Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I црвен преса за компресија на пресади пролет натоварен калал за мувла Пролет Надворешен дијаметар 22мм x Вна?

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I црвен преса за компресија на пресади пролет натоварен калал за мувла

DEN 458.88

Свеж

Достапно.

Има силна антиоксидација, анти-киселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба. Материјал : Пролет челик од 65 милиони. Карактеристики : Пролетта на правоаголна мувла ги има карактеристиките на мала големина, добра еластичност, висока ригидност, висока прецизност, правоаголен материјал и површинска дихроична обвивка (позлата) за да разликуваат различни товари и убав изглед. Применливи полиња : изворите на мувла се користат во умирања на печат, метални калапи за умирање, пластични калапи и друга еластична механичка опрема за прецизност на движење, автомобили. Белешка : Yellowолтата и сината главно се користат за пластично склопување на мувла. Црвените, зелените и кафеавите главно се користат за собрание на хардвер. Секоја пролет е внимателно дизајнирана за да обезбеди највисок квалитет, мерач и калеми за најбезбедни, најсилни и најотпорни извори. Име на проводот : црвен медиум за компресија на оптоварување, пролетен материјал : 65mn Spring Steelfeatures : Пролетта на правоаголна мувла ги има карактеристиките со мала големина, добро, добро Еластичност, висока ригидност, висока прецизност, правоаголен материјал и површинска дихроична обвивка (позлата) за да се разликуваат различни оптоварувања и прекрасен изглед. Поликливи полиња : изворите на мувла се користат во умирања, метални калапи за умирање, пластични калапи и други прецизи на еластично движење Механичка опрема, автомобили. Белешка : Yellowолтата и сината главно се користат за пластично склопување на мувла. Црвените, зелените и кафеавите главно се користат за склопување на хардвер. Индекс на тежина на оптоварување : многу светло оптоварување (жолто)

Избор на клиенти

5223985-5, Водич за додатоци за конектори Пин директно цинк умира леано легура хромат над никел кутија Свеж
5223985-5, Водич за додатоци за конектори Пин директно цинк умира леано легура хромат над никел кутија

EU ROHS : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активни HTS : 8538.90.81.80 Тип : Водич пин конектор Тип на конектор : Ко�

DEN 0.33
AEXIT 220V 2500W извори 72 см должина 5,2 mm DIA DIA отпорност на жица за компресија Спрингс 2 парчиња Свеж
AEXIT 220V 2500W извори 72 см должина 5,2 mm DIA DIA отпорност на жица за компресија Спрингс 2 парчиња

Име на производот : топлинска жица; Материјал : Метал Дијаметар на прстенот : 5,2мм / 0,2 "; вкупна должина : 72

DEN 2.67
Пролет на калем Trusco T-SSWC25-60, за ултра лесни и мали товари, надворешен дијаметар 1,0 инчи, бесплатна должина 2,4 инчи Свеж
MCOLT 304 Дијаметар на пролетна жица од не'рѓосувачки челик 0,2мм - 3 мм должина од 10 м пролетна тврда челична жица Свеж
Century Spring Corp ext o = .234, L = 1,00, w = 0,022 Свеж
Century Spring Corp ext o = .234, L = 1,00, w = 0,022

Категорија : Хардвер, сврзувачки елементи, додатоци, извори продолжение, влечење МФР : Серија на пролет

DEN 8208.00
AUNIWAIG 12mM OD Long Medion Compression Compression Compress Свеж
AUNIWAIG 12mM OD Long Medion Compression Compression Compress

Demention Demention】 Калал за компресија на оптоварување Дијаметар на дупката на пролетта (надворешен дијамета�

DEN 3.33
Ахегас извори на пролет компресија пролетна челична челик долга должина на пролет Свеж
Ахегас извори на пролет компресија пролетна челична челик долга должина на пролет

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и фле�

DEN 1.33