BKDFD UHF ТВ -линк модулатор AV до RF конвертор IR Extender со 21 канален дисплеј PAL/NTSC Опционално пластично црно

BKDFD UHF ТВ -линк модулатор AV до RF конвертор IR Extender со 21 канален дисплеј PAL/NTSC Опционално пластично црно

DEN 4878.56

Свеж

Достапно.

1. UHF модулатор, PAL/NTSC по избор, економичен за вашиот локален систем CATV. 2. Компатибилен со поставената кутија и други извори A/V, посигурен за употреба. 3. Дизајнирано со прилагодливо ниво на аудио/видео излез и избор на излезен канал. 4. Едноставен дизајн на изгледот, исклучителна изработка, правејќи се да се восхитувам. 5. Усвојувајте материјал, здрав и издржлив и можете да користите долго време. 1. UHF модулатор, PAL/NTSC по избор, економичен за вашиот локален систем CATV. 2. Компатибилен со поставената кутија и други извори A/V, посигурен за употреба. 3. Дизајнирано со прилагодливо ниво на аудио/видео излез и избор на излезен канал. 4. Едноставен дизајн на изгледот, исклучителна изработка, правејќи се да се восхитувам. 5. Усвојувајте материјал, здрав и издржлив и можете да користите долго време. Функција : 1. UHF модулатор, PAL/NTSC Факултативно, економично за вашиот локален систем CATV.2. Компатибилен со поставената кутија и други извори A/V, посигурни за употреба.3. Дизајниран со прилагодливо ниво на аудио/видео излез и избор на излезен канал.4. Едноставен дизајн на изгледот, исклучителна изработка, што ве тера да се восхитувам .5. Усвојувајте материјал, здрав и издржлив и можете да користите долго време. Спецификација : Тип на ставка : Модулаторкација : бренд Newmaterial : Plastic Color : Black Rated Voltage : USB5 VRated Power : 1 Wrated Frequency : 50 Hz Remote Frequence : 38 KHz/56k Hz Remote Days 21 (471.25 MHz), PAL/I/38 KHz Power Потрошувачка : USB5 V 400 Maoperation Температура : 0 ℃ ~ + 40 ℃ Список на пакети : 1 x Modulator1 x USB кабел1 x Сигнал за прием за прием за сигнал1 x Упатство за корисникот, прирачник за надворешни работи на отворено работно десктоп, книги за книги на книги за книги/субвуфери.

Item Type: Modulator
Condition: brand new
Material: Plastic
Color: Black
Rated Voltage: USB5V
Rated Power: 1W
Rated Frequency: 50Hz
Remote Frequency: 38KHz/56KHz
Remote Distance: ≥8m
Default Factory : Channel 21 (471.25mhz), PAL/I/38KHz
Power Consumption: USB5V 400mA
Operating Temperature: 0℃ ~ + 40℃
Package List:
1 x Modulator:
1 x USB Cable:
1 x Signal Receiving Cable:
1 x User Manual:
Home Outdoor Desktop Bookshelf Speakers/Subwoofers :

Избор на клиенти

Моноприс Дцор Вметнете За Клуч 2 Дупка-Црна За Инсталирање На Домашна Канцеларија Свеж
Моноприс Дцор Вметнете За Клуч 2 Дупка-Црна За Инсталирање На Домашна Канцеларија

Вметнете Клучен камен Dcor за употреба заедно со ѕидна плоча dcor, кутија за банди и клучни камења...

DEN 3.33
Радио Дизајн Лаборатории DB-RCX2 Контрола На Соба ЗА RCX - 5c Соба Комбинатор Црна Свеж
Радио Дизајн Лаборатории DB-RCX2 Контрола На Соба ЗА RCX - 5c Соба Комбинатор Црна

Радио Дизајн Лаборатории DBRCX2 Контрола На Просторијата ЗА RCX 5c Соба Комбинатор, Blackfeartes : Монтирања во инд

DEN 5127.84
6-порта за вметнување лента за вметнување, слонова коска Свеж
6-порта за вметнување лента за вметнување, слонова коска

Содржи (1) 6порта единечна банда клуч за клучеви за вметнување во стил на декора (вклучени завртки) Сместу

DEN 3.33
Panduit CMBIW-X празен модул, Mini COM, Off White, 1 порта Свеж
Panduit CMBIW-X празен модул, Mini COM, Off White, 1 порта

Обезбедува отворање за да се спречи нарушување Компатибилен со модуларни панели за печ, плочи и кутии з�

DEN 219.84
Левитон Р06-5Г108-00В Кат 5е 8-Жица Квикпорт Адаптер Џек, Вајт Свеж
Левитон Р06-5Г108-00В Кат 5е 8-Жица Квикпорт Адаптер Џек, Вајт

Сите тела на модулот се отпорни на пожар Секој контакт со приклучок е направен со бронза, обложена со 50м�

DEN 31.36
Држачот на DataVideo RMK-2 2U RackMount за DAC-8P/DAC-9P/DAC-60/DAC-70 Свеж
Држачот на DataVideo RMK-2 2U RackMount за DAC-8P/DAC-9P/DAC-60/DAC-70

Rack Mount Frame за да задржите до 8 конвертори на DAC Datavideo DAC Еден единствен напојување ги овластува сите 8 конве�

DEN 1439.84
Телефон/Податоци, Џек, XCELERATOR, Мачка 6, Портокал Свеж
Телефон/Податоци, Џек, XCELERATOR, Мачка 6, Портокал

Типот на производот е Телефон / Податоци, Џек, XCELERATOR, Мачка 6, Портокал Се произведува во Соединетите држа

DEN 1.67
B&F систем за заклучување на кабел за повеќенаменски челик - 6ft.l, модел mtcable Свеж
B&F систем за заклучување на кабел за повеќенаменски челик - 6ft.l, модел mtcable

Повеќенаменски заклучување на кабел за челик со заштитен пластичен ракав и заклучување на притисок...

DEN 1409.60
Ванчо 820486 3,5 мм Клуч Вметнете 3,5 мм Приклучок до 3,5 мм Слонова Коска Свеж
Ванчо 820486 3,5 мм Клуч Вметнете 3,5 мм Приклучок до 3,5 мм Слонова Коска

Компатибилен Со Левитон МКСАлен Теал и многу други Овој преголем конектор е компатибилен Ванчо целосн�

DEN 3.00
Канал плус 5415HD единечен HD модулатор Свеж
Канал плус 5415HD единечен HD модулатор

1 канал HD дистрибуција преку RF модулација Директна замена за постојните стандардни модулатори за видео

DEN 3.00
Празно Вметнување За Конектор Од Типот Ф-10 парчиња Торба Бела, 50 Пакувања Свеж
Празно Вметнување За Конектор Од Типот Ф-10 парчиња Торба Бела, 50 Пакувања

Стандардна големина На Клуч Вметни Тип : Ф Тип Празно КонекторМодул Вметнува Користи Со Клучни Ѕидни Пл

DEN 2081.12
Russound Alt126R Контрола на волумен на декора, бел/лесен бадем Свеж
Russound Alt126R Контрола на волумен на декора, бел/лесен бадем

Поврзете се до 8 пара звучници со единечен стерео засилувач со оценка од 8ом (бара 1 контрола на волуменот

DEN 0.33
Оригинален 0957-2385 AC адаптер за HP 1518 1510 1010 печатач 22V 455MA CHALGER, модел :, продавница за гаџети и електроника Свеж
Оригинален 0957-2385 AC адаптер за HP 1518 1510 1010 печатач 22V 455MA CHALGER, модел :, продавница за гаџети и електроника

Компатибилни модели : HP Desk Jet 1518, 1010, 1510 (не PSC 1510), 1512, 2540, 2542 HP Office Jet 2620 Пакет : 1 x 09572385 адаптер и 1 x кабел за на

DEN 0.33
Offex of-324-120wr insert Keystone, RCA Femaleенски спојка, бел Свеж
Offex of-324-120wr insert Keystone, RCA Femaleенски спојка, бел

Гаранција : Доживотно Врска : RCA Femaleенско пристаниште Врска : RCA Femaleенско пристаниште Боја : Бела...

DEN 0.67
Legrand-OnQ Црвениот RCA До F Конектор, Стандард RCA Пред Приклучок Се Вклопува Во Сите Клучни Ѕидни Плочи, F-Тип Коаксијален Свеж Попустот
Баомаин 400В 10а 12 Позиции Претходно Изолирани Вилушка Терминални Ленти 10 Еез Свеж
Баомаин 400В 10а 12 Позиции Претходно Изолирани Вилушка Терминални Ленти 10 Еез

Име на производ : Терминална Лента;Модел : ТБ1512;Номинална Вредност : 400В, 10А Позиции : 12; Дизајн : Тип На Вил�

DEN 159.84
Hubbell IFP14EI премиса 1-банга 4-порта за лице, ABS, електричен слонова коска Свеж
Hubbell IFP14EI премиса 1-банга 4-порта за лице, ABS, електричен слонова коска

Wallидна плоча Испирање 1банда 4порти Електричен слонова коска Wallидна плоча Испирање 1банда...

DEN 2.67
Тв Линк Модулатор Професионални Излез Ниво АВ ДО РФ Конвертор ЗА АВ Извор Свеж
Тв Линк Модулатор Професионални Излез Ниво АВ ДО РФ Конвертор ЗА АВ Извор

[] Модулаторот РФ усвојува висококвалитетен материјал, цврст и издржлив и можете да го користите долго в

DEN 316.80
Xtenzi Wire Harness Sounder Sounder за двоен XDMA6415, XDMA6630, XDMA6540, XML8150 со MIC влез, модел: XT-DU1621E, Електроника Свеж
Xtenzi Wire Harness Sounder Sounder за двоен XDMA6415, XDMA6630, XDMA6540, XML8150 со MIC влез, модел: XT-DU1621E, Електроника

Fit Изберете двојни стерео модели како XDMA6415, XDMA6630, XDMA6540, XML8150 Овозможува инсталација на радио жици и конек�

DEN 3.00
2 лаборатории за радио дизајн D-RCX2 Контрола на просторијата за RCX-5C комбинирач на простории бело Свеж
2 лаборатории за радио дизајн D-RCX2 Контрола на просторијата за RCX-5C комбинирач на простории бело

Монтирање во поединечна просторија за контрола на изворот и нивото Долги животни притисоци за музика и�

DEN 2.00
ACCL 1 порта RJ45 Површинска монтажа кутија бела, 1 пакет Свеж
ACCL 1 порта RJ45 Површинска монтажа кутија бела, 1 пакет

Оваа ставка е од нашиот бренд '' ACCL '' Ние ви нудиме 1 порта RJ45 Површинска монтажа кутија Бела (само кутија).

DEN 409.60
Рф Модулатор, Прилагодлив Рф Модулатор АВРФ АВТВ Конвертор ВХФ УХФ, 6.3 х 3.7 х 2.0 во Свеж
Рф Модулатор, Прилагодлив Рф Модулатор АВРФ АВТВ Конвертор ВХФ УХФ, 6.3 х 3.7 х 2.0 во

ПРИЛАГОДЛИВО НИВО : прилагодливо ниво на излез и прилагодливо ниво на аудио / видео излез...

DEN 1.67