Какиван рустикален wallид монтиран за вино за 4 чаши за црвено вино, дрвен држач за шише со вино за украси за кујна во кујна, организатор на лебдечки вино за полици за д

Какиван рустикален wallид монтиран за вино за 4 чаши за црвено вино, дрвен држач за шише со вино за украси за кујна во кујна,

DEN 415.84

Свеж

Достапно.

Овој подарок за вино е совршен за ентузијасти за вино насекаде!. Мерење на 15''l x 4. Очилата висат наопаку за да останат без прашина и на дофат за вас и гостите. Овој рустикален декоративен знак на Барнвуд ќе го направи вашиот дом стилски и елегантен! ● Приказ на шише Дизајнот поставен со wallидови заштедува контра простор и одржува до 4 стандардни шишиња на дофат. ● Лесно е да се обеси едноставно монтирајте ја оваа висечка решетка за вино на wallид со малку напор. Создава доволно простор за декор на вино во неискористени области на домот, совршено решение за декор на дневна соба.Рустикален држач за вино : Дизајниран во рустикален и ретро стил со запалено дрво. Рустикална фарма, крајбрежна и занаетчиска домашна декор. Какиван рустикален wallид поставен со вино Rackfor 4 Спецификации за складирање на црвени вино : Материјал : Цврсто дрво Димензии : 15''l × 4,5'''w × 7''H Тежина на артикалот : 0,83 кг / 1,8 bs стилски за секоја кујна, трпезарија или Домашна лента. Лесна инсталација : Лесно за инсталирање со сите вклучени хардвори за монтирање, следете ги упатствата во детали. Прави одлични додатоци за вино и подарок за Божиќ, Денот на мајката, роденденот, домаќинот, регистарот на невести, итн. ● Складирањето на Stemware виси 4 очила за матични софтвер наопаку за безбедно складирање, дисплеј и лесен пристап. Совршен подарок за loversубителите на вино : За секој lубител на вино во вашиот живот, оваа дрвена решетка за прикажување е сигурно дека ќе биде подарок што ќе го сакаат. Идеални полици за домашни украси : Нашата полица за складирање на вино од рустикално дрво нуди голем простор за организатор и може да се прикаже во вашиот вински кабинет, кујна, домашен бар, студија или винарска визба. Соодветна стакло и држач за шише со вино за секојдневна употреба, забава, забави за вечера, празници, коктел час и специјални прилики.

Избор на клиенти

WiFi рутер модем, бела полица за лебдечки, wallид што виси за време Свеж
WiFi рутер модем, бела полица за лебдечки, wallид што виси за време

▶ Материјал од дрвопластична табла ◀ материјал за дрвопластична плоча што е пријателска со животната �

DEN 356.80
Haowul 2 парчиња лебдечки полица за лепило монтирано не-дупчење Организатор за бања Свеж
Haowul 2 парчиња лебдечки полица за лепило монтирано не-дупчење Организатор за бања

Space Saver Го трансформира потрошениот простор на wallидот во пространа област за складирање, оваа wallидна по�

DEN 3.00
Wallидна решетка за печурки, креативно складирање решетката во форма на печурки во форма на домашна декорација Свеж
Wallидна решетка за печурки, креативно складирање решетката во форма на печурки во форма на домашна декорација

Можете да ги ставите вашите накит, клучеви, паричник, часовник, монети, слушалки, додатоци, крем, сапун, н�

DEN 816.00
WSSBK Компактна повеќенаменска решетка за приказ на полиците, сингл, француски Свеж
WSSBK Компактна повеќенаменска решетка за приказ на полиците, сингл, француски

★ Домашно искуство : Комбинирајте различни големини на полиците и поставете ги дома, давајќи ви дизајн �

DEN 3669.92
Предвидено дома и градина Природно дрво и јута потресена висечка wallидна полица Свеж
Предвидено дома и градина Природно дрво и јута потресена висечка wallидна полица

Јута е еден од најпознатите еколошки материјали добиени од растенија, бидејќи неговите влакна можат да

DEN 2.33
TJLSS 3 Tier Triagular Matte Black Metal Display Display, решетката поставена со wallидови Свеж
TJLSS 3 Tier Triagular Matte Black Metal Display Display, решетката поставена со wallидови

♥ Големина : 80см*70см*18см ♥ Материјал : железна полица за бања ♥ Карактеристики : Метал материјал со пове�

DEN 3048.16
GPAIHOMRY Црн wallид монтирани полици, виси украсни wallидни полици за дневна соба, бања, кујна, канцеларија, мала модерна и Свеж
Дусаса лебдечки wallидни полици за спална соба/бања, 2 пакувања метални полица за висина за дневна соба/кујна/перална, полици Свеж Попустот