Држач за магнетски маркер за табли/фрижидер/фрижидер/шкафче/канцеларија на училиште, организатор на држачи за магнетно пенкало со анизотропна подлога за магнет, ц?

Држач за магнетски маркер за табли/фрижидер/фрижидер/шкафче/канцеларија на училиште, организатор на држачи за магнетно пенкало

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Дополнителна силна анизотропна подлога за магнет, во споредба со изотропниот магнет, анизотропниот магнет со повисоки магнетни својства. Со дополнителна силна анизотропна подлога за магнет, нашиот држач за маркери нуди повисоки магнетни својства од другиот носител на маркер на магнет. Направено од трајна ABS пластика за долгорочна и тешка примена. Голем капацитет за складирање за да одговара на 12 стандардни маркери за суво-бришење кога ќе ги отстраните делителите на одделот. Три пара слотови, можете да одлучите како да го поделите одделот. Широко применливо за магнетни табли, фрижидер, шкафче, канцелариски кабинет. Се држи до која било рамна метална површина.

Избор на клиенти

Случај за молив со сирена школка едноставна торба за шминка за пенкало за средно/средношколски колеџ за возрасни Свеж
Држач за пенкало за звук на Лајц, засилувач на телефон, WOW опсег, бисер бело/сиво, 53631001 Свеж
Држач за пенкало за звук на Лајц, засилувач на телефон, WOW опсег, бисер бело/сиво, 53631001

Двојно пенкало во боја и држач за моливи во бела и сива боја со сјајна завршница, уредувано складирање н�

DEN 3.00
Јооце Диносаурус Држач За Моливи Организатор На Биро За Пенкало Тираносаурус Рекс Свеж
Јооце Диносаурус Држач За Моливи Организатор На Биро За Пенкало Тираносаурус Рекс

Прекрасна и функционална : овој држач за пенкало ќе ви помогне да го спречите вашето биро да стане неред,

DEN 0.67