Покрив за топла рачка со силиконски, 5,31 инчен рачка од леано железо, топла тавачка рачка држач за покривање гума топол отпорник на држачот за држачи за лизгање на те

Покрив за топла рачка со силиконски, 5,31 инчен рачка од леано железо, топла тавачка рачка држач за покривање гума топол отпорник

DEN 105.44

Свеж

Достапно.

❀ultra Отпорност на топлина : Обвивките за рачки од леано железо се изработени од напреден силикон со слој со двојно задебелување, прикажани во висока отпорност на топлина (до 475 степени f/250 степени Ц), поефикасно ја штитат раката од емпироза отколку памучни мити. ❀snug се вклопува на рачката на тенџере : 5,3 инчи * 2,2 инчи силиконски леано железо капаци се вклопуваат во најгласно најстандардни рачки за метални шпорети, рачки од леано железо, не е лесно да паднат од рачките. Design Дизајн на спуштање : силиконски тенџере ракав со ракав со анти-лизгање на површината и внатрешното, го подобрува тесниот зафат на раката и триењето помеѓу рачката и капакот, што не само што спречува да падне покритието додека се движите тешки топли тави, туку Го намалува преносот на топлина. - Лесно е да се зачува силиконската рачка треба да се соблече пред да се стави прибор за готвење во топла рерна. ❀ultra Отпорност на топлина : Обвивките за рачки од леано железо се изработени од напреден силикон со слој со двојно задебелување, прикажани во висока отпорност на топлина (до 475 степени f/250 степени Ц), поефикасно ја штитат раката од емпироза отколку памучни мити. ❀snug се вклопува на рачката на тенџере : 5,3 инчи * 2,2 инчи силиконски леано железо капаци се вклопуваат во најгласно најстандардни рачки за метални шпорети, рачки од леано железо, не е лесно да паднат од рачките. Design Дизајн на спуштање : силиконски тенџере ракав со ракав со анти-лизгање на површината и внатрешното, го подобрува тесниот зафат на раката и триењето помеѓу рачката и капакот, што не само што спречува да падне покритието додека се движите тешки топли тави, туку Го намалува преносот на топлина. - Лесно е да се зачува силиконската рачка треба да се соблече пред да се стави прибор за готвење во топла рерна. Безбедна покривка за рачка за леано железо !!! Зошто да го изберете нашиот капак со топла рачка на силиконот? ☀рос сертифициран силиконски безопасен за телата и околината. Силиконскиот слој отпорен на топлина е способен да издржи висока топлина (до 475 степени f/250 степени Ц). ☀nug се вклопува на рачката со топла тава. Design Дизајн на спуштање што нуди тесен зафат во рака. - лесно да се стави и да се одложи - лесно да се исчисти дамката, како масло. - дупка во врвот, достапна за приложување на каиш, јаже или кука да виси на идот. Спецификации ❤material : Силикон ❤ големина : 5,3 инчи * 2,2 инчи ❤color : Светло жолт пакет вклучува 1 парчиња x Забелешка за капакот на рачката за леано железо : ➤ Ве молиме, потврдете ја големината на држачот за тенџере/тава за рачката пред да нарачате. Don Не користете го капакот на држачот кога се приближувате до отворен пламен. ➤ Не ставете го додека тенџерето е во рерна.

Избор на клиенти

Богатства на Каролина CJ1024 -SPTHD LETCH SINET MONOGRAT - Црвен пар во зебра на држачи за тенџере, држачи за отпорни на кујнски Свеж
3drose слика на познатиот клуч вар бистро на островот Каптива Флорида - Потолдери Свеж
3drose слика на познатиот клуч вар бистро на островот Каптива Флорида - Потолдери

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

DEN 231.84
3drose toadally во loveубов Симпатична жаба што седи на подлога со лилјана во форма на срце - Полки Свеж
3drose toadally во loveубов Симпатична жаба што седи на подлога со лилјана во форма на срце - Полки

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 2.00
Катедрала Свети Никола во држачи за прашки тенџере 8x8 отпорни на топлина топли влошки за заштита Свеж
Катедрала Свети Никола во држачи за прашки тенџере 8x8 отпорни на топлина топли влошки за заштита

Полиестер Направени во САД или увезени Заштита на countertop Со набавка на овој држач за тенџере, ќе добиете

DEN 1.33
45 вртежи во минута адаптери за хипстер отпорни на топлина митници и држачи за тенџере Свеж
45 вртежи во минута адаптери за хипстер отпорни на топлина митници и држачи за тенџере

Направено од висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина и термичка изолација, и внатрешните и

DEN 1.33
3drose Антички вавилонски образец за пишување еа Хофман архаичен таблет. - Potholders Свеж
3drose Антички вавилонски образец за пишување еа Хофман архаичен таблет. - Potholders

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

DEN 231.84
HC покрива памук 7 x 7 инчи држач за тенџере не -лизгање и највисока боја за заштита и перформанси - Бургундија - {пакет Свеж
DXMRWJ 2 ПЕКЦИ КРЕИТИВНИ АНТИ-СКСКИ РАБОТНИ ИСНОВИ ИСКЛУЧНИ ПАР МИКРУВАВНИ КУТИВНИ РАБОТНИЦИ Свеж
DXMRWJ 2 ПЕКЦИ КРЕИТИВНИ АНТИ-СКСКИ РАБОТНИ ИСНОВИ ИСКЛУЧНИ ПАР МИКРУВАВНИ КУТИВНИ РАБОТНИЦИ

Дизајн што не се лизга, кој овозможува безбедно движење на силни, топли садови или полици Заштитете ги р�

DEN 1557.12
Градинарско знаме од 3дори, бело Свеж
Градинарско знаме од 3дори, бело

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 294.40
Зелени држачи за тенџере со игуана 8x8 отпорни на топлина топли влошки за заштита Свеж
Зелени држачи за тенџере со игуана 8x8 отпорни на топлина топли влошки за заштита

Полиестер Направени во САД или увезени Заштита на countertop Со набавка на овој држач за тенџере, ќе добиете

DEN 3.33
Носач на тенџере за готвење домашно печење со lубовник со други зборови, ја лижев лажицата и ја користев Свеж
Носач на тенџере за готвење домашно печење со lубовник со други зборови, ја лижев лажицата и ја користев

【Употреба】 Без разлика дали отстранувате тава од вашата рерна, подигате топол тенџере од шпоретот или

DEN 2.33
3drose гроздобер цветни жолти глуварки цвеќиња Ботаничка уметност. - Potholders Свеж
3drose гроздобер цветни жолти глуварки цвеќиња Ботаничка уметност. - Potholders

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 1196.80
DNATS рерна ракавици кујнски ракавици отпорни на топлина отпорна на топлина против лизгање скара скара за печење камин Свеж