Каичка за појас Cudegui, памук, каиш за јога за истегнување со засилен метал Д прстен

Каичка за појас Cudegui, памук, каиш за јога за истегнување со засилен метал Д прстен

DEN 140.00

Свеж

Достапно.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. ✔? 5,9 FT BEAMT со должина : Работи одлично како стандард за сите корисници, идеални за држење на држење и флексибилни за кои не бараат долги ленти бидејќи не се влегува во патот на дополнителниот ремен. ✔? Разновиден : Јога појас е погоден за почетници и напредни лекари по јога, помага да се прилагодат држените дрвја и постепено да се подобри флексибилноста, напредните практичари можат да продлабочат некои асани (држења) и истегнување. Долгиот појас (9,84) е идеален за реставративна јога практика, бидејќи им се потребни долги делови на појас. ✔? Висок квалитет и? Еко-пријателски материјали : Ременот е 100% памук, висок квалитет. Засилени токи и собрани парчиња. Памукот е тотално биоразградлив во околината, голема предност во однос на синтетички пластични ремени. ✔? Спецификации : Рачно обоена 100% памучна лента, ширина 0,16 стапки, 5,9 стапки лег, засилени метални токи во форма „Д“. Миење на рака одделно, бидејќи боењето на рацете може да предизвика да избледи бојата. ✔? Јога, Пилатес, Физиотерапија : Одличен додаток за овие дисциплини. ✔? 5,9 FT BEAMT со должина : Работи одлично како стандард за сите корисници, идеални за држење на држење и флексибилни за кои не бараат долги ленти бидејќи не се влегува во патот на дополнителниот ремен. ✔? Разновиден : Јога појас е погоден за почетници и напредни лекари по јога, помага да се прилагодат држените дрвја и постепено да се подобри флексибилноста, напредните практичари можат да продлабочат некои асани (држења) и истегнување. Долгиот појас (9,84) е идеален за реставративна јога практика, бидејќи им се потребни долги делови на појас. ✔? Висок квалитет и? Еко-пријателски материјали : Ременот е 100% памук, висок квалитет. Засилени токи и собрани парчиња. Памукот е тотално биоразградлив во околината, голема предност во однос на синтетички пластични ремени. ✔? Спецификации : Рачно обоена 100% памучна лента, ширина 0,16 стапки, 5,9 стапки лег, засилени метални токи во форма „Д“. Миење на рака одделно, бидејќи боењето на рацете може да предизвика да избледи бојата. ✔? Јога, Пилатес, Физиотерапија : Одличен додаток за овие дисциплини. Ременот е 100% памук, висок квалитет. Производство и засилени d токи на прстенот. Јога ременот е погоден за почетници и напредни лекари за јога, помага да се прилагодат пози и постепено подобрување на флексибилноста, напредните практичари можат да продлабочат некои асани (држење) и истегнување. Памукот е тотално биоразградлив во околината, голема предност во однос на синтетички пластични појаси на полиестер.

Избор на клиенти

EODNSOFN STERLEY SYSTEM CABLE MACHINE 280LB LAT PULDOWN ATCOMUNS ОБУКА НА ГРАДОТ ИЗВЕСТУВАЕ НА ИСПИТУВАЕ НА КРАЈ Свеж
EODNSOFN STERLEY SYSTEM CABLE MACHINE 280LB LAT PULDOWN ATCOMUNS ОБУКА НА ГРАДОТ ИЗВЕСТУВАЕ НА ИСПИТУВАЕ НА КРАЈ

Можете да извршите навивам на бицепс, повлекување на трицепс, влечење на географска ширина, летвлечење,

DEN 6822.40
Галакси С20 Случај, Водоотпорен Спорт Трчање Фитнес Лента Случај Со Полнење Кабел За Samsung S20 Пинк Свеж
Галакси С20 Случај, Водоотпорен Спорт Трчање Фитнес Лента Случај Со Полнење Кабел За Samsung S20 Пинк

Тип : Лента Торба За : Samsung Galaxy S20 6.2" Материјал : стп кожа Отпорен На Удари + Против Гребење + Против Лизгање.

DEN 1232.00
Fender x Wrangler занишани каиш за гитара од тексас Свеж
Fender x Wrangler занишани каиш за гитара од тексас

Направени од автентичен тексас и материјали од Вранглер Достапно во светло индиго, средно индиго, измие

DEN 1.00
Футрола ЗА LG V20-Activestrech Sport Armband, Прилагодлива Лента За Вежбање и Трчање ЗА LG V20-Jet Black Свеж
Футрола ЗА LG V20-Activestrech Sport Armband, Прилагодлива Лента За Вежбање и Трчање ЗА LG V20-Jet Black

? [ОДЛИЧНО ГЛЕДАЊЕ] Новиот дизајн интегрира БЕЗБЕДЕН и СИГУРЕН држач со минимално покривање на екранот Н

DEN 3.33
Ленти за белење на забите за чувствителна белење на забите Свеж
Ленти за белење на забите за чувствителна белење на забите

Бренд : Care Best Предмет : Ленти за белење на забите за комплет за белење на заби, заби Вкус : Нане и кокос При�

DEN 2.00
Perri's Leathers Ltd. -Guitar Strap - Основна кожа - гроздобер - кафеава - прилагодлива - за акустични / бас / електрични гитари Свеж
Лента за истегнување со јамки што не се еластични ленти за јога за ленти за истегнување на ленти Flex Strap Свеж
Лента за истегнување со јамки што не се еластични ленти за јога за ленти за истегнување на ленти Flex Strap

Масовните ремени на јога се силни и цврсти, со 8 индивидуални јамки кои подолги од стандардната лента со

DEN 0.67
Се тркалаат На Восок Потопло И 200 парчиња Убавина Неткаени Ленти За Депилација За Отстранување На Влакна Свеж
Се тркалаат На Восок Потопло И 200 парчиња Убавина Неткаени Ленти За Депилација За Отстранување На Влакна

Грејачот за ролери е лесен за ракување и пренослив, погоден за поединци и семејства,совршен и за професи

DEN 3.00
Ленти за белење на забите, бело за 30 минути, погодни за кафе, заби за пушење на заби Свеж
Ленти за белење на забите, бело за 30 минути, погодни за кафе, заби за пушење на заби

Healledhedly Благ формулиран, овие ленти за белење на забите се сертифицирани од страна на Третиот институт з�

DEN 3.33