Лажици од хемотон рамен керамички супа легла голема јапонска супа лажица рачка азиска супа лажици порцелански лажици лажица лажица за кујна за готвење порти за аз?

Лажици од хемотон рамен керамички супа легла голема јапонска супа лажица рачка азиска супа лажици порцелански лажици лажица

DEN 137.44

Свеж

Достапно.

Декоративна супа лажица : фино изработка и одлично полирање Направете ја керамичката лажица повеќе високо-одделение и измазнето за употреба. Керамички лажици на десерт : Направено од високо-одделен материјал, со разумен дизајн, интегрирано обликување, удобна рачка, лажицата со супа е издржлива за долготрајна употреба. Керамички лажици од ориз : Ергономската рачка е удобна за држење и не е лесна за лизгање, што е многу погодно за употреба на деца. Лади за готвење во кујна : Дизајнот на керамички лажици е едноставен, но многу е практично да се користи, што ви носи голема погодност. Супа од супа од лов : Оваа исклучителна кујна лажица има широк спектар на апликации и е погодна за ресторани, угостителство и семејно јадење. Декоративна супа лажица : фино изработка и одлично полирање Направете ја керамичката лажица повеќе високо-одделение и измазнето за употреба. Керамички лажици на десерт : Направено од високо-одделен материјал, со разумен дизајн, интегрирано обликување, удобна рачка, лажицата со супа е издржлива за долготрајна употреба. Керамички лажици од ориз : Ергономската рачка е удобна за држење и не е лесна за лизгање, што е многу погодно за употреба на деца. Лади за готвење во кујна : Дизајнот на керамички лажици е едноставен, но многу е практично да се користи, што ви носи голема погодност. Супа од супа од лов : Оваа исклучителна кујна лажица има широк спектар на апликации и е погодна за ресторани, угостителство и семејно јадење. Описцерамична супа ласкала голема јапонска супа лажица долга рачка азиска супа лажици порцелански лажици лажица кујна храна лажица за готвење за мешање портретинг-мерач-материјал : керамика-големина : 17.00x3.00cm/6,68x1.97x1.18in-боја : како што е прикажано пакет, вклучително и 1 x spoon .

Избор на клиенти

Лажица за вечера од не'рѓосувачки челик од 12-парчиња, лажица за јадење, лажица за прибор за јадење Свеж
Лажица за вечера од не'рѓосувачки челик од 12-парчиња, лажица за јадење, лажица за прибор за јадење

Направено од не'рѓосувачки челик, издржлив и висок квалитет 12 парчиња лажици за вечера Елегантна форма,

DEN 2.00
Doitool лажица гроздобер јапонски стил риба форма дрвена супа лажица каша лопатка ориз лажица за дома Свеж
Doitool лажица гроздобер јапонски стил риба форма дрвена супа лажица каша лопатка ориз лажица за дома

Оваа дрвена лажица ориз е задолжителен додаток за кујна Отпорен на оштетување на топлина и пареа Соврше

DEN 129.60
Nmaza лажица од не'рѓосувачки челик тркалезна лажица домаќинство Долга рачка супа лажица сребрена лажица Свеж
Nmaza лажица од не'рѓосувачки челик тркалезна лажица домаќинство Долга рачка супа лажица сребрена лажица

Лажица од супа од не'рѓосувачки челик од домаќинството со долга рачка Материјали со висок квалитет, про�

DEN 3.00
Инаугуративна од државна куќа Стерлинг сребрена крема супа лажица 6 1/4 сребрени производи нови Свеж
Инаугуративна од државна куќа Стерлинг сребрена крема супа лажица 6 1/4 сребрени производи нови

Бренд : Државна куќа Модел : инаугуративна Тип : Лажица Производител : Државна куќа Состав : Стерлинг среб

DEN 143.84
Винко 12-парчиња Хјустон Буилон лажица сет, 18-0 не'рѓосувачки челик Свеж
Винко 12-парчиња Хјустон Буилон лажица сет, 18-0 не'рѓосувачки челик

Сетот со 12парчиња лажици во Хјустон Модел нуди класична и елегантна табела за поставување по многу екон

DEN 1.00
Јамашита занает 120270070 18-8 рапсодија десерт супа лажица Свеж
Јамашита занает 120270070 18-8 рапсодија десерт супа лажица

188 не'рѓосувачки челик Големина : 1,2 x 1,2 x 7,0 инчи (3 x 3 Материјал : 188 не'рѓосувачки челик...

DEN 3.33
Г.Е.Т. Претпријатија 6020-килограми црна 0,8 мл. Супа лажица, меламин Свеж
Г.Е.Т. Претпријатија 6020-килограми црна 0,8 мл. Супа лажица, меламин

Стил : квадратни или тркалезни облици во мат црна боја со суптилна шема на вртење се совршени за менија и

DEN 134.24
Xszon керамика мала лажица чиста бела лажица лажица хотел ресторан за храна тезга коска кинеска лажица маргор Свеж
Xszon керамика мала лажица чиста бела лажица лажица хотел ресторан за храна тезга коска кинеска лажица маргор

Керамичка мала лажица, многу текстурирана Глаз со висок сјај, отпорност на висока температура, без кала�

DEN 710.40
Yamaki ikai M2359 керамичка лажица, бела, пакет од 5 Свеж
Yamaki ikai M2359 керамичка лажица, бела, пакет од 5

Големина : приближно 4,4 инчи (11,2 см) Тежина : приближно 0,4 мл (10 g) по парче Материјал : Керамика Направено во

DEN 491.84
Јапонски од Тифани и Ко. Стерлинг Сребрена бујлон супа лажица 5 1/2 “ Свеж
Јапонски од Тифани и Ко. Стерлинг Сребрена бујлон супа лажица 5 1/2 “

Тип : Платница лажици Состав : Стерлинг сребро Производител : Tiffany & Co Тип : Flatware лажици Состав : Стерлинг �

DEN 143.84
Група Група SLWD011 12-пакет Винзор лажица лажица Свеж
Група Група SLWD011 12-пакет Винзор лажица лажица

Оваа лажица од маси од не'рѓосувачки челик Виндзор 18 / 0 (SLWD011) е дел од колекцијата на прибор за рамнини на

DEN 1.00
Адамас Вермеил злато од Кирк Стерлинг Сребрена со дијаманти ставете супа лажица 6 7/8 Свеж
Адамас Вермеил злато од Кирк Стерлинг Сребрена со дијаманти ставете супа лажица 6 7/8

Производител : Oneida, Type : Flatware лажици Состав : Стерлинг сребро Возраст : После 1940 година Бренд : Кирк Модел :

DEN 0.33