Urbane Harmonica 10 дупки 20 мелодии уста Орган Блуз Делукс Хармоника, клуч на Ц за почетник, возрасни, детски подарок

Urbane Harmonica 10 дупки 20 мелодии уста Орган Блуз Делукс Хармоника, клуч на Ц за почетник, возрасни, детски подарок

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Квалитет : Изработено е од бакар, плочката за бакарна трска е дизајнирана точно на 0,8мм, што го прави звукот повеќе еуфонски, исто така, ние продолжуваме со точно подесување и тестирање за време на мануфекцијата за секоја хармоника за да обезбеди совршен квалитет. Материјал : Чешелот е изработен од нетоксична храна од одделение ABS смола ,. Прилики : Оваа c дијатонична хармоника е погодна за различни прилики да свири секакви музика, вклучувајќи блуз, народна музика, класична музика, џез, кантри музика и рок музика. Големина : Urbane C хармоника со 10 дупки 20 тонови, детална големина : 5,8 "x1.6" x1.2 ", преносен дизајн што дури и не сфаќате дека постои кога ја носите. Гаранцијата : Пакетот вклучува хармоника, премиум декоративна кутија и трајна пластична кутија, прирачник за вовед и крпа за прашина, 60 дена нема причина за враќање на поврат, замена од 180 дена. Платно за чистење. Платно за чистење. Чистењето на тоа треба да биде повремено бришач со чиста крпа или хартиена крпа. Ако внесете плунка или честички на храна во неа, ве молиме држејќи ја од едната рака, удрете ја дланката од другата рака со страната што ја разнесувате во употреба на соодветна сила За да ја отстраните странската супстанција. Потоа избришете ја чиста.

Избор на клиенти

Hohner Accortions M108 Keychain, оригинална верзија Свеж
Hohner Accortions M108 Keychain, оригинална верзија

Клучот на C доаѓа со приврзок за прицврстување на хармоника 4 хармоника на дупки со 8 оригинални трска од

DEN 95.84