UXZDX Сензор Ѓубре Може Голем Капацитет Тоалет Бања Ѓубре Кујна Автоматска Индукција Водоотпорен Ѓубре Канта Со Капак

UXZDX Сензор Ѓубре Може Голем Капацитет Тоалет Бања Ѓубре Кујна Автоматска Индукција Водоотпорен Ѓубре Канта Со Капак

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Интелигентна индукција, индукциската област е двојно зголемена.IPX5 одделение водоотпорен.Долг век на траење на батеријата,околу 2-3 месеци (користејќи батерии, 2 батерии може да се користат 1 година). Плоштад широк отворање + 90° агол отворање покритие, лесно да се извади ѓубрето. Ниска потрошувачка на енергија и долго траење на батеријата од 180 дена, вградени со нова генерација чипови за заштеда на енергија, со нов мотор со мала потрошувачка на енергија, траењето на батеријата е безгрижно, заштедувајќи ви проблеми со честото полнење. Нема потреба од често свиткување. По отстранувањето на областа за сензори, капакот автоматски ќе се затвори по задоцнување од 5 секунди. Допрете го копчето за вклучување, капакот автоматски ќе влезе, ќе влезе во нормален режим, повторно ќе го допре копчето за вклучување, капакот автоматски ќе се затвори и ќе влезе во режимот за автоматска индукција. Карактеристики : Интелигентна индукција, индукциската област е двојно зголемена.IPX5 одделение водоотпорен.Долг век на траење на батеријата,околу 2-3 месеци (користејќи батерии, 2 батерии може да се користат 1 година).Плоштад широк отворање + 90° агол отворање покритие, лесно да се извади ѓубрето.Ниска потрошувачка на енергија и долго траење на батеријата од 180 дена, вградени со нова генерација чипови за заштеда на енергија, со нов мотор со мала потрошувачка на енергија, траењето на батеријата е безгрижно, заштедувајќи ви проблеми со честите charging.No потребно е често свиткување. По отстранувањето на областа за сензори, капакот автоматски ќе се затвори по задоцнување од 5 секунди.Допрете го копчето за вклучување, капакот автоматски ќе влезе, ќе влезе во нормален режим, повторно ќе го допре копчето за вклучување, капакот автоматски ќе се затвори и ќе влезе во режимот за автоматска индукција.Кажете збогум на неуспехот на допир, доказ и доказ. Лесно справувајте се со разни влажни средини дома.Нова технологија за амортизација и забавување, низок децибел, 0 disturbance.Do не го нарушувајте сонот и уживајте во мирен и удобен живот.

Избор на клиенти

Floerns Mean's FishNet со долг ракав, пад на рамената на рамената, врвот на културата Свеж
Floerns Mean's FishNet со долг ракав, пад на рамената на рамената, врвот на културата

100% полиестер Увезени Затворање на чипка ★ Мекиот материјал, мало истегнување и удобен, совршен за летни

DEN 2.00
160,00мм калај 135 deg. Бит за вежбање со должина Свеж
160,00мм калај 135 deg. Бит за вежбање со должина

✅ 160,00мм калај 135 deg Бит за вежбање со должина на работникот ✅ Групирање на бит за вежба : Бит за вежбање...

DEN 1019.20
DKE & YMQ RGB Кабел за продолжување 3 пински, кабел за продолжување на интерфејсот RGB, 5 V ARGB3-PIN1-2/1-3/1-4/1-5 центар Свеж
DKE & YMQ RGB Кабел за продолжување 3 пински, кабел за продолжување на интерфејсот RGB, 5 V ARGB3-PIN1-2/1-3/1-4/1-5 центар

RGB Fan Connection Продолжување на интерфејсот Продолжување на кабелот [100% набавка без ризик] : Имаме совршена у�

DEN 2.33
Кликонски ушни парчиња за радија на Motorola, 2 пински G форма на клип-уво слушалки за Motorola 2 Way Radio Walkie Talkie CP200 Свеж
Кликонски ушни парчиња за радија на Motorola, 2 пински G форма на клип-уво слушалки за Motorola 2 Way Radio Walkie Talkie CP200

Парчиња за ушите за радија на Motorola, 2 пински G обликувани слушалки за слушалки PTT (притисок за разговор) со

DEN 123.04
Oyoangle Women's Cut Out Crisscross без грб со цврста јога спортска тенок фит резервоар за култури на врвот Свеж
Oyoangle Women's Cut Out Crisscross без грб со цврста јога спортска тенок фит резервоар за култури на врвот

90% полиамид, 10% еластан Увезени Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : 90% полиамид, 10% ел�

DEN 319.84
Партнери на кутии 10 x 30-2 мил Свеж
Партнери на кутии 10 x 30-2 мил

10 x 30 " 2 милји кои се повторуваат поли торби 10 x 30 " 2 милји кои се повторуваат поли торби 10 x 30 " 2 милји кои �

DEN 3648.80
Фрактален дизајн Prisma AL-18 PWM 180 mm Adderable RGB LED LLS со вентилатор за компјутерски кутии Свеж
Фрактален дизајн Prisma AL-18 PWM 180 mm Adderable RGB LED LLS со вентилатор за компјутерски кутии

Дванаесет индивидуално адресирани LED диоди со монтирање на центри Специјално дизајнираните сечила на в

DEN 190.24
Трансформатор за изолација од 15 kVa 3ph 208V Делта примарна 600V делта секундарна N3R вентилирана 60 Hz Свеж
Трансформатор за изолација од 15 kVa 3ph 208V Делта примарна 600V делта секундарна N3R вентилирана 60 Hz

MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R три фаза 208 V до 600 15 k VA изолациски трансформатор од Ларсо�

DEN 784.00