50 парчиња абразивен диск за сечење 32мм со тркала за мелење на мандери за метални сечила за сечење на ротационата алатка за сечење метални

50 парчиња абразивен диск за сечење 32мм со тркала за мелење на мандери за метални сечила за сечење на ротационата алатка за

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Дебелина : 1,2мм. Мандрел Шанк : 3,0мм. Сеченото тркало е засилено со фиберглас за зголемена издржливост. Може да се инсталира на специјалната шипка за поврзување со електрична мелење. Одговара за сечење тула, плочка и метал. Дебелина : 1,2мм. Мандрел Шанк : 3,0мм. Сеченото тркало е засилено со фиберглас за зголемена издржливост. Може да се инсталира на специјалната шипка за поврзување со електрична мелење. Одговара за сечење тула, плочка и метал. Тип : Абразивен дисдиметар : 32ммтимност : 1,2мммандл Шанк : 3,0мм пресеченото тркало е засилено со фиберглас за зголемена издржливост. Дискови поставени : Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Избор на клиенти

Дијамант Гриннг тркало 0мм стакло Saw парче за ротирачки алатки Свеж
Дијамант Гриннг тркало 0мм стакло Saw парче за ротирачки алатки

100мм стаклен диск мелење ротирачки алатки Применети кои не се вклучени За стакло, стаклена плочка, порце

DEN 1156.80
Поставете тркало за сечење дијаманти | 36 парчиња Свеж
Поставете тркало за сечење дијаманти | 36 парчиња

Тркало за сечење на дијаманти 1025mm 1020mm 1016mm Дијамантско обложено тркало за сечење и 6 парчиња 3мм мандрел з

DEN 3.33
Нов LON0167 100MMX2.5MMX16MM смола Оставена тркала за сечење диск доверлив секач за ефикасност црна 10 парчиња Свеж
Нов LON0167 100MMX2.5MMX16MM смола Оставена тркала за сечење диск доверлив секач за ефикасност црна 10 парчиња

Име на производот : (издржлив во употреба) тркало за сечење; Содржина на пакетот : 10 парчиња (најнова техн�

DEN 344.96
Ротационата алатка за отсекување на метали со голема брзина од челик со голема брзина Свеж
Ротационата алатка за отсекување на метали со голема брзина од челик со голема брзина

Ова е нова сечила и мандела со голема брзина од челик Сечилата со голема брзина на челик се користат за с

DEN 732.80
Диск за сечење и груба дискови со дијамант 28557 обложена со дијамант Свеж
Диск за сечење и груба дискови со дијамант 28557 обложена со дијамант

Димензии на пакетот : 2,4 cms (l) x 8,0 cms (W) x 9,0 cms (H) Количина на пакет : 1 Тип на производ : Алатки Земја на потекло

DEN 600.00
Tanstic 42PCS Diamond Burr Set 1/8 '' Shank Dialmeter, вклучувајќи тркала за сечење дијаманти и метални комплет за сечење на Свеж
Tanstic 42PCS Diamond Burr Set 1/8 '' Shank Dialmeter, вклучувајќи тркала за сечење дијаманти и метални комплет за сечење на

? [Материјал] : Сет на дијамантски закопчиња, здрав и издржлив, не е лесен за кршење Тркало за сечење на ди�

DEN 0.33
Тркало за сечење дијаманти со дијаманти, 3in/75mm x Arbor 3/8inch/10mm за метал, предел, челик, железо и инокс отсечено тркало Свеж
X-Dree 6 PCS 100 mm Dia Shading Flap Disc Disk Disk 120 Gtin за аголна мелница (6 Piezas 100 mm Diámetro lijado Disco de moLienda Свеж
X-Dree 6 PCS 100 mm Dia Shading Flap Disc Disk Disk 120 Gtin за аголна мелница (6 Piezas 100 mm Diámetro lijado Disco de moLienda

Грит : 120; Остава број : 72 Главен материјал : крпа од смола, абразиви; Содржина на пакет : Диск за пескарење 6

DEN 263.04
X-Dree 10 PCS 20mm Dia Mini Electric Mfrine Abrasive Cutter W Connector (10 unids 20mm dia mini amoladora eléctrica abrasivo Свеж
X-Dree 10 PCS 20mm Dia Mini Electric Mfrine Abrasive Cutter W Connector (10 unids 20mm dia mini amoladora eléctrica abrasivo

Име на производот : намалување на мелница; материјал : метал Надворешен дијаметар : 20мм / 0,8 "; Внатрешен ди

DEN 0.67
100мм стакло сечење диск DIY мелење мултифункционални шишиња со вино за сечење тркала Свеж
100мм стакло сечење диск DIY мелење мултифункционални шишиња со вино за сечење тркала

Материјал : Диск за сечење стакло е направен со многу фини и униформни дијамантски решетки, сечилото има

DEN 116.64
SE Grit 200 мини -дијамантски пресечни тркала со мандери - DW10M Свеж
SE Grit 200 мини -дијамантски пресечни тркала со мандери - DW10M

Дијаметар на дијамантски тркала : 15 / 8инчен, 11 / 4инчен, 1инчен и 5 / 8инчен (x2) Дијаметар на дијамантски трка�

DEN 3.00
Тркала за сечење алатка за напојување од 101 п.п. Свеж
Тркала за сечење алатка за напојување од 101 п.п.

Вклучено е засилено со фиберглас од 101 парчиња со фиберглас со вклучени 1 мандери (вратило од 1 / 8 инчи се �

DEN 3.00