Делител на ќелии За Кутии За Складирање Цевки, Картон, Низа 7 х 7, Отворање од 16 мм, Капацитет Од 49 Цевки

Делител на ќелии За Кутии За Складирање Цевки, Картон, Низа 7 х 7, Отворање од 16 мм, Капацитет Од 49 Цевки

DEN 244.64

Свеж

Достапно.

Производот се продава само за истражување или понатамошно производство, а не за употреба на храна или дрога. Делител на картонски ќелии е дизајниран за употреба со картонски кутии за складирање и картонски кутии за замрзнување. Делителот на ќелиите се испраќа рамно и се расплетува за да открие отвори што се користат за држење на цевките исправени во кутиите за складирање (се продаваат одделно). Нуркачите ќе се вклопат во стандардни кутии за складирање високи 2 инчи и 3 инчи. 49 Цевка Капацитет 16мм Отворање за употреба со кутии за складирање и замрзнување.

Избор на клиенти

Хитроу Научни ХС120112 432-Па Мега Решетката Двојно за 5 до 7 мл Цевки, Сина, Бела Свеж
Хитроу Научни ХС120112 432-Па Мега Решетката Двојно за 5 до 7 мл Цевки, Сина, Бела

Целосно склопената, полипропиленска мега решетка е одлична за лаборатории со голема пропусност кои бар

DEN 1.00
Меканиксити Центрифуга Цевка Решетка 11мм/7,5 мм Дупка 24-Добро Двоен Панел Полипропилен за 0,5 мл/1,5 мл/2мл Цевка Свеж
Меканиксити Центрифуга Цевка Решетка 11мм/7,5 мм Дупка 24-Добро Двоен Панел Полипропилен за 0,5 мл/1,5 мл/2мл Цевка

Држачите за Решетки за цевки се користат за држење цевки во лабораторија, исто така може да се користат �

DEN 1.67
Хитроу Научни Хс2165а Полипропилен Дијамант Лебдечки Пена Цевка Решетката, 4 Слотови, Одговара 50 мл Цевки, Зелена Свеж
Јуево Тест Цевка Решетката 2 Пакет 50 Дупка Одвојува Пластични Тест Цевка Решетката за 13мм&засилувач; 16мм Тест Цевки Свеж
Брандтек 4340061 Полипроплиен Полици За Епрувета Сини 55 Цевки до 16мм, 5х11 Свеж
Брандтек 4340061 Полипроплиен Полици За Епрувета Сини 55 Цевки до 16мм, 5х11

Брандтек 4340061 Полипроплиен Полици За Епрувета Сини 55 цевки до 16мм, 5х11 Лавиците се прицврстуваат заедно �

DEN 0.33
Scienceware 50ml Држачи За Цевки, 50ml Држач За Цевки N/grp stl 5pk Свеж
Scienceware 50ml Држачи За Цевки, 50ml Држач За Цевки N/grp stl 5pk

Оставете ги двете раце слободни за манипулација со цевки за примероци од 50мл Практичната основа безбед�

DEN 3.33
Налген 5977-0013 Бела Полипропиленска Решетка За Штипки За 13мм Епрувети, Бела Свеж
Налген 5977-0013 Бела Полипропиленска Решетка За Штипки За 13мм Епрувети, Бела

Капацитет : 96 цевки; големина на цевка : 1013мм; низа : 8 х 12; димензии( Л х ш х) : 179 х 127 х 64мм.Материјал : исполне

DEN 95.84