Jujutsu kaisen - Oculus Quest 2 VR налепници за контролори и слушалки за винил декларална кожа за, виртуелна реалност заштитни додатоци за декларации

Jujutsu kaisen - Oculus Quest 2 VR налепници за контролори и слушалки за винил декларална кожа за, виртуелна реалност заштитни

DEN 520.00

Свеж

Достапно.

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечатоци од прсти и гребнатини. Лесно за инсталирање и отстранување : Користејќи ултра-тенки, издржливи и лесни висококвалитетни материјали, олеснете го инсталирањето или отстранувањето без остаток. Уникатен стил : Покажете го вашиот посебен стил со овој налепници за вашиот VR 2 и може совршено да одговара на вашите слушалки и контролори на VR 2. Лесно се нанесува без воздушни меури - отстранување без леплив остаток. Пакет : Налепница за слушалки *1, налепници за контролори *2. Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечатоци од прсти и гребнатини. Лесно за инсталирање и отстранување : Користејќи ултра-тенки, издржливи и лесни висококвалитетни материјали, олеснете го инсталирањето или отстранувањето без остаток. Уникатен стил : Покажете го вашиот посебен стил со овој налепници за вашиот VR 2 и може совршено да одговара на вашите слушалки и контролори на VR 2. Лесно се нанесува без воздушни меури - отстранување без леплив остаток. Пакет : Налепница за слушалки *1, налепници за контролори *2. Окулус потрага VR 2 Налепница за слушалки и контролори, винилна декларална кожа за слушалки и контролори VR 2, Виртуелна реалност 2 Заштитни додатоци. Нов пакет, стилски дизајн : издржлив, лесен за инсталирање и отстранување без остатоци. Willе го заштити вашиот контролер од вода, сок, масло, дамки и долгорочни отпечатоци од прсти. Метод на инсталација : - Измијте ги рацете и суви. - Исчистете ги слушалките и контролорот VR 2 со мека крпа и проверете дали површината на контролорот е без прашина. - Излупете ја кожата од хартијата и залепете ја на уредот.

Избор на клиенти

Nokio Silicone Cover Eye Pad Pad for Oculus Quest 2 Покријте со перниче за лице, поткрефно влошено VR додатоци Спречете го истекувањето Свеж
Jabra 2400 II QD Mono NC 3-во-1 широкопојасен жичен слушалки-црна Свеж
Jabra 2400 II QD Mono NC 3-во-1 широкопојасен жичен слушалки-црна

Микрофоните што се откажуваат од бучава го намалуваат несаканиот шум во позадина и се идеални во препол

DEN 3.33
QWEE Слушалки Со Микрофон Hi-Fi Lde Сјај Игри Слушалки ЗА КОМПЈУТЕР PS4 X-Кутија ЕДЕН ЈАНГ1MN Свеж
QWEE Слушалки Со Микрофон Hi-Fi Lde Сјај Игри Слушалки ЗА КОМПЈУТЕР PS4 X-Кутија ЕДЕН ЈАНГ1MN

100% Сосема нов и висок квалитет Шарени светла за дишење 50ММ звучник единица Чувствителен микрофон...

DEN 564.80
Fuleadture Игри Слушалки Над-Уво Слушалки 7.1 ВИРТУЕЛЕН Опкружувачки Звук USB Жичен Со Микрофон ЗА КОМПЈУТЕР PS4 ИГРА Skype Свеж
слушалки За Игри Со Едно Уво Со Едно Уво За Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One и Xbox 360 - Camo-Nintendo Switch Свеж
слушалки За Игри Со Едно Уво Со Едно Уво За Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One и Xbox 360 - Camo-Nintendo Switch

Слушалки со едно уво што работат на лево или десно уво Има контроли за јачина на звук / исклучување на зв�

DEN 0.33
Kakalote компатибилен за o Culus Quest 2 Контролер на допир Комплетна обвивка за зафат, доказ за лизгање и заштитен силиконски Свеж
Lekato MS-1 Безжичен систем за монитор во уво 2.4G Stereo IEM систем со автоматско спарување на приемникот на приемникот на Свеж Попустот
Lekato MS-1 Безжичен систем за монитор во уво 2.4G Stereo IEM систем со автоматско спарување на приемникот на приемникот на

Never 2,4 GHz безжичен IEM систем】 MS1 безжичен систем за монитор во уво усвојува безжичен пренос од 2,4 G, со квал�

DEN 1007.84