X-Ree 25 PCS M12 x 9mm цинк позлатени канали за канели за пролетни ореви за б-линиски канали (25 Piezas M12 x 9 mm Tuercas de Resorte de Canal del Puntal Cincadas Para Canales b-line

X-Ree 25 PCS M12 x 9mm цинк позлатени канали за канели за пролетни ореви за б-линиски канали (25 Piezas M12 x 9 mm Tuercas de

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Големина на низата : M12 / 0,47 ''; Име на производот : ореви на каналот Спренг. Материјал : јаглероден челик, цинк позлатен; Тежина : 867g. Содржина на пакетот : 25 x ореви на пролетни канали; Главна боја : Сребрен тон. Height : 48mm / 1.9''(Altura : 48mm / 1.9' '. Grade : 4.8(Grado : 4.8. Thread Size : M12 / 0.47''; Product Name : Sprng Channel Nuts. Material : Carbon Steel,Zinc Plated; Weight : 867g. Содржина на пакет : 25 x ореви на пролетни канали; главна боја : сребрен тон. Висина : 48мм / 1,9 '' (Алтура : 48мм / 1,9 ''. Одделение : 4,8 (ГРАДО : 4.8. Пролетни ореви за B-line Cannelesm12 со навојна дијаметар, материјал од јаглероден челик, финиш на цинк. Canal del puntal cincadas para canales b-linetamaño de rosca : M12 / 0.47 ''; Nombre del Producto : Tuercas de Canal Sprngmaterial : Acero al Carbono, Zincado; Peso : 867 Gcontenenido del Paquete : 25 x Tuercas Spring Channel; Color Girection : Tono Chirement : Tono of toon Плајадоалтура : 48мм / 1,9 '' Градо : 4.8.

Избор на клиенти

Т-ореви, ТЕЕ Орев 1/4 -20,5/16 -18, 3/8 -16, прогласена мета орев, t орев 4 постепено слепи ореви за дрво, искачувања за карпи, Свеж
Ореви од 5 парчиња T, црна оксид финиш M8 / M10 навојни ореви за слот за шини за покачување на камиони со камиони Свеж
Ореви од 5 парчиња T, црна оксид финиш M8 / M10 навојни ореви за слот за шини за покачување на камиони со камиони

【Одговара за】 Овие ореви M8 / M10 TSlot се совршено компатибилни со шините за палуби за пикап 【Се користи з�

DEN 151.84
Т лизгачки орев, удобен орев Т-слот, практична 'рѓа за столар општа намена за обработка на дрво Свеж
Т лизгачки орев, удобен орев Т-слот, практична 'рѓа за столар општа намена за обработка на дрво

Т лизгачки орев за 30 серии Европски стандарден жлеб за екструзија на алуминиум Т лизгачки орев за 30 сери

DEN 1392.00
UXCELL A15040300UX0037-DM T-NUT TEE FEXTINCE, цинк позлатени, 4 prongs, 3/8 -16 x 1/2 големина Свеж
UXCELL A15040300UX0037-DM T-NUT TEE FEXTINCE, цинк позлатени, 4 prongs, 3/8 -16 x 1/2 големина

Име на производот : Т орев; Дизајн : 4 ПРОНГ, ПОВЕЕ ТИНГ Половина нишка : 3 / 8 "16; висина : 13мм / 1 / 2"...

DEN 175.36
Премиер-линија 9078809 Т-ореви, 4-почна метрика, М4-0,70, цинк позлатен челик, Свеж
Премиер-линија 9078809 Т-ореви, 4-почна метрика, М4-0,70, цинк позлатен челик,

Големина : M40.70 Користете за да креирате навојна дупка во дрво, композитна или честички...

DEN 2.00
X-Gree M10x37x2.5mm јаглероден челик зина обложен тркалезен основен за завртки за навртки 10 парчиња (M10x37x2.5 mm acero al Свеж
X-Gree M10x37x2.5mm јаглероден челик зина обложен тркалезен основен за завртки за навртки 10 парчиња (M10x37x2.5 mm acero al

Име на производот : ТЕЕ Орев; Содржина на пакетот : 10 парчиња x tee орев Материјал : јаглероден челик; Главна

DEN 1.00
1/4-20x7/16 T-ореви 6 челични челици Свеж
1/4-20x7/16 T-ореви 6 челични челици

На располагање се достапни паузи на цената на волуменот Контактирајте ги сврзувачките елементи на Аспе

DEN 748.80
X-Dree 25pcs M8 Пластична обвивка Обични канали за канали за Unistrut B-line (Tuercas de Canal liso de cubierta plástica de Свеж
X-Dree 25pcs M8 Пластична обвивка Обични канали за канали за Unistrut B-line (Tuercas de Canal liso de cubierta plástica de

Одделение : 4,8; Големина на пластична обвивка : 48 x 29 x 15mm / 1.9 '' x 1 '' x 0,6 '' (l*w*t) Големина на канали : 35 x 19 x 6mm / 1

DEN 3.33
Прицврстувач за тврдоглави 0149733322687 ПРОНГИРАНИ ТЕЕ Ореви, 5/16-18, парче-100 Свеж
Прицврстувач за тврдоглави 0149733322687 ПРОНГИРАНИ ТЕЕ Ореви, 5/16-18, парче-100

Дијаметар : 5 / 16инчен Материјал : челик Заврши : Цинк Големина на вежба : 25 / 64инчи Тип на нишка : 18 (груб) Диј

DEN 0.33
YF-CHEN BOARD 100PCS Четири уреви Вметнат јаглероден челик цинк за дрво M3/M4/M5/M6/M8/M10 Компјутер Свеж
YF-CHEN BOARD 100PCS Четири уреви Вметнат јаглероден челик цинк за дрво M3/M4/M5/M6/M8/M10 Компјутер

Овие ореви се користат за да се обезбеди навојно приклучок во дрво Стандардни метрички груби навои...

DEN 0.33