Зеродеко тоалет штанд агол туш кади, wallиден организатор за туширање полици за бања агол за складирање метална полица Sundries држач за бања додатоци wallид монтирање аго

Зеродеко тоалет штанд агол туш кади, wallиден организатор за туширање полици за бања агол за складирање метална полица Sundries

DEN 225.12

Свеж

Достапно.

Тријаголник. Креативен простор за складирање : Ова не е само едноставна триаголна суспензија, исто така има и мал дизајн на кука, кој ви обезбедува повеќе простор за складирање. И издржлив : Производот е изработен од метален материјал со висок степен, со водоотпорна обвивка однадвор за да не 'рѓа. и издржлив, не е лесен за деформирање и, и може да се користи повторно подолго време. Нема потреба да ги прободувате дупките : Оваа решетка за складирање не бара од вас да прободете дупки во wallидот, а стабилните додатоци за самостојно лепило опремени ќе ви овозможат вашата полица да се држи цврсто на wallидот без да го оштетите вашиот wallид. Широка примена : Погодно за поставување гел за туширање, чаша за миење на устата, четка за заби, чешел и други дневни тоалети. Може да се користи во домашна бања, хотел, кујна, итн., Лесен за употреба. Гаранција за квалитет и услуга : Ние секогаш инсистираме да ви обезбедиме производи со висок квалитет и задоволителна услуга за продажба. Ако има проблем со производот што сте го купиле, ве молиме не двоумете се да не контактирате, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. Карактеристики- Материјал : Ironелезо, ПВЦ- Големина : 30. 00 x 22. 00 x 4. 50cm/ 11. 79 x 8. 65 x 1. 77in- боја : црна. Пакет, вклучувајќи 1 х налепници за туширање од агол 2 x.

Избор на клиенти

Амасербат лепила полица за туширање за бања и 2 пакувања бамбус дрво сапун сапун Свеж
Амасербат лепила полица за туширање за бања и 2 пакувања бамбус дрво сапун сапун

Долга временска издржливост : Овие полици за туширање во бања се опремени со засилени лепливи влошки ко�

DEN 363.20
ASC 4 Ниво метална туш агол Пол полица за бања Свеж
ASC 4 Ниво метална туш агол Пол полица за бања

Не бараше дупчење, лесно склопување Заштеда на простор, може да држи шампон, сапун и други додатоци за ба

DEN 2.00
Zuqiee Chasher Chasher Sholf Sholf Sholf Partition Partition Rack Shark Shoff 2 слој агол решетка за бања Basethидна корпа кујна Свеж
Zuqiee Chasher Chasher Sholf Sholf Sholf Partition Partition Rack Shark Shoff 2 слој агол решетка за бања Basethидна корпа кујна

Дизајн на дупки за одвод може да спречи да остане вода на полицата по тушот, да ја направи суво и уредно,

DEN 3.33
Пластична про transparentирна кутија за складирање на Енкус со тркала - Свеж
Пластична про transparentирна кутија за складирање на Енкус со тркала -

Боја : Бела Потекло : CN (потекло) Тип : Кутии за складирање и отпадоци Боја : Бела Потекло : CN (потекло)...

DEN 544.00
Kesyoo Mesh Toush Tote Caddy Брзо суво висино тоалетно бања организатор за сапун за сапун за шампон Свеж Попустот
Kesyoo Mesh Toush Tote Caddy Брзо суво висино тоалетно бања организатор за сапун за сапун за шампон

Со сивата боја, печатена, шик стилот е насекаде отелотворен Прекрасно се користи како торба за тоалети, �

DEN 109.44
Risetex лепило туш кади и аголен туш кади, аголна полица за туширање, леплива туш организатор не'рѓосувачки челик Свеж