Дуолаи 40 парчиња симпатична голема очна жаба декоративни патеки за цртани филмови животински кутии со табла за табла со плочки од плоча за фотографии од табла, огл?

Дуолаи 40 парчиња симпатична голема очна жаба декоративни патеки за цртани филмови животински кутии со табла за табла со плочки

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

*1. Суквалност : Содржи 40 парчиња. *2.Материјал : Овие облици на притисок се изработени од глави од смола и метални совети, кои се лесни во тежина, но силни и издржливи и не се лесно деформирани. *3. Големина : 0,75*0,83 инчи, должина на ноктите 11 мм / 0,43 инчи. Шарени се мешаат по случаен избор. *4.suitable : Многу погоден за билтени, плута табли, картонски фиксни слики и белешки, фотографии, никулци на билети, документи, хартија, божиќни LED стринг светла, уметнички дела, крпа и украси. И симпатичен и практичен изглед, погоден за употреба во канцеларијата, дома, училишна училница. *. Можете да ги користите за да поправите мали предмети и да ги туркате во таблата со плута. Шарените форми лесно го привлекуваат вниманието на луѓето. *1. Суквалност : Содржи 40 парчиња. *2.Материјал : Овие облици на притисок се изработени од глави од смола и метални совети, кои се лесни во тежина, но силни и издржливи и не се лесно деформирани. *3. Големина : 0,75*0,83 инчи, должина на ноктите 11 мм / 0,43 инчи. Шарени се мешаат по случаен избор. *4.suitable : Многу погоден за билтени, плута табли, картонски фиксни слики и белешки, фотографии, никулци на билети, документи, хартија, божиќни LED стринг светла, уметнички дела, крпа и украси. И симпатичен и практичен изглед, погоден за употреба во канцеларијата, дома, училишна училница. *. Можете да ги користите за да поправите мали предмети и да ги туркате во таблата со плута. Шарените форми лесно го привлекуваат вниманието на луѓето. Опис на производот (Белешка : Не може да се користи како wallидни нокти и цементни нокти!) Thumbtack има симпатична форма и може да се користи повторно. Се чува во транспарентна кутија за лесно складирање и употреба. Убавите бои, креативниот и симпатичен дизајн можат да ги украсуваат таблите, билтени, многу погодни за училница, канцеларија и домашна употреба. Во секојдневниот живот, се користи за фиксирани мали совети, фотографии, потсетници за работа, белешки за роденден. Може да се користи и за обележување на локации, точки на интереси или патни патишта и да се држат слики или какви било белешки за пораки. Тие можат да се користат долго време, донесувајќи погодност за вашиот секојдневен живот. Во секојдневниот живот, тие можат да се користат за да се поправат и прилагодат многу DIY на артикалот. Забележете дека производот се мери рачно, ќе има грешка од 2мм-4мм. Прикажаната слика и вистинската слика може да имаат разлика заради разликата на екранот на екранот. Те молам разбери!.

Избор на клиенти

Tofficu 8 кутии клип нокти за украсување украсни палети украсете pp Свеж
Tofficu 8 кутии клип нокти за украсување украсни палети украсете pp

Декоративни палети за палењеPP материјалот ќе ги направи толку издржливи и безбедни затермоупотреба, за

DEN 489.76
Паркер 165PLS-8-PK10 PRESTOLOK PLS PUSH-TO-CONNECT фитинг, цевка до цевка, притисок-до-конекција на лактот од 90 степени, 1/2 Свеж
Паркер 165PLS-8-PK10 PRESTOLOK PLS PUSH-TO-CONNECT фитинг, цевка до цевка, притисок-до-конекција на лактот од 90 степени, 1/2

Не'рѓосувачки челик 303 L Колет Не'рѓосувачки челик 316 L тело FM заптивки Од нерѓосувачки челик 316 L резервен

DEN 0.67
Супа од перка од ајкула во Хонг Конг, кинески цвеќиња, накит за девојчиња, YS/m Свеж
Супа од перка од ајкула во Хонг Конг, кинески цвеќиња, накит за девојчиња, YS/m

Големина : Големина на градите : дијаметар 3,8 см / 1,5 инчи; Големина на шемата : Дијаметар 2,5 см / 1,0 инчи ;...

DEN 415.84
Мапи за патување со пин Персонализирана Извршна Северна Америка со цврста кафеава рамка и иглички Свеж
Мапи за патување со пин Персонализирана Извршна Северна Америка со цврста кафеава рамка и иглички

Големина со рамка : ширина 33,75 ”висока x 27” Тежина : 11 фунти Вашата зачудувачка, подготвена мапа за пинов�

DEN 1529.60
TOFFICU 150 PCS документи Прекрасни фотографии Pushpins Suchion School Cork Tools Calendar Thumb Poard Cream Cream Home Tacks Свеж
TOFFICU 150 PCS документи Прекрасни фотографии Pushpins Suchion School Cork Tools Calendar Thumb Poard Cream Cream Home Tacks

Сладолед Притиснете го пинот ???? Тие се доволно силни, не лесно деформирани или скршени и можат да ви слу�

DEN 593.12
Канцелариски материјал Ајви - иглички за цртање на никел - пакет од 150 - 9,5 мм глава Свеж
Канцелариски материјал Ајви - иглички за цртање на никел - пакет од 150 - 9,5 мм глава

150 пинови за цртање на никел глава од 9,5 мм од канцелариски материјал Ајви Острите точки на овие сребрен

DEN 90.08
Паркер 68PLM-6-4-PK20 PRESTOLOK PLM METAL PUSH-TO-CONNECT фитинг, цевка до цевка, позлатена никел, конектор за притискање и Свеж
Паркер 68PLM-6-4-PK20 PRESTOLOK PLM METAL PUSH-TO-CONNECT фитинг, цевка до цевка, позлатена никел, конектор за притискање и

Високо фосфор, ФДА во согласност, хемиски отпорен, никел позлатен колек и тело FM Oпрстен Хемиска, корозиј

DEN 2.67
Aiex Thumbs Tacks Decorative, 20 парчиња притискање иглички со не'рѓосувачки челик, украси за кабини за жени, плута табла за Свеж
Aiex Thumbs Tacks Decorative, 20 парчиња притискање иглички со не'рѓосувачки челик, украси за кабини за жени, плута табла за

Содржина на пакетот : getе добиете пинови за притисок од 20 парчиња, спакувани во про transparentирна пластична �

DEN 127.84
PTC Office 120PCS челични патеки за цртање иглички за цртање пластични палецот на главата од 10мм/0,39 инчи ДИА Свеж
PTC Office 120PCS челични патеки за цртање иглички за цртање пластични палецот на главата од 10мм/0,39 инчи ДИА

Направено од пластика и челик Дијаметар на главата : 10мм / 0,39 ” Површината на главата на патеката со мек �

DEN 108.64
X-Ree 7/16 DIA реновирање на ноктите за реновирање на пинот бакар тон 20 парчиња за декор на мебел (7/16 '' dia tapicería clavo Свеж
Nuobesty Office Decor Office Decor Decor Office Calendar 200 компјутери притискање палецот мапи пластична точка разновидни бои Свеж
Nuobesty Office Decor Office Decor Decor Office Calendar 200 компјутери притискање палецот мапи пластична точка разновидни бои

Мулти дизајн на бои, овие едноставни нокти се совршени за секојдневна употреба / употреба / сликарство,

DEN 459.20
Marvel Comics Wallиден постер Свеж
Marvel Comics Wallиден постер

Trendsидните постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на

DEN 367.84
Дриц Дома 9006 Тапацирки, 10 -, црно Свеж
Дриц Дома 9006 Тапацирки, 10 -, црно

За приложување на мрежи и пролетни канап за рамки Се одликува со челик, цврсти опашки Пакетот вклучува 11

DEN 3.33