GYK Fitness Kettlebells, конкурентни натопи за глувци, мултифункционални тренинг на не-лизгање на нем, тренинг за кревање тежина на боди-билдинг, тренинг за кревање тежина

GYK Fitness Kettlebells, конкурентни натопи за глувци, мултифункционални тренинг на не-лизгање на нем, тренинг за кревање тежина

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

▶ Kettlebells се целокупна алатка за вежбање што помага да се подобри функционалната јачина, јачината, издржливоста, основната стабилност и рамнотежата. ▶ Постојат различни големини за кои ќе изберете за да ви помогне да го зголемите интензитетот на вежбањето и да ја зголемите различноста на методите за фитнес. ▶ Рачката со лесна зафат, ергономски дизајнираната рачка е удобна за одржување, истовремено обезбедувајќи цврста зафат. ▶ Нелична база, секоја има стабилно стапало на дното за да се спречи лизгање или вртење на котел. ▶ kettlebells имаат одлична издржливост, за да можат да се користат долго време и ќе бидат важен дел од вежбањето во наредните години. Опис на производот Name : Фитнес за животна средина Кетлебелутер Материјал : Надворешниот материјал е еколошки Peinner Core Material : Внатрешното јадро е мешавина од цемент и железна песочна категорија : 2 Kg/4 KG/6 KG/8 KG/10 KG/12 KGPURPOS Тело, спортски трендови, итн. Функција : kettlebell squat/ kettlebell swing/ kettlebell lift/ kettlebell склекови, итн .Герномски функционален тренинг на целото тело, кодирање Дизајн база отпорна на гребење.

Избор на клиенти

Амазон Основи Медицина топка, 12 -фунти и леано железо Кетлебел - 15 фунти, црно Свеж
Амазон Основи Медицина топка, 12 -фунти и леано железо Кетлебел - 15 фунти, црно

Производ 1 : топка од 12 фунти за вежби од горниот и долниот дел од телото Производ 1 : Идеално за вежбање со

DEN 357.76
Функционален котлебел на Reebok Свеж
Функционален котлебел на Reebok

Спецификациите на производот, стандардите, дизајнот и бојата може да се променат без претходно известу�

DEN 332.48
Сончево здравје и фитнес винил обложена котлебел за обука за тежина на сила достапен во 5lb, 10lb, 15lb, 20lb, 25lb Свеж
Сончево здравје и фитнес винил обложена котлебел за обука за тежина на сила достапен во 5lb, 10lb, 15lb, 20lb, 25lb

Исто така, го олеснува држењето во позиција на склекови, ренегадски редови, монтирани сквотови со пишто�

DEN 568.96
Life Fitness Studio Kettlebell - 15lb Свеж
Life Fitness Studio Kettlebell - 15lb

Колекцијата за колекција на студиото беше дизајнирано за вашата омилена класа за обука во студиото, но �

DEN 0.33
Да4all винил обложена котел со заштитна гумена основа, сет на тежина - 5,10,15 фунти Свеж
Да4all винил обложена котел со заштитна гумена основа, сет на тежина - 5,10,15 фунти

Цврст материјал : Целиот котел е изработен од леано железо со завршна облога за емајл за максимизирање н

DEN 2.67
Секојдневни најважни работи со цврсто леано железо од леано железо Свеж
Секојдневни најважни работи со цврсто леано железо од леано железо

Висококвалитетно цврсто леано железо, за сигурна вградена јачина Текстурирана широка рачка за подобар

DEN 479.84
Прилагодливо тешки котлети со напојување-35-62 lb. Сет Свеж Попустот
Прилагодливо тешки котлети со напојување-35-62 lb. Сет

Прилагодлива тежина на kettlebells : Користете го овој сет на kettlebell на Powerblock кој се чувствува како цврсто желе

DEN 4144.00