Вакуум од кожа од не'рѓосувачки челик изолирана кригла растителна термос шише со вода за топли и ладни пијалоци деца возрасни 16 мл

Вакуум од кожа од не'рѓосувачки челик изолирана кригла растителна термос шише со вода за топли и ладни пијалоци деца возрасни

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

✔ [Одржување на температурата] - Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температурата на водата во вашата чаша неколку часа и има добар ефект на задржување на топлина и задржување на мразот. Можете добро да ја искористите оваа чаша во зима и лето. ✔ [Висококвалитетни материјали] : Телото на тенџерето е изработено од не'рѓосувачки челик, а додатоците се изработени од PP материјали за храна. Внатрешниот сад е изработен од двојно слој структура од не'рѓосувачки челик. Донесена е технологијата со висока вакуумска ласкање. ✔ [Совршено печатење] : Надворешниот слој на чашата е покриен со двослојно кравјо, што дополнително ги зголемува перформансите на изолацијата на чашата. Нано технологијата за печатење се користи за да се направи целата чаша повеќе еколошки и поубава, а различните модели на стилови го прават вашиот термос чаша поизразена. ✔ [Мултифункционално покритие] : Како горниот капак на чашата, може да се осигура дека прекинувачот внатре нема да се исфрли, со што ефикасно спречуваше да се истури течноста. Може да се користи и како чаша од не'рѓосувачки челик за вода за пиење. ✔ [Солидно и издржливо] : Ова шише со термичка изолација користи структура од не'рѓосувачки челик докажан од 'рѓа, што значи дека може да работи толку напорно како што правите, без да влијаете на неговите перформанси. Ова е идеален термос да се стави во автомобил, работна торба, училишна торба или патување со вас. ★ Големина ★ Големината е 26*6,7 см. Тежината е 335g, може да складира 500 мл вода, околу 17 мл. ★ Ефект на зачувување на топлината ★ Зачувување на топлина трае неколку часа (Забелешка : Времето за зачувување на топлината може да биде различно на секое место, ладниот воздух може да го намали неговиот ефект за зачувување на топлината, но не грижете се, ова е само мал ефект) ★ за шемата ★ Дали ја имате оваа неволја? Кога вашето дете има училишна забава, треба да пиете вода, но тешко е да најдете своја чаша за вода меѓу куповите чаши за вода. Тогаш ви треба нашата чаша за вода. Висококвалитетните и исклучителни обрасци се отпечатени на вашето тело на чашата. Тој се истакнува во група обични чаши. Каков удобен начин да го најдете на прв поглед. Зачудувачката чаша е погодна за вас кои се заслепуваат. Секогаш можете да најдете обрасци што го прават вашето срце да чука во нашата продавница. Дојдете и изберете! ! ! ★★★★★ - ★ Услуга по продажбата ★ Ако од која било причина не сте 100% задоволни од вашата стока, ве молиме известете ни за задоволително решение што го сакате и ние ќе работиме на тоа што е можно поскоро. Нашето верување е дека интересите на нашите клиенти се најголеми. Значи, ние ќе сториме се што можеме за да ги заштитиме вашите интереси. ★ ЗАБЕЛЕШКА ★ Поради ефектите од осветлувањето, поставките за следење, итн. Може да има некои суптилни разлики помеѓу боите на сликите и предметите. ★★★★★ - .

Избор на клиенти

Pearl Metal Charger Sport Jug 2200 Заменски пакување H-6881 Свеж
Pearl Metal Charger Sport Jug 2200 Заменски пакување H-6881

Големина (приближна) : надворешен дијаметар 3,3 x висина 0,4 инчи (83 Тежина : приближно 0,3 мл (9 g) Материјал : си

DEN 2.33
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла кафе, жолт лимон лисја овошје Свеж
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла кафе, жолт лимон лисја овошје

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

DEN 2.00
декор Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Кафе Чаша, Патување За Топла &засилувач; Ладни Пијалоци 450мл 16оз-Црна Свеж
декор Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Кафе Чаша, Патување За Топла &засилувач; Ладни Пијалоци 450мл 16оз-Црна

Изолирана кригла за кафеземете го омилениот топол пијалок во движење со декор 450мл шолја за кафе за пату

DEN 3.33
Есбит Вакуумска Колба од Нерѓосувачки Челик Со Изолација Со Двоен Ѕид И Капак За Кригла За Пиење Свеж
Есбит Вакуумска Колба од Нерѓосувачки Челик Со Изолација Со Двоен Ѕид И Капак За Кригла За Пиење

Изработени од најквалитетни материјали Изграден за перформанси и издржливост Произведено Во Кина...

DEN 201.44
Манму каваи шише со вода симпатична сад за стомак чаша со чаша ракав со слама преносно слатко шише со вода Свеж
Манму каваи шише со вода симпатична сад за стомак чаша со чаша ракав со слама преносно слатко шише со вода

Ова е шише со стомак со голем капацитет од 700 мл Неговиот симпатичен изглед е погоден за жени и деца, а до�

DEN 1.67
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолирана кригла кафе, виножито loveубов е loveубов сиво срце Свеж
Шише со вино и стакло од не'рѓосувачки челик изолирана вода шише со шише со чаша чаша чаша за топли и ладни пијалоци Свеж