N/A N/A мажи и жени вакуум колба Личност Чаша за чај Креативно преносно шише од не'рѓосувачки челик

N/A N/A мажи и жени вакуум колба Личност Чаша за чај Креативно преносно шише од не'рѓосувачки челик

DEN 1296.00

Свеж

Достапно.

Изолација : околу 6-12 часа. Чашата е лесна за носење. Превртено за да се спречи истекување. 304 материјал од не'рѓосувачки челик. Лесен дизајн. Изолација : околу 6-12 часа. Чашата е лесна за носење. Превртено за да се спречи истекување. 304 материјал од не'рѓосувачки челик. Лесен дизајн. Product name : wood grain lid thermos Material : 304 stainless steel Cup lid : food grade PPCapacity : 400 MLSize : 6 CM*20.5 CM*5.5 CMInsulation : about 6-12 hoursfeature : The cup is easy to carry Inverted to prevent leakage304 stainless steel material Lightweight design A variety of colors to Одбери од.

Избор на клиенти

Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла кафе, акварел зајак од црвен цвет Свеж
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла кафе, акварел зајак од црвен цвет

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

DEN 3.00
Есбит Вакуумска Колба од Нерѓосувачки Челик Со Изолација Со Двоен Ѕид И Капак За Кригла За Пиење Свеж
Есбит Вакуумска Колба од Нерѓосувачки Челик Со Изолација Со Двоен Ѕид И Капак За Кригла За Пиење

Изработени од најквалитетни материјали Изграден за перформанси и издржливост Произведено Во Кина Изра

DEN 201.44
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолирана кригла кафе, виножито loveубов е loveубов сиво срце Свеж
Вакуумска чаша Topincn, 500 ml преносна изолација од шише со вода за канцеларија за сина боја на отворено Свеж
Вакуумска чаша Topincn, 500 ml преносна изолација од шише со вода за канцеларија за сина боја на отворено

[Одвојување на капакот] Оваа вакуумска чаша со одвојливо покритие ви олеснува да одржувате чиста и хиги�

DEN 271.84
Воден бокал 1100мл модерен -прооден универзален ладен сок од вода со вода со слама зелена боја со слама зелена Свеж
Воден бокал 1100мл модерен -прооден универзален ладен сок од вода со вода со слама зелена боја со слама зелена

Она што може да го понуди шишето со вода е дека има прецизна скала, така што може да ви помогне да управув

DEN 1107.20
Шише со вино и стакло од не'рѓосувачки челик изолирана вода шише со шише со чаша чаша чаша за топли и ладни пијалоци Свеж
Шише со вода со слама музика изолирана вакуумска чаша од не'рѓосувачки челик 500 мл за училиште 7,5х2,7 во Свеж
Шише со вода со слама музика изолирана вакуумска чаша од не'рѓосувачки челик 500 мл за училиште 7,5х2,7 во

Cup Термос чаша е изработена од не'рѓосувачки челик од одделение за храна 304, кој е многу здрав и безбеден,

DEN 0.33
Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, гурмански сладолед Свеж
Термос чаша 500 мл симпатично диносаурус изолирано шише со вода со слама за спорт и патување 7,5х2,7 во Свеж
Термос чаша 500 мл симпатично диносаурус изолирано шише со вода со слама за спорт и патување 7,5х2,7 во

Cup Термос чаша е изработена од не'рѓосувачки челик од одделение за храна 304, кој е многу здрав и безбеден,

DEN 343.84