Twdyc 7pcs сина плескавица за коса кука линија penfine боја четка сет уметник gouche акварел акрилно масло за сликање четка за четки за четки за четки за четки за четки за четк?

Twdyc 7pcs сина плескавица за коса кука линија penfine боја четка сет уметник gouche акварел акрилно масло за сликање четка

DEN 697.60

Свеж

Достапно.

Дрвено пенкало : Дрвено пенкало, насликано мазно, добар квалитет, посадувач на печатените. Месинг : Дрво технологија, спојувањето може цврсто да ја сфати косата на четката, ефикасно да ја спречи косата од четката од пенкалото. Коса за коса : Вејзел коса, адсорпција на боја е добра, фино и флексибилно - добра еластичност, со добар капацитет за складирање на вода. Карактеристики : Употребата на весела коса, адсорпција на пигмент е добра, со добра флексибилност и апсорпција на вода. Апарат : Студент/ почетник/ професионален сликар. Дрвено пенкало : Дрвено пенкало, насликано мазно, добар квалитет, посадувач на печатените. Месинг : Дрво технологија, спојувањето може цврсто да ја сфати косата на четката, ефикасно да ја спречи косата од четката од пенкалото. Коса за коса : Вејзел коса, адсорпција на боја е добра, фино и флексибилно - добра еластичност, со добар капацитет за складирање на вода. Карактеристики : Употребата на весела коса, адсорпција на пигмент е добра, со добра флексибилност и апсорпција на вода. Апарат : Студент/ почетник/ професионален сликар. Рачка Боја : Небото сина боја на коса : Браун Име : Сина плескавица за коса, кука за кука, четка Материјал : Весела коса+дрвена penhair должина : 0,8-1,6cm Ширина на косата : 0,1-0.3cm Модел : 000# 00# 0# 1# 2# 4# 4# 4# 4# 4# 4# 4# 4# 4# 4# 4# 4# 4# 4# 4# 4# 4# 4# 4# 4 #Appliance : Студент/ почетник/ професионален сликар : Употребата на весела коса, адсорпција на пигмент е добра, со добра флексибилност и апсорпција на вода.ВОДЕН ПЕН : Дрвено пенкало, насликано мазно, добар квалитет, penholder на печатената. Брас : Дрво технологија, технологија на дрво, технологија, технологија на дрво, технологија, дрво, технологија на дрво, технологија на дрво, технологија на дрво, технологија на дрво, Споредбата може да биде цврсто да ја сфати косата на четката, ефикасно да ја спречи косата на четката од пенкалото. За разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето. Да се ​​направи разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Избор на клиенти

Занаетчиски паметна сорта постави супер вредност пакет црно таклон 7 парче Свеж
Занаетчиски паметна сорта постави супер вредност пакет црно таклон 7 парче

1 четка за миење (3 / 4 "), 1 аголна четка (1 / 4"), 2 четки за засенчување (големини 4 и 8), 3 четки (големина 3, 5 и 10)...

DEN 3.00
Transon Artist Caintbrush Set со кутија за четки и држач за маркери на пенкало од 96 дупки Свеж
Transon Artist Caintbrush Set со кутија за четки и држач за маркери на пенкало од 96 дупки

Комплетот за четки за боја вклучува : 15 парчиња разновидни четки за боја на уметници, 1 боја на боја, 1 сун�

DEN 3.33
Wenlii Paint Brush Set 6 Artist Chrush Canvas сликање акрилно масло во вода боја уметност четка за четки Свеж
Wenlii Paint Brush Set 6 Artist Chrush Canvas сликање акрилно масло во вода боја уметност четка за четки

Материјал, груб, издржлив, долг животен век Погодно за професионална употреба или лична употреба Преку �

DEN 2.67
TWDYC 5PCS/ЛОТ Портокалова црвена прачка четка Поставете најлон за акварел за коса, четки за масло за четки за масло Свеж
Gretd 38 Paint Brush Band Band Canvas Bag Box долга дрвена рачка Синтеза Уметнички материјали за нафта акрилна вода Свеж
Gretd 38 Paint Brush Band Band Canvas Bag Box долга дрвена рачка Синтеза Уметнички материјали за нафта акрилна вода

Цврст и издржлив животен век Со различни совети и ги задоволувате вашите различни потреби за сликање Пр

DEN 401.60
Hnkdd тркалезна дрвена рачка печурка за сунѓер печат DIY графити алатка за сликање четка четка четка четка четка Свеж
Карирана најлонска четка сет, 44221 кафеава Свеж
Карирана најлонска четка сет, 44221 кафеава

Работи на повеќето од која било површина Одлично за облик на облик, работа со мозочен удар и додавање де�

DEN 2.00
Vin Beauty 16PCS четки за бојадисување за деца, четки за бојадисување, четки за деца со деца, четки за деца и рамни детски деца, Свеж Попустот