6мм Екстра густа јога мат, црна бела лале цветна цвеќиња шема за печатење на еко-пријателски вежби за вежбање душеци пилатес мат со јога, тренингот, основно фитнес и

6мм Екстра густа јога мат, црна бела лале цветна цвеќиња шема за печатење на еко-пријателски вежби за вежбање душеци пилатес

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење. Дизајн дебел 6мм, фитнес -душеците обезбедуваат повеќе перница за да обезбедат удобност и безбедност за време на вежбање. Одлично за сите видови на фитнес и рутини за вежбање, вклучувајќи јога, пилатес и какво било вежбање, каде што се ценат дополнителна перница и поддршка. Димензии : 72 инчи L x 24 инчи W/183 x 61cm x 0,6см. Имајте различни стилови убава шема, разновидни бои за вашиот избор. Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење. Дизајн дебел 6мм, фитнес -душеците обезбедуваат повеќе перница за да обезбедат удобност и безбедност за време на вежбање. Одлично за сите видови на фитнес и рутини за вежбање, вклучувајќи јога, пилатес и какво било вежбање, каде што се ценат дополнителна перница и поддршка. Димензии : 72 инчи L x 24 инчи W/183 x 61cm x 0,6см. Имајте различни стилови убава шема, разновидни бои за вашиот избор. Нашиот јога мат со материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење, нуди одлична флексибилност, издржливост и потпирање. Секогаш ќе се врати во иста форма без оглед колку и да го притиснете. , Вежба за подот. Имајте различни стилови Убава шема, разновидни бои за ваш избор.

Избор на клиенти

Јога Мат со Ремен, 1/3 Инчен Екстра Дебел Јога Мат Двострано Нелизгање, Професионални Тпе Јога Душеци За Жени Мажи, Тренингот Свеж Попустот
Јога Душеци За Домашно Вежбање, Душеци За Вежбање,Подлога За Вежбање Свеж
Јога Душеци За Домашно Вежбање, Душеци За Вежбање,Подлога За Вежбање

Големина на јога Мат : 183х80х0, 8 см / 72х32х0, 32 инчи ● Материјал За Тренингот : Јога Мат Е Изработен Од Тпе Мат�

DEN 1489.60
Оле Спиј 9 Повеќеслоен Душек Од Мемориска Пена, Близнак, Бело Свеж
Оле Спиј 9 Повеќеслоен Душек Од Мемориска Пена, Близнак, Бело

Повеќеслоен Душек Од Луксузна Мемориска Пена, кој е конструиран со пена за ладење со гел, пена со висока

DEN 2870.88
Волците Изгледаат Долга Подлога За Месечина 72х24во 6мм Згуснете Ја Фитнес Вежбата Со Ремен За Јога Свеж
Волците Изгледаат Долга Подлога За Месечина 72х24во 6мм Згуснете Ја Фитнес Вежбата Со Ремен За Јога

ВИСОКА ЕЛАСТИЧНОСТ и АМОРТИЗАЦИЈА : 72*24 инчен голем јога мат и дебелина од 1 / 4 инчи на високо еластичен м�

DEN 735.84
Спанкаре јога мат Со Торба За Жени И Мажи, Еко –Пријателски И Анти-Солза Матева Материјал Свеж
Спанкаре јога мат Со Торба За Жени И Мажи, Еко –Пријателски И Анти-Солза Матева Материјал

Јога мат Со Торба За Жени и Мажи Јога мат Со Торба За Жени и Мажи, ЕкоПријателски и Анти –Солза Мат на ева

DEN 1038.40
Море симпатична животинска сирена јога мат виткање на патување и вежбање мат Свеж
Море симпатична животинска сирена јога мат виткање на патување и вежбање мат

Патнички јога мат : Овој не токсичен Јога Мат со дебелина од 2 мм лесно се склопува на квадрат од 10 инчи x 12

DEN 2.67