Гравитација MS 4321 Б-Микрофон штанд со преклопна база на статив и бум за прилагодување од 2 точки

Гравитација MS 4321 Б-Микрофон штанд со преклопна база на статив и бум за прилагодување од 2 точки

DEN 959.84

Свеж

Достапно.

Цврста и издржлива конструкција. Тешка база на цинк-умирање. Прилагодување на бум од 2 точки. Ергономско ракување. Заменливи прстени во боја. Цврста и издржлива конструкција. Тешка база на цинк-умирање. Прилагодување на бум од 2 точки. Ергономско ракување. Заменливи прстени во боја. Тенди за гравитација на микрофон се лесни за ракување и изградени за да трае. Одликувајќи се со силна, густа genидачка цевка со цврста завршница на облогата во прав, тие се достапни во преклопните истигнистички верзии на леано железо со ергономски рачки на спојката и копчиња за завртки за брзо, удобно поставување. Тенди за гравитација на микрофон вклучуваат директно модели за прилагодување на бум од 2 точки кои обезбедуваат максимална удобност на корисникот.

Избор на клиенти

MHYFC алуминиумски десктоп таблет стол Свеж
MHYFC алуминиумски десктоп таблет стол

Направено од врвен материјал, овој лаптоп штанд е издржлив и безбеден за употреба Дизајн на стенд на ла

DEN 2.33
Silverstone SST -ARM24BS - Вертикална двојна рака Двојна рака LCD LED LED монитор за монитор за држачи за држачи, до 24 инчни Свеж
Silverstone SST -ARM24BS - Вертикална двојна рака Двојна рака LCD LED LED монитор за монитор за држачи за држачи, до 24 инчни

Паметниот вртежен момент пролет обезбедува прилагодување без проблеми Повеќекратно прилагодување, вк�

DEN 2219.68
Peerless-AV PLP-V3X3: PLP посветен адаптер-Плоча за употреба со монтирања на екранот, црна Свеж
Peerless-AV PLP-V3X3: PLP посветен адаптер-Плоча за употреба со монтирања на екранот, црна

Посветени плочи за адаптер VESA PLP (видете ја страницата за детали) Компатибилен со многу монтирања на дис�

DEN 1.33
Funturbo Wallид монтирање за Nintendo Switch, wallиден монтиран комплет за монтирање на држачот за монтирање компатибилен со Свеж
Универзален држач за микрофон со пушка од шок Свеж
Универзален држач за микрофон со пушка од шок

Носител на микрофон Азден пушка Носител на микрофон Азден пушка Азден пиштол на микрофон за микрофон на

DEN 1268.80