Фотографија на историски производи: Детали од Систинската капела од Микеланџело. 2

Фотографија на историски производи: Детали од Систинската капела од Микеланџело. 2

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

8x12 инчен фотографски принт од висококвалитетно скенирање на оригиналот. Фото : Детали од Систинската капела од Микеланџело. (Машки бројки) 2 Белешка : Некои слики може да имаат бели шипки на страните или на врвот ако оригиналната слика не одговара на димензиите од 8x12. Извор : Библиотека на Конгрес, Вашингтон, Д.Ц.

Избор на клиенти

Ettore 30116 Squeegee-Off Window Soap, 16 fl Oz & Unger Professional The Heavy Professional Cleaning, Maving, Mop Bucket, 6 Свеж
Ettore 30116 Squeegee-Off Window Soap, 16 fl Oz & Unger Professional The Heavy Professional Cleaning, Maving, Mop Bucket, 6

Производ 1 : 16унца концентриран сапун за чистење на прозорецот за прозорец Производ 1 : без амонијак и био

DEN 639.52
Кралска и Лангникел Премиер 24 парчиња акварел за сликање на акварел Свеж Попустот
Кралска и Лангникел Премиер 24 парчиња акварел за сликање на акварел

Направено во Кина Тежина на пакет : 1,719 фунти Димензии на пакетот : 5,2 см (ч) x 36,2 см (л) x 16,2 см (w) Тип на произ�

DEN 495.68
Егзотична Индија 21 x 28 Путана со јашода носи бебе Кришна | Традиционални бои | Рачно изработено | Кришна Мадхуба Свеж
Студената индустрија Служливо езерце со езерцето Сликарство Апстрактни заматени дрвја, дизајн од Керол Робинсон Свеж
Sulpell Industries Мешана есенска тиква аранжман платно wallидна уметност, дизајн од Лил Руе Свеж
Sulpell Industries Мешана есенска тиква аранжман платно wallидна уметност, дизајн од Лил Руе

Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер За

DEN 0.33
Егзотична Индија 21 „x 27“ Бала Гопала Кришна Танјоре Сликање | Традиционални бои со 24к злато | Рамка од тиково дрво | Свеж