50 парчиња абразивен диск за сечење 32мм со тркала за мелење на мандери за метални сечила за сечење на ротационата алатка за сечење метални

50 парчиња абразивен диск за сечење 32мм со тркала за мелење на мандери за метални сечила за сечење на ротационата алатка за

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Дебелина : 1,2мм. Мандрел Шанк : 3,0мм. Сеченото тркало е засилено со фиберглас за зголемена издржливост. Може да се инсталира на специјалната шипка за поврзување со електрична мелење. Одговара за сечење тула, плочка и метал. Дебелина : 1,2мм. Мандрел Шанк : 3,0мм. Сеченото тркало е засилено со фиберглас за зголемена издржливост. Може да се инсталира на специјалната шипка за поврзување со електрична мелење. Одговара за сечење тула, плочка и метал. Тип : Абразивен дисдиметар : 32ммтимност : 1,2мммандл Шанк : 3,0мм пресеченото тркало е засилено со фиберглас за зголемена издржливост. Дискови поставени : Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Избор на клиенти

Нов LON0167 100MMX2.5MMX16MM смола Оставена тркала за сечење диск доверлив секач за ефикасност црна 10 парчиња Свеж
Нов LON0167 100MMX2.5MMX16MM смола Оставена тркала за сечење диск доверлив секач за ефикасност црна 10 парчиња

Име на производот : (издржлив во употреба) тркало за сечење; Содржина на пакетот : 10 парчиња (најнова техн�

DEN 344.96
Нов LON0167 100мм 4 Се карактеризира со надворешен дијаметар 13700 сигурна ефикасност на RPM RPM смола за сечење на тркала за Свеж
X-Dree 10 PCS 20mm Dia Mini Electric Mfrine Abrasive Cutter W Connector (10 unids 20mm dia mini amoladora eléctrica abrasivo Свеж
X-Dree 10 PCS 20mm Dia Mini Electric Mfrine Abrasive Cutter W Connector (10 unids 20mm dia mini amoladora eléctrica abrasivo

Име на производот : намалување на мелница; материјал : метал Надворешен дијаметар : 20мм / 0,8 "; Внатрешен ди

DEN 0.67
Тркало за сечење дијаманти со дијаманти, 3in/75mm x Arbor 3/8inch/10mm за метал, предел, челик, железо и инокс отсечено тркало Свеж
X-Ree 200mmx1.5mmx32mm Тркала за сечење смола отсечени сечење на дискот 4 парчиња за не'рѓосувачки челик (Las Ruedas de Corte Свеж
X-Ree 200mmx1.5mmx32mm Тркала за сечење смола отсечени сечење на дискот 4 парчиња за не'рѓосувачки челик (Las Ruedas de Corte

Име на производот : Сечење тркало; Содржина на пакетот : тркало за сечење 4 парчиња x Тежина : 438g; Материјал

DEN 3.00
X-Ree 30 PCS 40mm / 32mm / 20mm Uste Dia Abrasive Cut-Off Disk W Connector Stick (30 парчиња 40мм / 32мм / 20мм Диско Дијамантато Свеж
X-Ree 30 PCS 40mm / 32mm / 20mm Uste Dia Abrasive Cut-Off Disk W Connector Stick (30 парчиња 40мм / 32мм / 20мм Диско Дијамантато

Име на производот : тркало за сечење на абразиви; материјал : метал, абразиви Боја : црна; конектор за стап

DEN 228.16
100мм стакло сечење диск DIY мелење мултифункционални шишиња со вино за сечење тркала Свеж
100мм стакло сечење диск DIY мелење мултифункционални шишиња со вино за сечење тркала

Материјал : Диск за сечење стакло е направен со многу фини и униформни дијамантски решетки, сечилото има

DEN 116.64
Поставете тркало за сечење дијаманти | 36 парчиња Свеж
Поставете тркало за сечење дијаманти | 36 парчиња

Тркало за сечење на дијаманти 1025mm 1020mm 1016mm Дијамантско обложено тркало за сечење и 6 парчиња 3мм мандрел з

DEN 3.33
X-Gree 4PCS 180mx2mmx22mm смола отсечен диск за сечење на тркалото за метален не'рѓосувачки челик (4PCS 180mmx2mmx22mm Resina Свеж
X-Gree 4PCS 180mx2mmx22mm смола отсечен диск за сечење на тркалото за метален не'рѓосувачки челик (4PCS 180mmx2mmx22mm Resina

Име на производот : отсечено тркало; Содржина на пакетот : 4 парчиња X отсечено тркало Тежина : 459g; Материј�

DEN 372.96
Тркала за сечење алатка за напојување од 101 п.п. Свеж
Тркала за сечење алатка за напојување од 101 п.п.

Вклучено е засилено со фиберглас од 101 парчиња со фиберглас со вклучени 1 мандери (вратило од 1 / 8 инчи се �

DEN 3.00
Ротационата алатка за отсекување на метали со голема брзина од челик со голема брзина Свеж
Ротационата алатка за отсекување на метали со голема брзина од челик со голема брзина

Ова е нова сечила и мандела со голема брзина од челик Сечилата со голема брзина на челик се користат за с

DEN 732.80
Дијамант Гриннг тркало 0мм стакло Saw парче за ротирачки алатки Свеж
Дијамант Гриннг тркало 0мм стакло Saw парче за ротирачки алатки

100мм стаклен диск мелење ротирачки алатки Применети кои не се вклучени За стакло, стаклена плочка, порце

DEN 1156.80
Нов LON0167 105MMX1.2mm сечење на сечење на тркала за мелење на тркала за мелење на сигурна мелница за ефикасност црна Свеж
Tanstic 42PCS Diamond Burr Set 1/8 '' Shank Dialmeter, вклучувајќи тркала за сечење дијаманти и метални комплет за сечење на Свеж
Tanstic 42PCS Diamond Burr Set 1/8 '' Shank Dialmeter, вклучувајќи тркала за сечење дијаманти и метални комплет за сечење на

? [Материјал] : Сет на дијамантски закопчиња, здрав и издржлив, не е лесен за кршење Тркало за сечење на ди�

DEN 0.33