Minka Lavery Chanderier Pendant Lighting 4639-106 Тема за трпезарија Бридлвуд, 9-светло 540 вати, камен сиво

Minka Lavery Chanderier Pendant Lighting 4639-106 Тема за трпезарија Бридлвуд, 9-светло 540 вати, камен сиво

DEN 1704.00

Свеж

Достапно.

Димензии на лустер : 30 "Висока x 32" Широка, тежина : 25,97 фунти, тавански капак : 1 "H x 5" W. Осветлување : 540 максимална ватажа, (9) 60 вати Candelabra T8 база, не вклучува сијалица (и). Вклучува : (1) 40,75 "до 76,75" Прилагодливо стебло со четкана никел финиш, 72 "долга жица и доаѓа со комплет за монтирање на хардвер. Може да се користи на локации во затворен простор, ЕТЛ одобрено во САД и Канада. Заврши : камен сив и четкан никел со Чиста семе од стакло. Димензии на лустер : 30 "Висока x 32" широка, тежина : 25,97 фунти, таванот на таванот : 1 "H x 5" W. Осветлување : 540 MAX Wattage, (9) 60 Watt Candelabra T8 база, не вклучува сијалица (S). Вклучува : (1) 40,75 "до 76,75" Прилагодливо стебло со четкана никел финиш, 72 "долга жица и доаѓа со комплет за монтирање на хардвер. Може да се користи на локации во затворен простор, ЕТЛ одобрен во САД и Канада. Заврши : Камен сив и четкан никел со чисто семено стакло.

Избор на клиенти

Лафајет 7 -ЛТ лустер - злато Хавана Свеж
Лафајет 7 -ЛТ лустер - злато Хавана

Рачно фалсификуван рециклиран челик завршил во златото во Хавана Рачно врежано рециклирано дрво со зла

DEN 2367.84
Најдобро 21998 Лезено 3 лустер, бронза Свеж
Најдобро 21998 Лезено 3 лустер, бронза

Вклучува : Само еден лустер Изработено е од железо Севкупни димензии 1 инчи во должина x 1 инчи во ширина x

DEN 622.40
Xxxdxdp дуплекс вила дневна соба кристална лустер спирална скалила лустер дневна соба лустер Свеж
Xxxdxdp дуплекс вила дневна соба кристална лустер спирална скалила лустер дневна соба лустер

Три бои бесконечно затемнето, бело светло топло светло неутрално светло како што сакате Високи квалите�

DEN 0.33
Taimowei Atic Retro Industrial Style Restaurant Corner Corne Creat American Creative Metaling Chanderier ковано железо кафе Свеж
Taimowei Atic Retro Industrial Style Restaurant Corner Corne Creat American Creative Metaling Chanderier ковано железо кафе

Добредојдовте : Ви благодарам што ја посетивте мојата продавница, ние ќе ви ја обезбедиме услугата Елег�

DEN 3907.20
Кворум Интернационал Венеција 24 6-ЛТ лустер-Персиски бело-6144-6-70 Свеж
Кворум Интернационал Венеција 24 6-ЛТ лустер-Персиски бело-6144-6-70

Шест лесен лустер од колекцијата во Венеција Висина : 27,00 инчи ширина : 24,50 инчи Стил : Кристални акценти Т

DEN 7296.00
Троја Осветлување F6785 Емерсон Лустерот, Карбид Црна Свеж
Троја Осветлување F6785 Емерсон Лустерот, Карбид Црна

Заоблени четкани месинг зад секоја сијалица Емерсон 5 Лесен Лустер Карбид ЦрноЧеткан Месинг Прашајте �

DEN 1.67
Livex Lighting 40593-05 Хардинг 3 лесен линеарен лустер, 9,50x28.00x4.50, полиран хром Свеж
Livex Lighting 40593-05 Хардинг 3 лесен линеарен лустер, 9,50x28.00x4.50, полиран хром

Традиционален дизајн Цртање инспирација од традиционалното мебел и декор Стил Нашиот широк спектар на

DEN 7984.00
Генерација Осветлување 3167109-848 Гринич Лустер, 9-Светлина 360 Вкупно Вати, Сатен Месинг Свеж
Генерација Осветлување 3167109-848 Гринич Лустер, 9-Светлина 360 Вкупно Вати, Сатен Месинг

Вклучено во декоративната колекција На Гринич 9 Т6 Тубуларни Канделабри 40 вати светилки...

DEN 2.33
Yosemite Home Decor Decret гнездо 3-светло хром лустер, 30 x 30 x 34, Свеж
Yosemite Home Decor Decret гнездо 3-светло хром лустер, 30 x 30 x 34,

Осветлувањето на домот на Yosemite е направено со технологии кои ви помагаат да ја подобрите вашата енергет

DEN 1824.00
Гомунин фарма куќа лустер 5-светло дрво лустер светло за кујнски остров Фоајер трпезарија дневна соба Свеж
Гомунин фарма куќа лустер 5-светло дрво лустер светло за кујнски остров Фоајер трпезарија дневна соба

【Посебен подарок】 Овој гроздобер лустер од дрво може да биде пристоен подарок за роденден или домаќин.

DEN 2056.00