Тековен сензор PZCT-02 50Hz ~ 60Hz Тековен трансформатор Сензор за траен калем 0-100A 10Ω за мерач на енергија

Тековен сензор PZCT-02 50Hz ~ 60Hz Тековен трансформатор Сензор за траен калем 0-100A 10Ω за мерач на енергија

DEN 175.84

Свеж

Достапно.

Jeaciso е професионален снабдувач на украси за домаќинства. Ние сме специјализирани за производство и продажба на инструменти и апарати, Градината е најмалата во споредба со сличните производи (излез 100m A). Целосно затворени, добри механички својства и отпорност на животната средина, силна способност за изолација на напон, безбедност и сигурност. Се користи за енергетски метар во специјално; Двете може да се примени напојување со AC 220 V, 380 V. 1. Тековниот трансформатор се користи за мерач на енергија во специјален; Двете може да се примени напојување со AC 220 V, 380 V. 2. Кога го поправате мерачот на енергија, не треба да ја отсекувате моќта ако го користите овој производ. 1 x тековен трансформатор. 1. Примарноста на КТ треба да биде поврзано во серија со тековната јамка на тестот, секундарното треба да биде како работа во состојба на краток спој. 2. Секундарното коло не е дозволено отворено коло, затоа не инсталирајте осигурувач. Mini Split Base CT : Овој тековен трансформатор PZCT-02? Е мини трансформатор на струја на база на разделување, кој е најмал во споредба со сличните производи (излез 100m A). ≤0,5 одделение : Дијаметарот на внатрешната дупка е 16мм, точноста е ≤0,5 одделение, нашиот трансформатор на калем од 59 G е многу практичен и корисен. Структура на зглобот на спојот : Нашиот трансформатор на струјата на сплитната јадро користи структура на спојници, што може да се фиксира на кабелот директно преку најлонски врски. 0-100 A : вграден влезен калем; Мала големина и лесна од 59g, лесна за инсталирање, опсег со мерење на широк 0-100А, многу практичен и корисен. Силна мала големина на и лесна тежина од 59g, лесен за инсталирање, широк опсег од 0-100А, многу практичен и корисен. Силен и сигурен : Овој КТ е целосно затворен, има добри механички својства и отпорност на животната средина, силна способност за изолација на напон, безбедност и сигурност. INC.

Избор на клиенти

Небесна змија месечина маичка маица од маица кошули со кошули за влекачи за нејзината естетска облека Свеж
Небесна змија месечина маичка маица од маица кошули со кошули за влекачи за нејзината естетска облека

Антички бои : 60% памук, 40% полиестер Маицата со змија ќе му помогне на вашиот пријател што сака змија да ј�

DEN 0.33
Azeeda „Јас го сакам Мјанмар“ Компактна DIY мулти -алатка Свеж
Azeeda „Јас го сакам Мјанмар“ Компактна DIY мулти -алатка

Триаголен компактен 3во1 мулти алатка Одличен подарок за loversубителите на DIY Вклучува мерка на лента од 1 �

DEN 159.84
Sealey AK6905 авијациска калај залава лево исечена Свеж
Sealey AK6905 авијациска калај залава лево исечена

Капкифалсификувани, хром ванадиум, каленични челични лопати со засилени вилици Самоотворање, пролетно

DEN 1089.60
Ниво на вода, владетел волумен, за котел, стакло, бакар, за комерцијални Свеж
Ниво на вода, владетел волумен, за котел, стакло, бакар, за комерцијални

Пакетот вклучува : 1 индикатор на ниво Обично се користи со комерцијални грејачи на вода / котли / диспен

DEN 1.33
Azeeda „Јас ја сакам Англија“ Компактна DIY мулти -алатка Свеж
Azeeda „Јас ја сакам Англија“ Компактна DIY мулти -алатка

Триаголен компактен 3во1 мулти алатка Одличен подарок за loversубителите на DIY Вклучува мерка на лента од 1 �

DEN 1.67
Генерација на електрична енергија од Давиту-1pc користена jumo 701140/8888-888-22-064 Свеж
Генерација на електрична енергија од Давиту-1pc користена jumo 701140/8888-888-22-064

Потекло : CN (потекло) Тип на генератор на електрична енергија : Друго Тип : растение Излезен напон (V) : Бро�

DEN 2.00
Конектори E65A продолжение кабел PCI Express Riser Заштитен Extender целосна брзина 3.0 PCIE 1x Riser Cable Graphics Coince Свеж
Конектори E65A продолжение кабел PCI Express Riser Заштитен Extender целосна брзина 3.0 PCIE 1x Riser Cable Graphics Coince

E65 A продолжение кабел PCI Express Riser Shielded Extender целосна брзина 3.0 PCIE 1x Riser Cable Graphics Collector Connector Contichattty : Нов дизај�

DEN 2.67
Safe -Mate X -Mate -Mate - Отворач на врата без допир - Алатка за бесплатен допир - клуч - игла Свеж
Safe -Mate X -Mate -Mate - Отворач на врата без допир - Алатка за бесплатен допир - клуч - игла

Бесплатно отворање на врати, фиоки, копчиња за лифт, банкомати, пумпи за гас, јавни екрани за допир и мног

DEN 143.84
Колезо 1pcmini Micro Stepper Motor Malce 8x9.2mm 2-фазен 4-жичен степер мотор со бакарна опрема Свеж
Колезо 1pcmini Micro Stepper Motor Malce 8x9.2mm 2-фазен 4-жичен степер мотор со бакарна опрема

100% сосема нов и висок квалитет Безбедни и неопходни алатки за домашна градина Погодно за градинарство, �

DEN 1.33
Klein Tools G704HC ножици, лесен завој со сечила од не'рѓосувачки челик, дополнителни остри точки, пластична рачка, 4-5/8-инчи Свеж Попустот
Систем за собирање на бричење Unika Qbit UX QHX25.0x400 Свеж
Систем за собирање на бричење Unika Qbit UX QHX25.0x400

Дијаметар на сечилото : 1,0 инчи (25,0 мм) Ефективна должина : 8,3 инчи (210 мм) Вкупна должина : 15,7 инчи (400 мм)...

DEN 2.33
Macherey-Nagel 711260.5 Polygoprep LC/Flash Silicagel материјал за пакување, adsorbents, рефус, немодифициран, 50 μm, 60 Å, Свеж
Macherey-Nagel 711260.5 Polygoprep LC/Flash Silicagel материјал за пакување, adsorbents, рефус, немодифициран, 50 μm, 60 Å,

Неправилна силика за подготвителна примена, стабилност на p H 2–8 Достапни пори големини 60, 100, 300 и 1000...

DEN 1081.60
Keychain Multitool, виткање на отворено мулти -алатка од не'рѓосувачки челик шрафцигер бит владетел за дневна употреба Свеж
Keychain Multitool, виткање на отворено мулти -алатка од не'рѓосувачки челик шрафцигер бит владетел за дневна употреба

Издржлив не'рѓосувачки челик : Направено од не'рѓосувачки челик со добар квалитет, отпорен на 'рѓа, не ме�

DEN 987.20
Додатоци за кампување Мултитулни подароци за мажи - 12 во 1 Божиќно порибување за порибници Хамер мулти алатка за роденденски Свеж Попустот