Бања од бања Басин месинг миксер од мијалник Допрете една дупка топла ладна палуба монтиран кран

Бања од бања Басин месинг миксер од мијалник Допрете една дупка топла ладна палуба монтиран кран

DEN 1470.40

Свеж

Достапно.

✽ 【Висококвалитетни материјали】 - Производот обезбедува вашата здрава дневна вода. Воден пат без олово, месинг хром, керамичкиот вентил може да се оперира отворено и да се затвори над 1.000.000 пати, а животниот век е до 50 години. ✽ 【Лесно за инсталирање】 - целиот хардвер вклучен во пакетот. Лесно за инсталирање со клуч, нема потреба водоводџија, заштедете пари и време, завршете ја инсталацијата на DIY помалку од 30 минути. ✽ 【Лесно одржување】 - мазната површина се спротивставува на дамките од нечистотија и вода. Едноставно избришете го со крпа, ќе ја одржува чиста. ✽ 【Широк апликација】 - Погоден и за системи со низок и висок притисок, совршен за семејна кујна, трговски центри и друга комерцијална декорација. ✽ 【Гаранција по продажбата】 - Ако имате какви било прашања со нашите тапа, ве молиме слободно контактирајте не, вашето задоволство е наш приоритет. : -). ✽ 【Висококвалитетни материјали】 - Производот обезбедува вашата здрава дневна вода. Воден пат без олово, месинг хром, керамичкиот вентил може да се оперира отворено и да се затвори над 1.000.000 пати, а животниот век е до 50 години. ✽ 【Лесно за инсталирање】 - целиот хардвер вклучен во пакетот. Лесно за инсталирање со клуч, нема потреба водоводџија, заштедете пари и време, завршете ја инсталацијата на DIY помалку од 30 минути. ✽ 【Лесно одржување】 - мазната површина се спротивставува на дамките од нечистотија и вода. Едноставно избришете го со крпа, ќе ја одржува чиста. ✽ 【Широк апликација】 - Погоден и за системи со низок и висок притисок, совршен за семејна кујна, трговски центри и друга комерцијална декорација. ✽ 【Гаранција по продажбата】 - Ако имате какви било прашања со нашите тапа, ве молиме слободно контактирајте не, вашето задоволство е наш приоритет. : -). Тип : Басен со славини Број на рачки : тежина со една рачка по пакет :

Избор на клиенти

Тапа за миење садови, топла и ладна вода за мешање на топла и ладна вода за бања и кујнски месинг позлата Свеж
Тапа за миење садови, топла и ладна вода за мешање на топла и ладна вода за бања и кујнски месинг позлата

100% сосема нов и висок квалитет Површината на тапата е третирана со напредна технологија и е заштитена с�

DEN 2.00
Elkay LKHA4032CR Хармонија Хармонија Хром единечна рачка за влечење на спреј за спреј Свеж Попустот
Elkay LKHA4032CR Хармонија Хармонија Хром единечна рачка за влечење на спреј за спреј

Во согласност со АДА : Фаут е во согласност со АДА Додаток за олово : Сертифициран на NSF / ANSI 61 и 372 за да ги �

DEN 2298.40
Рено современа палуба за монтирање на мијалник Свеж
Рено современа палуба за монтирање на мијалник

Тип тапа за мијалник Име на бренд Рено Топла и ладна вода да Број на рачки со една рачка Монтажа за монти�

DEN 0.33
Кингстон месинг KS3542CG Фулер со една рачка за бања со притисок, полиран месинг Свеж
Кингстон месинг KS3542CG Фулер со една рачка за бања со притисок, полиран месинг

Опсег на стапка на проток : 1,0 1,2 gpm @ 60 psi Достапна Компатибилност на дупката за тапа : 1 или 3 Опсег на расчи

DEN 1.33
Кингстон месинг KSD1444RXB BelKnap Бања Тапа, четкан месинг Свеж
Кингстон месинг KSD1444RXB BelKnap Бања Тапа, четкан месинг

Цврста конструкција на месинг Керамички диск кертриџ без капка Инсталација за монтирање на палубата од

DEN 4479.84
Бања за мијалник за мијалник во водопадот Спут единечна рачка бања тапа од месинг тапа со палуба со палуба Свеж
Бања за мијалник за мијалник во водопадот Спут единечна рачка бања тапа од месинг тапа со палуба со палуба

Оваа уметничка тапа за мијалник за бања е изработена од висококвалитетен цврст месинг и не'рѓосувачки ч

DEN 2.67
Housenluxury Бања за мијалник за мијалник со единечна рачка единечна дупка бања тапа не'рѓосувачки челик 304 комерцијален басен Свеж Попустот
Анконан АН-4375 Пеонија широко распространета тапа за бања во маслото трие бронза Свеж
Анконан АН-4375 Пеонија широко распространета тапа за бања во маслото трие бронза

Фалсификувано месинг тело со масло нанесуваат бронзена завршница Широко распространета тапа за лавалн

DEN 3.00
Xyyxdd бакар ретро топла и ладна вода керамички вентил единечна дупка единечна рачка бања бања тапа Свеж
Xyyxdd бакар ретро топла и ладна вода керамички вентил единечна дупка единечна рачка бања бања тапа

Име на производот : Сет за туширање на дожд Материјал : бакар Овој туш е погоден за повеќето бањи, а преци�

DEN 3.00
VALTERRA PF232703 Премиум единечен сад за рачка - мат црна боја Свеж
VALTERRA PF232703 Премиум единечен сад за рачка - мат црна боја

Подлога со високи перформанси Кертриџ без керамички диск без протекување Факултативна основна плоча...

DEN 1.67
Тапаци на Knoxc, антички месин од басен миксер Допрете две рачки мијалник за бања со вода бања тапа за вода Свеж
Тапаци на Knoxc, антички месин од басен миксер Допрете две рачки мијалник за бања со вода бања тапа за вода

Вашето задоволство е наша најголема потрага Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактир�

DEN 2.33
Водопад тапа за бања со единечна рачка за мијалник за бања, суета тапа модерна фауза Свеж
Водопад тапа за бања со единечна рачка за мијалник за бања, суета тапа модерна фауза

Лесно за инсталирање : Еднодената структура ве тера да ја инсталирате директно со водовод...

DEN 960.00