BKDFD UHF ТВ -линк модулатор AV до RF конвертор IR Extender со 21 канален дисплеј PAL/NTSC Опционално пластично црно

BKDFD UHF ТВ -линк модулатор AV до RF конвертор IR Extender со 21 канален дисплеј PAL/NTSC Опционално пластично црно

DEN 4878.56

Свеж

Достапно.

1. UHF модулатор, PAL/NTSC по избор, економичен за вашиот локален систем CATV. 2. Компатибилен со поставената кутија и други извори A/V, посигурен за употреба. 3. Дизајнирано со прилагодливо ниво на аудио/видео излез и избор на излезен канал. 4. Едноставен дизајн на изгледот, исклучителна изработка, правејќи се да се восхитувам. 5. Усвојувајте материјал, здрав и издржлив и можете да користите долго време. 1. UHF модулатор, PAL/NTSC по избор, економичен за вашиот локален систем CATV. 2. Компатибилен со поставената кутија и други извори A/V, посигурен за употреба. 3. Дизајнирано со прилагодливо ниво на аудио/видео излез и избор на излезен канал. 4. Едноставен дизајн на изгледот, исклучителна изработка, правејќи се да се восхитувам. 5. Усвојувајте материјал, здрав и издржлив и можете да користите долго време. Функција : 1. UHF модулатор, PAL/NTSC Факултативно, економично за вашиот локален систем CATV.2. Компатибилен со поставената кутија и други извори A/V, посигурни за употреба.3. Дизајниран со прилагодливо ниво на аудио/видео излез и избор на излезен канал.4. Едноставен дизајн на изгледот, исклучителна изработка, што ве тера да се восхитувам .5. Усвојувајте материјал, здрав и издржлив и можете да користите долго време. Спецификација : Тип на ставка : Модулаторкација : бренд Newmaterial : Plastic Color : Black Rated Voltage : USB5 VRated Power : 1 Wrated Frequency : 50 Hz Remote Frequence : 38 KHz/56k Hz Remote Days 21 (471.25 MHz), PAL/I/38 KHz Power Потрошувачка : USB5 V 400 Maoperation Температура : 0 ℃ ~ + 40 ℃ Список на пакети : 1 x Modulator1 x USB кабел1 x Сигнал за прием за прием за сигнал1 x Упатство за корисникот, прирачник за надворешни работи на отворено работно десктоп, книги за книги на книги за книги/субвуфери.

Item Type: Modulator
Condition: brand new
Material: Plastic
Color: Black
Rated Voltage: USB5V
Rated Power: 1W
Rated Frequency: 50Hz
Remote Frequency: 38KHz/56KHz
Remote Distance: ≥8m
Default Factory : Channel 21 (471.25mhz), PAL/I/38KHz
Power Consumption: USB5V 400mA
Operating Temperature: 0℃ ~ + 40℃
Package List:
1 x Modulator:
1 x USB Cable:
1 x Signal Receiving Cable:
1 x User Manual:
Home Outdoor Desktop Bookshelf Speakers/Subwoofers :

Избор на клиенти

Оригинален 0957-2385 AC адаптер за HP 1518 1510 1010 печатач 22V 455MA CHALGER, модел :, продавница за гаџети и електроника Свеж
Оригинален 0957-2385 AC адаптер за HP 1518 1510 1010 печатач 22V 455MA CHALGER, модел :, продавница за гаџети и електроника

Компатибилни модели : HP Desk Jet 1518, 1010, 1510 (не PSC 1510), 1512, 2540, 2542 HP Office Jet 2620 Пакет : 1 x 09572385 адаптер и 1 x кабел за на

DEN 0.33
Држачот на DataVideo RMK-2 2U RackMount за DAC-8P/DAC-9P/DAC-60/DAC-70 Свеж
Држачот на DataVideo RMK-2 2U RackMount за DAC-8P/DAC-9P/DAC-60/DAC-70

Rack Mount Frame за да задржите до 8 конвертори на DAC Datavideo DAC Еден единствен напојување ги овластува сите 8 конве�

DEN 1439.84
Russound Alt126R Контрола на волумен на декора, бел/лесен бадем Свеж
Russound Alt126R Контрола на волумен на декора, бел/лесен бадем

Поврзете се до 8 пара звучници со единечен стерео засилувач со оценка од 8ом (бара 1 контрола на волуменот

DEN 0.33
Телефон/Податоци, Џек, XCELERATOR, Мачка 6, Портокал Свеж
Телефон/Податоци, Џек, XCELERATOR, Мачка 6, Портокал

Типот на производот е Телефон / Податоци, Џек, XCELERATOR, Мачка 6, Портокал Се произведува во Соединетите држа

DEN 1.67
Ванчо 820103 3 Приклучок Клучни Камен Предната Плоча Свеж
Ванчо 820103 3 Приклучок Клучни Камен Предната Плоча

Технички Информации Број На Влезни Уреди 1 : Технички Информации Број На Излезни Уреди 2 : Технички Инфор�

DEN 1.00
Offex of-324-120wr insert Keystone, RCA Femaleенски спојка, бел Свеж
Offex of-324-120wr insert Keystone, RCA Femaleенски спојка, бел

Гаранција : Доживотно Врска : RCA Femaleенско пристаниште Врска : RCA Femaleенско пристаниште Боја : Бела...

DEN 0.67
B&F систем за заклучување на кабел за повеќенаменски челик - 6ft.l, модел mtcable Свеж
B&F систем за заклучување на кабел за повеќенаменски челик - 6ft.l, модел mtcable

Повеќенаменски заклучување на кабел за челик со заштитен пластичен ракав и заклучување на притисок...

DEN 1409.60
8 Molex MOL74320-9010 DVI-I 29 CKT конектори r/a Свеж
8 Molex MOL74320-9010 DVI-I 29 CKT конектори r/a

Molex 743209010 29 CKT панел монтирање преку дупка DVII R / A конектори Au обложени контакти Количина : 8 Голден Дел# 6658 �

DEN 2.33
Panduit CMBIW-X празен модул, Mini COM, Off White, 1 порта Свеж
Panduit CMBIW-X празен модул, Mini COM, Off White, 1 порта

Обезбедува отворање за да се спречи нарушување Компатибилен со модуларни панели за печ, плочи и кутии з�

DEN 219.84
Канал плус 5415HD единечен HD модулатор Свеж
Канал плус 5415HD единечен HD модулатор

1 канал HD дистрибуција преку RF модулација Директна замена за постојните стандардни модулатори за видео

DEN 3.00
Ванчо 820486 3,5 мм Клуч Вметнете 3,5 мм Приклучок до 3,5 мм Слонова Коска Свеж
Ванчо 820486 3,5 мм Клуч Вметнете 3,5 мм Приклучок до 3,5 мм Слонова Коска

Компатибилен Со Левитон МКСАлен Теал и многу други Овој преголем конектор е компатибилен...

DEN 3.00
N/A UHF ТВ -врска модулатор AV до RF конвертор IR Extender со 21 канален приказ PAL/NTSC Опционално пластично црно Свеж
N/A UHF ТВ -врска модулатор AV до RF конвертор IR Extender со 21 канален приказ PAL/NTSC Опционално пластично црно

1 UHF модулатор, PAL / NTSC по избор, економичен за вашиот локален систем CATV 2 Компатибилен со поставената кути�

DEN 2.00