X-Ree 25 PCS M12 x 9mm цинк позлатени канали за канели за пролетни ореви за б-линиски канали (25 Piezas M12 x 9 mm Tuercas de Resorte de Canal del Puntal Cincadas Para Canales b-line

X-Ree 25 PCS M12 x 9mm цинк позлатени канали за канели за пролетни ореви за б-линиски канали (25 Piezas M12 x 9 mm Tuercas de

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Големина на низата : M12 / 0,47 ''; Име на производот : ореви на каналот Спренг. Материјал : јаглероден челик, цинк позлатен; Тежина : 867g. Содржина на пакетот : 25 x ореви на пролетни канали; Главна боја : Сребрен тон. Height : 48mm / 1.9''(Altura : 48mm / 1.9' '. Grade : 4.8(Grado : 4.8. Thread Size : M12 / 0.47''; Product Name : Sprng Channel Nuts. Material : Carbon Steel,Zinc Plated; Weight : 867g. Содржина на пакет : 25 x ореви на пролетни канали; главна боја : сребрен тон. Висина : 48мм / 1,9 '' (Алтура : 48мм / 1,9 ''. Одделение : 4,8 (ГРАДО : 4.8. Пролетни ореви за B-line Cannelesm12 со навојна дијаметар, материјал од јаглероден челик, финиш на цинк. Canal del puntal cincadas para canales b-linetamaño de rosca : M12 / 0.47 ''; Nombre del Producto : Tuercas de Canal Sprngmaterial : Acero al Carbono, Zincado; Peso : 867 Gcontenenido del Paquete : 25 x Tuercas Spring Channel; Color Girection : Tono Chirement : Tono of toon Плајадоалтура : 48мм / 1,9 '' Градо : 4.8.

Избор на клиенти

Т-ореви 304 Вметнати од навој од не'рѓосувачки челик Вметнете четири постепени слепи ореви за дрво М6 Свеж
Т-ореви 304 Вметнати од навој од не'рѓосувачки челик Вметнете четири постепени слепи ореви за дрво М6

Висококвалитет 4 4 орев Торев Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Лесно за инсталирање : 4 prongs обезбедуваат

DEN 1401.60
X-Dree 25pcs M8 Пластична обвивка Обични канали за канали за Unistrut B-line (Tuercas de Canal liso de cubierta plástica de Свеж
X-Dree 25pcs M8 Пластична обвивка Обични канали за канали за Unistrut B-line (Tuercas de Canal liso de cubierta plástica de

Одделение : 4,8; Големина на пластична обвивка : 48 x 29 x 15mm / 1.9 '' x 1 '' x 0,6 '' (l*w*t) Големина на канали : 35 x 19 x 6mm / 1

DEN 3.33
NUTW -38204 10PCS M10 Правоаголник железни ореви Правоаголни алуминиумски фитинзи лизгачот јаглероден челик орев - Свеж
NUTW -38204 10PCS M10 Правоаголник железни ореви Правоаголни алуминиумски фитинзи лизгачот јаглероден челик орев -

Белешка Ве молиме, проверете ја големината на артикалот, количината, внимателната боја пред да нарачат�

DEN 527.20
Tee Орев , 90pcs јаглероден челик M3 M4 M4 M6 M8 Четири издлабени Т ореви слепи инсерти на навој со навој со кутија за мебел Свеж
Хардверски ореви на Мабек Четири канџи орев Т-орев слеп вметнат вметнат Т-орев за хардвер за мебел од дрво Свеж
Хардверски ореви на Мабек Четири канџи орев Т-орев слеп вметнат вметнат Т-орев за хардвер за мебел од дрво

✯ истрог и издржлив ✔ Побавете ја вашата инсталација полесна и побрза Threads се остри, чисти, точни и без з

DEN 0.33
Прицврстувач за тврдоглави 0149733322687 ПРОНГИРАНИ ТЕЕ Ореви, 5/16-18, парче-100 Свеж
Прицврстувач за тврдоглави 0149733322687 ПРОНГИРАНИ ТЕЕ Ореви, 5/16-18, парче-100

Дијаметар : 5 / 16инчен Материјал : челик Заврши : Цинк Големина на вежба : 25 / 64инчи Тип на нишка : 18 (груб)...

DEN 0.33
VGOWNRE TN-N ROLL-IN T SPRING OTS M4 M5 M6 M8 NICKEL Позлатено 30 серии за 3030 профили на алуминиум, 50 парчиња/лот-ле. Свеж
VGOWNRE TN-N ROLL-IN T SPRING OTS M4 M5 M6 M8 NICKEL Позлатено 30 серии за 3030 профили на алуминиум, 50 парчиња/лот-ле.

Тема : M4 M5 M6 M8 Материјал : Јаглероден челик, позлатен никел Се користи за : алуминиумска екструзија со про�

DEN 1.33
1/4-20x7/16 T-ореви 6 челични челици Свеж
1/4-20x7/16 T-ореви 6 челични челици

На располагање се достапни паузи на цената на волуменот Контактирајте ги сврзувачките елементи на Аспе

DEN 748.80
BBCCSHW 100/50PCS M3 M4 M4 M6 M8 T БЛОК Квадратни ореви Т-патека лизгачки чекан Орев за прицврстувач 2020 3030 4040 4545 Алуминиумски Свеж
Taufe навои на ореви T-Slots t слот ореви 45 челик црн оксид финиш одделение Свеж
Taufe навои на ореви T-Slots t слот ореви 45 челик црн оксид финиш одделение

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

DEN 3.00