97F5001-12.5 UF MFD 440 Volt VAC - Надградба на кондензаторот за тркалезно работење

97F5001-12.5 UF MFD 440 Volt VAC - Надградба на кондензаторот за тркалезно работење

DEN 159.84

Свеж

Достапно.

▶ Сосема нов кондензатор на Климак!. ▶ 12,5 UF/MFD 440 Волт. ▶ Пад на замена, не се потребни промени во жици или адаптери!. ▶ GE/genteq е врв на кондензаторот на линијата. ▶ Направено во Северна Америка. ▶ Сосема нов кондензатор на Климак!. ▶ 12,5 UF/MFD 440 Волт. ▶ Пад на замена, не се потребни промени во жици или адаптери!. ▶ GE/genteq е врв на кондензаторот на линијата. ▶ Направено во Северна Америка. Ова е сосема нов кондензатор OEM GE/Genteq. Кондензаторите GE/Genet Q се врвни на линиските кондензатори, направени во Северна Америка. Кондензаторите GE/Genteq се користат во голем број на апликации OEM.

Избор на клиенти

КЕМЕТ КОНЦЕТОР T495D337K006ATE100, TANTALUM CANTACTOR SMD SMD ESR Свеж
КЕМЕТ КОНЦЕТОР T495D337K006ATE100, TANTALUM CANTACTOR SMD SMD ESR

Овој список е за 500 компјутери; КЕМЕТ Број на дел : T495 D337 K006 ATE100 Tantalum SMD низок кондензатор на ESR Контактирај

DEN 12435.84
Обединети хеми -кон -алуминиум електролитски кондензатор, 470UF, 25V - ELXZ250ell471MJ16S Свеж
Обединети хеми -кон -алуминиум електролитски кондензатор, 470UF, 25V - ELXZ250ell471MJ16S

Цена за : Пакет од 1 та единица : Капацитет на лента : 470ÂμF; Оценка на напон : 25 V; Опсег на производи : LXZ сер

DEN 1188.80
Zaahh 3,8V Farah Conceantor CDA 10F 40F 100F 120F 250F 500F 750F возило за патувања на податоци Супер кондензатор Д-тип 1 парчиња Свеж
Zaahh 3,8V Farah Conceantor CDA 10F 40F 100F 120F 250F 500F 750F возило за патувања на податоци Супер кондензатор Д-тип 1 парчиња

Кондензатори Кондензатори3.8 V Фарах кондензатор Taiwan CDA 10 F 40 F 100 F 120 F 250 F 500 F 750 F возило за патување со рекор

DEN 491.20
Замена на 40 + 3 UF/MFD Двојна Универзална кондензатор АМРАД USA2274 Замена - Се користи за 370 или 440 VAC, направено во САД. Свеж
Кондензатор со двојно работење со клима 45+5 - го заменува GE Genteq Capcom S 27L889 97F9851 Z97F9851 C4455R | 45/5 UF MFD Свеж
Кондензатор со двојно работење со клима 45+5 - го заменува GE Genteq Capcom S 27L889 97F9851 Z97F9851 C4455R | 45/5 UF MFD

▶ Ова е сосема нов кондензатор на Климак ▶ Дел за замена на највисокиот квалитет на климата, изграден д�

DEN 3.33
UXCELL A12072600UX0093 450V AC 2.5UF полипропилен филмски мотор за трчање UIQCZ Свеж
UXCELL A12072600UX0093 450V AC 2.5UF полипропилен филмски мотор за трчање UIQCZ

Име на производот : Кондензатор на мотор; Материјал за куќиште : пластика; Диелектричен материјал : Полип

DEN 2.67
11017-МАРС ОЕМ за замена на моторот за замена на моторот 110-125 Волт 216-259 MFD Свеж
11017-МАРС ОЕМ за замена на моторот за замена на моторот 110-125 Волт 216-259 MFD

Ова е сосема нов кондензатор за почеток на OEM Motor Дел за замена на OEM со врвен квалитет!...

DEN 211.52
Електролитски кондензатор, 16V 1800UF 10 парчиња Свеж
Електролитски кондензатор, 16V 1800UF 10 парчиња

Производите се користат во многу полиња, како што се нова енергија, производство на автомобили, медицин�

DEN 171.20
yise-J1091 Нов Компресор C ac 24v 1PK SD7H13 7H13 8947 S8947 7360 TDK-R151310S TDK-R151350S Свеж
yise-J1091 Нов Компресор C ac 24v 1PK SD7H13 7H13 8947 S8947 7360 TDK-R151310S TDK-R151350S

Ние ја тестираме секоја ставка и 100% гарантираме дека пред да испратиме доколку има незадоволство, ве мо�

DEN 2.67
Packard PRCD5075 - 50 + 7,5 UF MFD X 370 VAC Genteq замена со двојна кондензатор круг C35075R / 97F9971 Свеж
Packard PRCD5075 - 50 + 7,5 UF MFD X 370 VAC Genteq замена со двојна кондензатор круг C35075R / 97F9971

▶ Сосема нов кондензатор на Климак! ▶ 50 + 7,5 UF / MFD 370 Волт ▶ Пад на замена, не се потребни промени во жици и�

DEN 2.67
Замена за 6 парчиња Panasonic FR серии кондензатори 35V 1800UF Ultra Low ESR Свеж
Замена за 6 парчиња Panasonic FR серии кондензатори 35V 1800UF Ultra Low ESR

Серија Panasonic FR Ултра низок ESR (40 % до 70 % помалку од сериите на ФК) Издржливост : 105 ° C 5000 ч до 10000 ч...

DEN 0.67
SVAPO CBB61 4.5UF тавански вентилатор за вентилатор за нова технологија 2 жица 50/60Hz 450VAC Свеж
SVAPO CBB61 4.5UF тавански вентилатор за вентилатор за нова технологија 2 жица 50/60Hz 450VAC

Име на производот : кондензатор на вентилаторот за целење; модел : CBB61; материјал : 。 Овој кондензатор не �

DEN 501.92
E-Projects B-0004-H15 Керамички диск кондензатор, 50V, 0.01UF, 103 Свеж
E-Projects B-0004-H15 Керамички диск кондензатор, 50V, 0.01UF, 103

Точност : ± 20% Опсег на температура : +10 C до +85 C Диелектрична издржливост : напон со оценка од 2,5х Дијаметар

DEN 3.00
KoldDraft 102148401 Комплет за прекинувач на ниво на вода за моделот SC200 Свеж
KoldDraft 102148401 Комплет за прекинувач на ниво на вода за моделот SC200

Тип на производ : Снабдување со услуги за храна Димензија на пакетот на артикалот : 4.0 "L x 6.0" W x 9.0 "H Тежина �

DEN 256.00