonic електрична четка за заби за возрасни, автоматско чистење на преносни патувања и 6 глави на четки, 41000 VPM 4 Свеж