PH2 Phillips Магнетски шрафцигер 6 инчен тркалезен вратило за удобност што не се лизга

PH2 Phillips Магнетски шрафцигер 6 инчен тркалезен вратило за удобност што не се лизга

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

【Големина】 PH2 (#2) Крст на главата шрафцигер со 6 инчи (150мм) тркалезна вратило. 【Изградба】 Направено од S2 челичен материјал за крајна издржливост, погоден за индустриска употреба. 【Удобна рачка】 Рачка на човечка механика за удобно зафаќање. 【Магнетски врв】 Со магнетни совети можат лесно да ги држат завртките и да го олеснат кревањето на завртката откако ќе заврши со разоткривање. Спречете ги испуштањето и последователно да изгубите завртки. 【Апликација】 Корисно е да се отвори електронски уред, најпосакувана за електричар, механичар и продавница за поправка. 【Големина】 PH2 (#2) Крст на главата шрафцигер со 6 инчи (150мм) тркалезна вратило. 【Изградба】 Направено од S2 челичен материјал за крајна издржливост, погоден за индустриска употреба. 【Удобна рачка】 Рачка на човечка механика за удобно зафаќање. 【Магнетски врв】 Со магнетни совети можат лесно да ги држат завртките и да го олеснат кревањето на завртката откако ќе заврши со разоткривање. Спречете ги испуштањето и последователно да изгубите завртки. 【Апликација】 Корисно е да се отвори електронски уред, најпосакувана за електричар, механичар и продавница за поправка. * S2 челичната вратило врши извонредна цврстина и осигурува за долго време на услугата. завртки. Спречува губење или испуштање на мали завртки за оптимална контрола на ракување и прицврстувачи.* Широко користено во правење рака на DIY, одржување на домаќинствата и повеќето општи поправки.Спецификација : * Материјал на вратилото : S2 легура челик* Материјал за рачка : Пластика* Карактеристики : Магнетна* големина : PH2 (#2)* Вкупна должина : 260mm / 10,2 инчи* Големина на вратилото : 6mm x 150mm / 0,24 инчи x 6 инчи (d* l)* Боја : бронзен тон, портокалова, црна пакет со содржини* 1 x филипс шрафцивер.

Избор на клиенти

WERA 05118132001 KRAFTFORM MICRO 2069 OUTSPINNER ELECTRONICS PRECHISION SCRICKPRIVER, 1/8 глава, должина на сечилото од 60мм Свеж
WERA 05118132001 KRAFTFORM MICRO 2069 OUTSPINNER ELECTRONICS PRECHISION SCRICKPRIVER, 1/8 глава, должина на сечилото од 60мм

Карактеристики на прецизно сечило со врвот на погонот на Nutspinner, 1 / 8 "x 60мм вратило Kraftform Ergonomic Micro Hardy Design ј�

DEN 0.33
Superbobi USA Premium Store 10 компјутери промотивни алатки за џебни клип рамен шрафцигер со алатка за магнет врвен Свеж
Superbobi USA Premium Store 10 компјутери промотивни алатки за џебни клип рамен шрафцигер со алатка за магнет врвен

Ова е многу корисен шрафцигер за џеб со рамен врв со магнет на врвот Одлично за механичари, електричари,

DEN 334.08
Шрафцигер Битови-Дупчиња &засилувач; Стр Свеж
Шрафцигер Битови-Дупчиња &засилувач; Стр

● Битови за шрафцигерДупчиња P е алатката што треба да ја имате при рака Комерцијалниот процес на челик

DEN 2.00
Безбеден шрафцигер ESD, T4 Star Tip PK-2 Свеж
Безбеден шрафцигер ESD, T4 Star Tip PK-2

Safe Safe Screwdriver, T4 Star Pk2 ✅ Ставка : Безбеден шрафцигер ESD, T4 starвезда врв ✅ Целокупна должина : 8,5...

DEN 1.33
Милвоки 48-32-4163 Шок Бран 2 Моќ Малку Филипс 3 Свеж
Милвоки 48-32-4163 Шок Бран 2 Моќ Малку Филипс 3

Шокбран 2 " Моќ Малку филипс #325 Pk Производот е лесен за употреба и лесен за ракување Производот е многу из

DEN 910.88
KS Tools 515.5505-R003P пролет мулти-боја Свеж
KS Tools 515.5505-R003P пролет мулти-боја

Премиум алатки Квалитет на брендот пердув KS алатки 515.5505R003 P пролет Иновации е наша мисија Ова е добро по�

DEN 3.33
Сет за шрафцигер за вртежен момент на Pro'Skit SD-T636, 12 парче Свеж
Сет за шрафцигер за вртежен момент на Pro'Skit SD-T636, 12 парче

Рачката на вртежниот момент со двојна боја, прилагодливата на вртежниот момент 1 6 nm, вклучува алатка за

DEN 2.00
Greatneck 737800 и 1/8 инчен џеб шрафцигер сет, сет на магнетизиран џебен шрафцигер, поставени филипс и шрафцигер за шрафци Свеж
Xcelite XTD10 Chromium Vanadium Steel Torx Round Blade Screwder, T10 глава, 3 должина на сечилото, 6-5/8 вкупна должина Свеж
Xcelite XTD10 Chromium Vanadium Steel Torx Round Blade Screwder, T10 глава, 3 должина на сечилото, 6-5/8 вкупна должина

Завртки за шрафцигер за сечилото за возење завртки за токс со постојан вртежен момент за да се избегне з

DEN 1.33
Прецизност Пенталобе шрафцигер PL3 круг Свеж
Прецизност Пенталобе шрафцигер PL3 круг

✔item : Прецизен шрафцигер на Пенталоб ✔ Стип на врски на врски : Пенталоб ✔ Големина на ТИП : PL3 Заврши : Chr

DEN 0.67
AEXIT 6 mm тркалезни шрафцигери занишани 6 mm PH2 магнетски филипс шрафцигер бит филипс шрафцигер темно сива Свеж
AEXIT 6 mm тркалезни шрафцигери занишани 6 mm PH2 магнетски филипс шрафцигер бит филипс шрафцигер темно сива

Главен материјал : метал; Содржина на пакет : 1 x Филипс шрафцигер бит; Име на производот : Бит за шрафцигер

DEN 1.00
UXCELL® 1/4-инчен хексадецимален шенк 200мм должина Филипс 6ph2 магнетски шрафциски возач S2 шрафцигер битови Свеж
UXCELL® 1/4-инчен хексадецимален шенк 200мм должина Филипс 6ph2 магнетски шрафциски возач S2 шрафцигер битови

Карактеристики : Големина на Шанк : хексадецимален 1 / 4инчен; Бит Дија : 6мм / 0,24инч; Вкупна должина : 200мм / 7,

DEN 135.84
Вера 05030101001 1578 А ЕСП Крафтформ Микро Шрафцигер за Дупчиња Завртки, 0,23 х 1,5 х 40 мм Свеж
Вера 05030101001 1578 А ЕСП Крафтформ Микро Шрафцигер за Дупчиња Завртки, 0,23 х 1,5 х 40 мм

Крафтформ Микро шрафцигер за дупчиња завртки Еспбезбедна алатка благодарение на отпорноста на површин

DEN 2.00
Општа намена топката за крај Хекс шрафцигер 3/8 во хексадецимален Свеж
Општа намена топката за крај Хекс шрафцигер 3/8 во хексадецимален

✅ Општа намена топката на топката Хекс шрафцигер 3 / 8 во хексадецимален ✅ Стил на врв на шрафцигер : Хекс

DEN 0.33
K алатка Меѓународен KTI KTI19806 Шрафцивер Свеж
K алатка Меѓународен KTI KTI19806 Шрафцивер

Водечки производител на висококвалитетни производи Меѓународно реномирано за нашиот разновиден спект

DEN 255.52
Алатки за сина точка 13002 слот шрафцигер, зелена, 3,0 x 75 mm Свеж
Алатки за сина точка 13002 слот шрафцигер, зелена, 3,0 x 75 mm

3,0 x 75мм слот шрафцигер Издржлив челик од хром ванадиум Магнетски врв Ергономска рачка за мека зафат за у

DEN 979.20
Aexit 4in Chrome Screwderivers Vanadium вратило од 6 mm Магнетски врв Филипс шрафцигер Филипс шрафциверерс црвена чиста чиста Свеж
Aexit 4in Chrome Screwderivers Vanadium вратило од 6 mm Магнетски врв Филипс шрафцигер Филипс шрафциверерс црвена чиста чиста

Име на производот : шрафцигер; материјал : хром ванадиум, пластика Тип на совет : Филипс; Големина на сове�

DEN 126.56
БРОДОТ Мегадора Шрафцигер Постави 6 парчиња. 9006PB Свеж
БРОДОТ Мегадора Шрафцигер Постави 6 парчиња. 9006PB

Мегадора ВИЛИЦАФИТ шрафцигер 6 парчиња Сет (+1 / +2 / +3 / 5 5 / 6 / 8) НОВИ ФИЛИПС ЧЕЛУСТИ врв што цврсто ги зафаќа

DEN 1.67