Кардинални Божиќни украси црвени кардинални украси на новогодишни елки Кога кардиналите се појавуваат ангели се близу до украсување на новогодишни подароци за со

Кардинални Божиќни украси црвени кардинални украси на новогодишни елки Кога кардиналите се појавуваат ангели се близу до украсување

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Дива примена : Со значајните обрасци на површината, овие божиќни керамички знаци што висат се погодни за Божиќ, свадба, собирање, wallид, врата, прозорец и украси на дрво, што може да додаде повеќе топла Божиќна атмосфера. Пакетот вклучува : Пакетот вклучува 1 парче Меморијален Божиќен украс со големина од 3,3 инчи со црвена лента, што е доволно голем за да ја украсите вашата Божиќна забава, донесувајќи ви среќен Божиќ. 3,3 инчи во пакетот со дијаметар Вклучува : 1 x кардинал Божиќни украси Белешки : Рачно мерење, ве молиме, дозволете мали грешки на големината. Сигурен материјал : украсот е изработен од керамички материјал со мазна површина и нема лесно да избледи; Моделите отпечатени на површината можат да траат долго време, што значи дека овие украси се еднократно и ви служат долго време. Карактеристики : Пакетот вклучува : 1 парче меморијален Божиќен украс со големина на околу 3,3 инчи со црвена лента. Дива примена : Со значајните обрасци на површината, овие божиќни керамички знаци што висат се погодни за Божиќ, свадба, собирање, wallид, врата, прозорец и украси на дрво, што може да додаде повеќе топла Божиќна атмосфера. Лесно за виси : Бидете дизајнирани со црвена лента што минува низ дупката на врвот. Боите може да постојат мали разлики како резултат на различните дисплеи на екранот.Пакетот вклучува : Пакетот вклучува 1 парче Меморијален Божиќен украс со големина од 3,3 инчи со црвена лента, што е доволно голем за да ја украсите вашата Божиќна забава, донесувајќи ви среќен Божиќ. Сигурен материјал : да се направи од керамика со мазни површини и нема лесно да избледи. Сигурен материјал : украсот е изработен од керамички материјал со мазна површина и нема лесно да избледи; Моделите отпечатени на површината можат да траат долго време, што значи дека овие украси се еднократно и ви служат долго време. Лесно е да се обеси : кардиналниот украс е дизајниран со црвена лента што минува низ дупката на врвот, со што е лесно да се закачите на елката или прозорецот, заштедувајќи го вашето време и енергија. Спецификации : Материјал : Керамичка боја : како слика прикажана големина : приближно. Значајна шема : кардиналниот украс доаѓа со црвени кардинални и импресивни зборови [кога кардиналите се појавуваат ангели се близу]. Значајна шема : Божиќниот украс доаѓа со црвени кардинални и импресивни зборови [кога кардиналите се појавуваат ангели се близу], сите овие елементи симболизираат искрени убави желби и за минатото и во иднина, што е мешавина од елеганција и значење. Дива апликација : Бидете погодни за Божиќ, свадба, собир, wallид, врата, украси на прозорецот и дрвјата. Значајна шема : Божиќниот украс доаѓа со црвени кардинални и импресивни зборови [кога кардиналите се појавуваат ангели се близу], сите овие елементи симболизираат искрени убави желби и за минатото и во иднина, што е мешавина од елеганција и значење. Лесно е да се обеси : кардиналниот украс е дизајниран со црвена лента што минува низ дупката на врвот, со што е лесно да се закачите на елката или прозорецот, заштедувајќи го вашето време и енергија.

Избор на клиенти

12 парчиња почувствувани украси за печурки Божиќни печурки што висат украси Мали украси од печурки DIY уметности Свеж
Божиќна starвезда украс пластична висечка декорација на забави за забави за одмор - црвено - 24in Свеж
Божиќна starвезда украс пластична висечка декорација на забави за забави за одмор - црвено - 24in

Украсете ги празниците во сјајни Божиќни украси на Starburst! Закачете ги од вашата елка како украси или раш�

DEN 3.33
Виолетова цветна гравирана ламба Аладин египетско стакло Божиќен украс го направи Египет Свеж
Виолетова цветна гравирана ламба Аладин египетско стакло Божиќен украс го направи Египет

Дома и празници Виолетова цветна гравирана ламба Аладин египетско стакло Божиќен украс го направи Егип

DEN 415.68
Besportble 10 пакети Божиќни топки украси Декорација виси приврзоци декори за дрвја дома затворено на отворено Свеж
Besportble 10 пакети Божиќни топки украси Декорација виси приврзоци декори за дрвја дома затворено на отворено

Топол совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленост на мониторот, рачно мерење, �

DEN 321.44
Орнамент за празник на акрилична елка во Тексас, Бобкетс Свеж
Орнамент за празник на акрилична елка во Тексас, Бобкетс

Одморот за одмор за споделување : Ставете свој спин на празничните традиции со нашите украси за квалите�

DEN 2.00
Скапоцени моменти Првиот украс за момче-2015 година на бебето Свеж
Скапоцени моменти Првиот украс за момче-2015 година на бебето

Засекогаш потсетник за овој радосен ден! Подарок што го загрева срцето Тој пристигнува во богато изваја

DEN 416.00
Bing & Grondahl 1912615 Божиќно bellвонче 2015 година Свеж
Bing & Grondahl 1912615 Божиќно bellвонче 2015 година

Бинг и Грондахл Сини класици колекционери Годишно Божиќно bellвонче 2015 година Bing & Grondahl Blue Classics Колекцио�

DEN 3.33
Ганц Кристал изрази 4,5 инчи акрилен украс на ангелски виножито Свеж Попустот
Ганц Кристал изрази 4,5 инчи акрилен украс на ангелски виножито

Декоративен украс за виси на виножито ангел има ангел со исечен стаклен изглед и крилја на виножитото; В

DEN 172.80
Дедо Мраз на дневник за светло смола за Божиќна празник Свеж
Дедо Мраз на дневник за светло смола за Божиќна празник

Дедо Мраз се спушта во оџакот со вашите сјајни подароци! Мера околу 3,5 "долги и 2,25" високи Направено од см�

DEN 271.84
Пеперминт лилкопи Божиќно фигурин Орнамент 4.75 Сет од 2 висечки украси за украси за новогодишни украси Свеж
Пеперминт лилкопи Божиќно фигурин Орнамент 4.75 Сет од 2 висечки украси за украси за новогодишни украси

Пеперминт лилкопи за Божиќни фигурини 4,75 "сет од 2 виси украси за украси на елка Таков убав сет на украси

DEN 249.12
Божиќни украси, украс на Хари Потер Свеж
Божиќни украси, украс на Хари Потер

Хари Потер го носи својот подарок за магија на вашата елка за да помогне во славењето на најубавото врем

DEN 3.00
Божиќни украси на стариот свет шимпанзо стакло разнесени украси за елка Свеж Попустот
Божиќни украси на стариот свет шимпанзо стакло разнесени украси за елка

Рачно изработени : Нашите Божиќни украси се рачно изработени со употреба на вековни традиции кои потекн

DEN 316.64
Inge-glas кафеава печурка 10079S021 IGM Германски стаклен Божиќен украс Свеж
Inge-glas кафеава печурка 10079S021 IGM Германски стаклен Божиќен украс

Создадени од фините занаетчии на IngeGlas Manufaktur во Германија, како дел од 2021 година, се чувствува како зимск�

DEN 1.33
5 парчиња орнаменти на знаци на креда Свеж
5 парчиња орнаменти на знаци на креда

Значаен симбол : Некои реченици се врежани на овие Божиќни украси; Овие реченици се „Сезона е да се биде

DEN 1.00